• 1
#lego #duplo

Panowie, potrzebuje kupić synowi płytki konstrukcyjne do Duplo. Jaka cena jest rozsadna (oczywiście w zależności od rozmiaru) oraz czy mam kupować oryginał czy są jakieś dobre zamienniki?

Budżet nie gra roli, bo kupie z dwie trzy i mi wystarczy. Pytam bo na Duplo nic się nie znam a nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Wybudowałem z Duplo dla dziecka nieudaną randkę chada z p0lką, w czasie której ona kilka w telefon. Zwróćcie uwagę, ile zamówiła rzeczy, a ten biedak siedzi przy samej kawie.

W ogóle fajna restauracja mi wyszła, jak będzie zainteresowanie to wrzucę kilka zdjęć ( ͡º ͜ʖ͡º)

#p0lka #chad #lego #duplo #zonabijealewolnobiega #tatacontent
mkarweta - Wybudowałem z Duplo dla dziecka nieudaną randkę chada z p0lką, w czasie kt...

źródło: comment_1642270214qtzQ2FgbOYJOUg5076ozCQ.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Lego 10283 - wahadłowiec Discovery. Gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcia tego zestawu to stwierdziłem że nie interesuje mnie. Gdy zobaczyłem na żywo ułożony zestaw w Lego Store to stwierdziłem że muszę mieć. Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach. Udało się wyrwać 2, 3 miesiące temu za sensowne pieniądze. Jest całkiem spory. Budowało się całkiem sympatycznie. Tylko te naklejki...

Teraz zastanawiam się co w następnej kolejności. Zastanawiam się nad lądownikiem apollo lub
l_lucky - Lego 10283 - wahadłowiec Discovery. Gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcia tego ze...

źródło: comment_164225162329WRn8IMcPD08WOoedVgRQ.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kurlapejter: plac zgromadzeń nie spadnie już poniżej 900 zł. Było chyba przed wczoraj na allegro za 909/919 media Markt
  • Odpowiedz
#lego Wiem, że ostatnio na tagu sporo jest pytań z gatunku „a myślicie, że”, więc wybaczcie za kolejne. Myślicie, że 21326 będzie jeszcze tańsze czy raczej ceny się utrzymają? 2 dni temu na smyku była promka za 355, ale nie zdazylam sie zalogować zanim ktos mnie ubiegł i wykupił. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LaX: ostatnio było sporo artykułów o tym, jak to świetnie się inwestuje w lego i jakie są stopy zwrotu z tego. dodatkowo święta, cykle produkcyjne i nagle zestawu nie ma, a dodatkowo ludzie kupują, bo przecież nie ma i zaraz będzie kosztował miliony
  • Odpowiedz
#lego podsumowanie 18 zamowionych figurek looney tunes z amazona.
Pierwsze 12 - tylko 2 powtorki. Nastene 6 niestety same powtorki.
Potrzebuje marsjanina i tweetiego. Na wymiane mam 2xkaczor, 2xkojot, speedy, swinka, petunia i sylwester.
Preferowane bliskie okolice katowic gdzie mozemy osobiscie sie wymienic. Mozliwy rowniez olx, z tym ze chcialbym to pyknac jednym zamowieniem.
Wszystkie woreczki rozciete dla rozwiania wszelkich nadzieji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uciti: @promoklocki: ja tu kupiłem ze znajomymi cały karton, wyszło ok 166zl za serię. polecam. Wiem tez że w salonie LEGO pracownicy macają saszetki, więc może uda się tam kupić całą serię w cenie chyba 17zl sztuka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Futhark: ale okazało się że w kartonie 2 figurki są 4 razy, więc dwie są po 2 sztuki. Reszta poprawnie. Nie wiem czy taki pech czy standard. Karton byl oryginalnie zafoliowany. Więc będzie na wymianę lub sprzedaż.
  • Odpowiedz
@kubasruba: no jakby Ci to grzecznie powiedzieć: zaspałeś. Set został oficjalnie wycofany z końcem grudnia. Wincyj nie będzie. Trzeba było kupować, jak był tani
  • Odpowiedz
Skończyłem moje pierwsze dorosłe #lego !
21321 Międzynarodowa Stacja Kosmiczna #iss z #wykopaka od @snuffkin ()
Około 2h na składanie, raz musiałem się cofnąć przez nieuwagę, ogólnie to super fajnie się konstruowało i na nowo zapłonęła we mnie miłość do budowania z klocków. Ogółem wyszło z tego niezłe bydlę, rozpiętość 50cm i musiałem pomyśleć jak to ładnie wyeksponować.

Jak stacja kosmiczna to najlepiej żeby była
m_silvus - Skończyłem moje pierwsze dorosłe #lego !
21321 Międzynarodowa Stacja Kosm...

źródło: comment_1642175967pKlFE0mt0WzoUzC3WgmoP1.gif

Pobierz