@Czymsim: Dla mnie Time Cruisers było serią którą lego wprowadziło aby się pozbyć zalegających już niepotrzebnych klocków o nietypowym kształcie, których nikt nie chciał kupować xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
@bartolomis: Moja mama dała kuzynce wszystkie tomy mangi Dragon Balla, które zbierałem za gówniaka. Piękna seria, piękne wspomnienia i byłem je zabrać do siebie a tu ich nie ma (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#lego #figurki #diy #stolarstwo #drewno #chwalesie

Od niedawna siedze w temacie minifugurek lego, wraz z rozwojem kolekcji i nowym miejscem zamieszkania przyszedl czas na odpowiednia ekspozycje. Po bezowocnym poszukiwaniu odpowiedniej, gotowej do uzycia formy, zdecydowalem, ze zrobie to samodzielnie. Oczywiscie nie dysponuje profesjonalnym sprzetem, zeby bawic sie z nieobrobionym drzewem, co widac ostatnio na roznych filmikach. Z dostepnych w sklepie
SSH - #Lego #figurki #diy #stolarstwo #drewno #chwalesie 

Od niedawna siedze w temac...

źródło: comment_1648323097tZQj4r7dPRhZnZEBvK9eZy.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@blogger: dla Ciebie sa najlepsze, dla mnie nie. Na co mi ramka na 15 figurek, skoro juz teraz mam ich ponad 100? Sciany w pokoju zabraknie. Moje ramki sa dopasowane pod szara plyte 38x38cm, pomieszcza duzo wiecej. Poza tym mam satysfakcje, ze zrobilem cos samodzielnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@damw: Możesz zacząć od niższej temperatury i krótszych czasów. Poza tym nie jest aż tak łatwo popsuć klocka wrzątkiem jak zamoczysz na sekundę. Kiedyś próbowałem prostować belki https://rebrickable.com/parts/3703/technic-brick-1-x-16-15-holes/ bo fabrycznie wszystkie są wygięte jak banan i szysbkie polanie wrzątkiem nie robiło na nich wrażenie, trzeba było dość intensywnie polać. Ale to nie jest porada - niech każdy robi na własną odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kupiłem już jakąś tania figurkę z allegro ktora ma tez te ramiona :p
Ale skoro w nowych jest poprawiona jakość to może dobrze pokombinować z replacement od lego
  • Odpowiedz
Zamowilem 3x #lego minifigures 22 seria z Allegro i przyszly mi trzy takie same. Trzy p--------e szopy. Jestem zalamany bo nienawidze powtorek (,)

Mieliscie podobne doswiadczenia z zakupami na Allegro?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś kupował na fabrykazabawek eu? Zakupiłem #lego f1 42141 i zabrało pieniądz ale w historii zamówień nic nie ma... Co teraz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach