UWAGA: OGÓLNIE BĘDĘ PRÓBOWAŁ KOMPLETOWAĆ TE ZESTAWY NA WŁASNĄ RĘKĘ, ALE MOŻE KTOŚ BYŁBY ZAINTERESOWANY COŚ NABYĆ TAK JAK JEST PO ODPOWIEDNIO NIŻSZEJ CENIE

Witam, mam na sprzedaż posegregowane i pedantycznie zarchiwizowane na Rebrickable zestawy, głównie lata 90, głównie Lego System, jeśli chodzi o braki to średnio zestawy mają przynajmniej 90% klocków, ale niektóre, nawet starsze mają 100%. Najdroższe zestawy w kolekcji to Świątynia Faraona-Anubis (98% klocków), Kryjówka Ninja (97% klocków) czy X-Wing
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

42140 Traktor na gąsienicach.

Model alternatywny dla zestawu 42140. Jeździ, skręca i wygląda jak traktor. Same sukcesy, biorąc pod uwagę z czego ten zestaw jest zrobiony i jakie ma kolory ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak wspominałem wcześniej musiałem zrobić dla niego osobne sterowanie, bo żaden z gotowych profili Control+ nie działa z nim prawidłowo (42124
Mlonger - 42140 Traktor na gąsienicach.

Model alternatywny dla zestawu 42140. Jeźd...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThrashMetal: jak na zajączka to "Zajęce" :D
Delfin jest brzydki, a leśne stworzenia jakieś takie dziwne. No i dużo droższe patrząc na ilość klocków/cena.

Rzuć okiem na promoklocki.pl - może gdzieś aktualnie dostaniesz taniej niż z oficjalnego sklepu
  • Odpowiedz
Fajne to Allegro. Nie dość, że znowu zostawiają aukcje z chińskimi podróbkami Lego, ale z nazwą "Lego" w tytule to jeszcze ich system ocen produktu działa w taki sposób, że przypisuje oceny napisane oryginalnym produktom do aukcji z podróbkami. XDDDD

https://allegro.pl/oferta/domek-na-drzewie-drewniany-klocek-11897556368 obczajcie na dole.
https://allegro.pl/oferta/lego-ideas-domek-na-drzewie-21318-10067308505 tutaj ta sama opinia w oryginalnym produkcie.

Oczywiście zgłoszone, a i tak dalej wisi. XD
#lego #allegro #oszukujo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie koledzy i koleżanki klockarze. Będę w końcu, samodzielnie, po raz pierwszy robił zakupy ze ścianki w Lego Store xD Jak to wygląda z sypaniem gratis dużych klocków? Pytam się "a sypnie pan coś tam gratis, hehe" czy jak xD
#lego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W ofercie oficjalnego sklepu LEGO pojawiły się 3 nowe dioramy z Gwiezdnych Wojen. 26 kwietnia zadebiutują:
Szturm na Gwiazdę Śmierci (279,99 zł) - https://kolekcjonerki.com/f9mw
Szkolenie Jedi na Dagobah (379,99 zł) -https://kolekcjonerki.com/ips2
Zgniatarka odpadów na Gwieździe Śmierci (429,99 zł) - https://kolekcjonerki.com/40sn

#kolekcjonerki #lego #starwars #gwiezdnewojny
kolekcjonerki_com - W ofercie oficjalnego sklepu LEGO pojawiły się 3 nowe dioramy z G...

źródło: comment_1648133135HvKjAeDyak3diKMREpj77F.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolekcjonerki_com: Widzę "zgniatarka odpadów" myślę: o będzie d------a diorama, może coś się będzie ruszać. Nie jestem fanem SW, ale będzie jak znalazł na prezent. Wchodzę i widzę jakiś pokoik skonstruowany przez 12 latka.
  • Odpowiedz
Ostatni element w kosmicznej kolekcji wjechał dziś. Cieszę się jak nie wiem, polowałem na ten zestaw długo. Liczyłem że cena jego spadnie z czasem a tu zonk marcowe podwyżki cen zestawów rozwiały nadzieje. A tu wchodzi mirek @DejwiD cały na biało z eleganckim sklepem. 604,10 zł za 10283 to cudowna cena ( ͡º ͜ʖ͡º). I jeszcze wielkanocny zając w prezencie. ʕʔ Dzięki
bezzebnyrekin - Ostatni element w kosmicznej kolekcji wjechał dziś. Cieszę się jak ni...

źródło: comment_1648130125zgTBSDgA8vmhHkPk9xAtDm.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirko
Syn za kilka miesięcy będzie miał urodziny okrągłe.
Ma już 10 kg klocków lego kupione na wagę.
Pytanie: jakiś zestaw do 1000 zł.
Albo co sądzicie o mindstorm ?
Tylko w oficjalnym sklepie niedostępne no i 2k.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach