Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
Więzienie dla Garmadona budowane że smykiem;) figurka wyczajona z kolorowanka wczoraj przez #rozowypasek :)
#lego #tatacontent
#lego #tatacontent
źródło: comment_16483961566LX1Q16NVlYcB2LlVjd76H.jpg
Pobierz- 19
- 5
@FisioX inne ujęcie
źródło: comment_1648372721kgYy2Ap0fWpAiZ6MrhVpEc.jpg
Pobierz- 518
@bartolomis: Moja mama dała kuzynce wszystkie tomy mangi Dragon Balla, które zbierałem za gówniaka. Piękna seria, piękne wspomnienia i byłem je zabrać do siebie a tu ich nie ma (╯°□°)╯︵ ┻━┻
- 64
@Johnny_mielony: a w wieku 40 lat jak masz dziecko to żałujesz że nie możesz się z nim pobawić twoimi zabawkami z dzieciństwa bo jakiś gowniak wszystko pogubił
575
Ekspert LEGO tłumaczy czym są nielegalne połączenia

Tiago Catarino - projektant zestawów. Jest autorem modeli głównie z serii klocków LEGO Creator, inne serie z jego wkładem to Classic i Ideas. I co jak co, ale na budowaniu z klocków to on się zna.
z- 65
- #
- #
- #
- #
- #
- 20
#lego #figurki #diy #stolarstwo #drewno #chwalesie
Od niedawna siedze w temacie minifugurek lego, wraz z rozwojem kolekcji i nowym miejscem zamieszkania przyszedl czas na odpowiednia ekspozycje. Po bezowocnym poszukiwaniu odpowiedniej, gotowej do uzycia formy, zdecydowalem, ze zrobie to samodzielnie. Oczywiscie nie dysponuje profesjonalnym sprzetem, zeby bawic sie z nieobrobionym drzewem, co widac ostatnio na roznych filmikach. Z dostepnych w sklepie
Od niedawna siedze w temacie minifugurek lego, wraz z rozwojem kolekcji i nowym miejscem zamieszkania przyszedl czas na odpowiednia ekspozycje. Po bezowocnym poszukiwaniu odpowiedniej, gotowej do uzycia formy, zdecydowalem, ze zrobie to samodzielnie. Oczywiscie nie dysponuje profesjonalnym sprzetem, zeby bawic sie z nieobrobionym drzewem, co widac ostatnio na roznych filmikach. Z dostepnych w sklepie
źródło: comment_1648323097tZQj4r7dPRhZnZEBvK9eZy.jpg
Pobierz- 5
@blogger: dla Ciebie sa najlepsze, dla mnie nie. Na co mi ramka na 15 figurek, skoro juz teraz mam ich ponad 100? Sciany w pokoju zabraknie. Moje ramki sa dopasowane pod szara plyte 38x38cm, pomieszcza duzo wiecej. Poza tym mam satysfakcje, ze zrobilem cos samodzielnie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
@FisioX: ale taka seria Lego chłopaki z baraków byłaby spoko. Układałbym.
- 17
@Szamotowy_Marian z reddita:
źródło: comment_1648313156HCwHSzkdRS7xnpwErN6cPC.jpg
PobierzZakupy udane
#lego
#lego
źródło: comment_1648303750VgfTDcD18HItIdhq1o3Nin.jpg
Pobierz- 1
@damw: Możesz zacząć od niższej temperatury i krótszych czasów. Poza tym nie jest aż tak łatwo popsuć klocka wrzątkiem jak zamoczysz na sekundę. Kiedyś próbowałem prostować belki https://rebrickable.com/parts/3703/technic-brick-1-x-16-15-holes/ bo fabrycznie wszystkie są wygięte jak banan i szysbkie polanie wrzątkiem nie robiło na nich wrażenie, trzeba było dość intensywnie polać. Ale to nie jest porada - niech każdy robi na własną odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damw: to byl inny rzut i inny minifig, wszystkie byly ze swiniami to ze dwa elementy sie pokrywaja to nic nie znaczy, tamte wszystkie byly poklejone
- 10
Reddish brown - jak ja tobą gardzę....
Dobrze, że niedawno znaleźli podobno powód i naprawili. Nowe klocki się już nie będą tak łatwo łamać
#lego #n----------e
Dobrze, że niedawno znaleźli podobno powód i naprawili. Nowe klocki się już nie będą tak łatwo łamać
#lego #n----------e
źródło: comment_1648299731r7F1dUjidufzQ31aIZlqju.jpg
PobierzKupiłem już jakąś tania figurkę z allegro ktora ma tez te ramiona :p
Ale skoro w nowych jest poprawiona jakość to może dobrze pokombinować z replacement od lego
Ale skoro w nowych jest poprawiona jakość to może dobrze pokombinować z replacement od lego
@damw moje pękają ciągle :( szkoda bo najlepszy kolor do średniowiecznych budowli. Mam nadzieję że w kuźni już ten nowy "sort" wykorzystali.
Zamowilem 3x #lego minifigures 22 seria z Allegro i przyszly mi trzy takie same. Trzy p--------e szopy. Jestem zalamany bo nienawidze powtorek (╯︵╰,)
Mieliscie podobne doswiadczenia z zakupami na Allegro?
Mieliscie podobne doswiadczenia z zakupami na Allegro?
- 2
@pieczony_szczur_z_ogniska: przygarnę szopa, chilli i tukana. Mam na wymiane lesnego elfa, istote z kosmosu i barda.
Czy ktoś kupował na fabrykazabawek eu? Zakupiłem #lego f1 42141 i zabrało pieniądz ale w historii zamówień nic nie ma... Co teraz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wiem k---a, moze zadzwonic do nich? xD
- 1
@uciti: Olej to. Za niecały tydzień koniec miesiąca to będzie nowa wypłata i nowe pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeciek z ostatniej chwili
#lego
#lego
źródło: comment_1648245588PiDrAfSrx4NV7YvyEaDkCM.jpg
Pobierz






















https://www.reddit.com/r/lego/comments/tq1ywu/finished_this_moc_by_utallguyonreddit_had_a_great/
#lego #z--------------a #heheszki
źródło: comment_1648465013P0x262aiL20SFuLI2vUayi.jpg
Pobierz