Dziękuję chcącemu pozostać anonimowym mireczkowi, za koszerny dil-lud Izraela będzie o Tobie pamiętać, oy vey (⌐͡■͜ʖ͡■) A wszystkim spekulantom z p0lackimi bieda ofertami czarna knaga Mokebe w rzyć xD #lego Teraz do kompletu jeszcze batwing ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) Słodkich snów
@damw: Ja tak nie mam- komplet 1989 jak najbardziej, tumbler mimo że fajny (na tego pierwszego się kilka razy czaiłem) to nie pasuje mi po prostu, tak samo jak ten z technic, mimo że ładny nie chcę go na półce ( ͡°͜ʖ͡°)
Ależ fart. Stoję w kolejce do #lego Store we Wrocławiu, bo wypadałoby w końcu odwiedzić, a tu ktoś wrzuca info na grupę, że sanie Świętego Mikołaja dowieźli...
@ArchDelux: To nieprawda, że nie można kupować Lego jako dorosły. Można, tylko trzeba w sklepie mówić, że to dla syna. Na tym polega odpowiedzialność ( ͡°͜ʖ͡°)
@napewnonie: Ja jestem wlasnie na etapie urządzania pokoju i chcialem złożyć ten set (moj pierwszy w kolekcji, ale bedzie szybko rosnąć) zeby dopasować teraz do niego/ich polki jakie zrobie na scianie ;) Do zagospodarowania cała sciana. Obecnie musi postać jeszcze troche na biurku:
Od jutra tj. 7.12 wydając w sklepie stacjonarnym Lego co najmniej £30 będzie można otrzymać zdrapkę, w której znajdzie się gratisowy zestaw niespodzianka. W skład zestawów, które biorą udział w promocji wchodzą: 1. Polybag o wartości £3.49 2. 40486 Mini Adidas Superstar 3. 40410 Hołd dla Charlesa Dickensa #lego
@Kryspin013: to jest LEGO, Cobi i różne chińszczaki a nawet trochę LEGO Technic. Syn dostał całą skrzynkę, wielki mix. A sama ciężarówka to mój twór, bez żadnej instrukcji.
Gdyby #lego umiało w marketing to w #f1 byłby obecny Team Octan i firma przestała #!$%@?ć się z jakimiś licencjami z Ferrari czy innym producentem taczek i bufonów #przemysleniazdupy
Mirasy mieliście akcje z OLX w stylu - zakup z przesyłką, płatność przez OLX (tak przez olx, kłódka a nie żadne tam ukraińskie scamy), transakcja przechodzi, kasa z konta poszła a na OLX w panelu konta, przesyłki nie widać. Sprzedający też jej nie widzi u siebie. WTF ???? #lego #olx
@SunriseOverEverest: sprawdzałeś w innej przeglądarce? Na Chrome OLX nie działa wcale albo działa źle. Poza tym jeśli to było przed chwilą, to sprawdź za jakiś czas, za godzinę czy coś.
Zerkałem na brickset na zestawy z serii Creator (chciałem obejrzeć te pocztówki z posta niżej) i przez przypadek dowiedziałem się co prawdopodobnie będzie w kolejnych gazetkach z serii Lego Explorer: #lego
Ej widzieliście już te nowe pocztówki z różnych miast z #lego creator? Zajebiste są! Minus to sporo nalepek (w przypadku New York), ale ogólnie spoko pomysł
Chyba jeszcze nikt nie wrzucał więc się podziele, Lego Ideas 21324 Ulica Sezamkowa za 389 (wliczając wysyłkę) w al.to kod promocyjny PREZENT-MIKOLAJKOWY, nie wrzucam na peppera bo może jakiś Mirek albo Mirkowa ( ͡°͜ʖ͡°) będą chcieli dla siebie. #lego
@KonfesjonalToTakieDziwneSlowo: Też skromną 1 sztuke wziąłem, dlatego wrzucam tutaj bo może ktoś będzie chciał kupić dla siebie a nie na jak na pepperze
Czy zestaw 92176 z rakietą Apollo to fajny zestaw na kilka godzin składania dla niebieskiego czy jest coś ciekawszego w cenie do 400 zł? Kiedyś kupiłam mu jakiś zestaw lego technic ze sterowanym samochodem i był zadowolony, teraz chciałabym coś bardziej skomplikowanego. #lego
@gesslerowaa: Ja się dobrze bawiłem ze Saturnem! Szybko się to buduje, ale po zbudowaniu czułem niedosyt. Z czystym sumieniem mogę polecić Saturna pod kątem dobrej zabawy, jak i dobrego zestawu na półkę czy do postawienia pionowo w gablotce.
A wszystkim spekulantom z p0lackimi bieda ofertami czarna knaga Mokebe w rzyć xD
#lego
Teraz do kompletu jeszcze batwing ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Słodkich snów
Tej hyba rze infeztycyjnie xDxDxD
Sokołów kilka po świętach też trza będzie kupić (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)