@damw: Ja tak nie mam- komplet 1989 jak najbardziej, tumbler mimo że fajny (na tego pierwszego się kilka razy czaiłem) to nie pasuje mi po prostu, tak samo jak ten z technic, mimo że ładny nie chcę go na półce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tej hyba rze infeztycyjnie xDxDxD
Od jutra tj. 7.12 wydając w sklepie stacjonarnym Lego co najmniej £30 będzie można otrzymać zdrapkę, w której znajdzie się gratisowy zestaw niespodzianka. W skład zestawów, które biorą udział w promocji wchodzą:
1. Polybag o wartości £3.49
2. 40486 Mini Adidas Superstar
3. 40410 Hołd dla Charlesa Dickensa
#lego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: to jest LEGO, Cobi i różne chińszczaki a nawet trochę LEGO Technic. Syn dostał całą skrzynkę, wielki mix. A sama ciężarówka to mój twór, bez żadnej instrukcji.
Mirasy mieliście akcje z OLX w stylu - zakup z przesyłką, płatność przez OLX (tak przez olx, kłódka a nie żadne tam ukraińskie scamy), transakcja przechodzi, kasa z konta poszła a na OLX w panelu konta, przesyłki nie widać. Sprzedający też jej nie widzi u siebie. WTF ???? #lego #olx
Chyba jeszcze nikt nie wrzucał więc się podziele, Lego Ideas 21324 Ulica Sezamkowa za 389 (wliczając wysyłkę) w al.to kod promocyjny PREZENT-MIKOLAJKOWY, nie wrzucam na peppera bo może jakiś Mirek albo Mirkowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) będą chcieli dla siebie.
#lego
Czy zestaw 92176 z rakietą Apollo to fajny zestaw na kilka godzin składania dla niebieskiego czy jest coś ciekawszego w cenie do 400 zł? Kiedyś kupiłam mu jakiś zestaw lego technic ze sterowanym samochodem i był zadowolony, teraz chciałabym coś bardziej skomplikowanego. #lego
@gesslerowaa: Ja się dobrze bawiłem ze Saturnem! Szybko się to buduje, ale po zbudowaniu czułem niedosyt. Z czystym sumieniem mogę polecić Saturna pod kątem dobrej zabawy, jak i dobrego zestawu na półkę czy do postawienia pionowo w gablotce.