Mam wrażenie że przyjdzie zarówno ten Pittas jak i Kallman.
Wtedy Legia zostanie z Gualem, wyżej wymienioną dwójką i Majchrzakiem a cała reszta odejdzie..
#legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwick55: Recoba to z tych Recobów? Brałbym. Pewnie i na boisku niewiele da, ale marketingowo strzał w dychę.

Villalibre fajny defensywny napastnik, idealny do Legii ( ͡° ͜ʖ ͡°) (a tak serio, to sprawdziłby się prędzej u Papszuna).
  • Odpowiedz
@tomwick55: wyborny napastnik tylko goli nie strzela, miał sezony gdzie strzelał 2 lub 3 bramki przez cały rok.

Niech nie wymyślają koła na nowo tylko biorą Kallmana. Albo Kulurisa.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Serio posumowales procenty Jagi i Legii na wygranie finalu i stad wyszlo Ci 4%?


@latarnikpolityczny: co w tym niepoprawnego? Potrafisz sformułować poprawny argument i wskazać konkretny bład czy tylko coś ci się wydaje?
  • Odpowiedz
#mecz #legia

Odchodzi Afarela, który miał być alternatywą dla Mareczka, podczas gdy realnie był nim Pekhart. Ten sam, co był zastępowany przez Kramera i Nsame, a wcześniej wypychany z klubu, by można go było zastąpić kimś młodszym i bardziej uniwersalnym, tylko po to, aby lukę po nim samym - wypełnić ponownie Pekhartem.

Aż strach się bać, gdy go zabraknie - kto zostanie wtedy nowym Tomeczkiem ( ͡°
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach