Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#legia #mecz
Wypełniacz casu przed meczem - wywiad z Marcinem Herrą https://sport.tvp.pl/84802513/marcin-herra-to-nieprawda-ze-w-legii-nikomu-na-niczym-nie-zalezy
– Rozumiem, że Nsame jest zawodnikiem Legii? – Tak. Ma umowę do 2026 roku. Chcemy, by w Szwajcarii, w której przeżył najlepsze momenty w karierze, odbudował się i odzyskał skuteczność. Sankt Gallen ma wpisaną w kontrakcie opcję i określoną kwotę wykupu piłkarza.
Wypełniacz casu przed meczem - wywiad z Marcinem Herrą https://sport.tvp.pl/84802513/marcin-herra-to-nieprawda-ze-w-legii-nikomu-na-niczym-nie-zalezy
@KebabZostrymSosem: Ludzie odkryli Amerykę jak to było już mówione wcześniej, że miał klauzulę i Legia musi go wykupić
- 1
@Adu_Jean: z tym to mocne XD to było wiadome od początku, tak samo jak nacisk Feio na pozyskanie Afareli, a mimo tego robione są wielkie oczy przez niektórych
- 3
źródło: GiyoYtdWYAA1Eix
Pobierz@rafal-masny: ten pociąg już odjechał.
Po Pululu przyjdą latem takie kluby do których nie mamy żadnego podjazdu
Po Pululu przyjdą latem takie kluby do których nie mamy żadnego podjazdu
- 0
@thorgoth: Skończy pewnie w jakiejś Grecji, szkoda
źródło: GixgTChWUAAFGpR
Pobierz@KebabZostrymSosem: zrobiłem wielkie oczy, o co chodzi, ale widzę, że gościu już zakończył karierę w czerwcu 2024 roku.
https://legia.net/news/vadis-odjidja-ofoe-pojawi-sie-na-legii/98098
https://legia.net/news/vadis-odjidja-ofoe-pojawi-sie-na-legii/98098
@Frijheid2: przyjedzie się spotkać z dziennikarzami i gadżety dzieciakom porozdawać na trybunie rodzinnej.
Bardzo fajna akcją marketingowa. Mogliby jeszcze Ljuboje zaprosić
Bardzo fajna akcją marketingowa. Mogliby jeszcze Ljuboje zaprosić
- 1
@thority: wygląda na technicznego
@KebabZostrymSosem: Oyedele po roku w Rosji
źródło: temp_file33838451777378323
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@miki4ever wolę jakiegoś silnego czarnego napadziora
źródło: temp_file1392665536349926517
PobierzPROPOZYCJA 02.02.2025 #1 Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Puszczy
Kurs: 1.63
PROPOZYCJA
Spotkanie: Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Puszczy
Kurs: 1.63
PROPOZYCJA
źródło: 260699571_995333501017392_7577790033400391893_n
Pobierz- 4
źródło: GiudqGIXkAAT88x
PobierzBlaz Kramer (ex-Legia) w 2025 roku dla Konyasporu:
⚽ 🆚 Alanyaspor
⚽ 🆚 Corum (Puchar Turcji)
⚽🅰️ 🆚 Fenerbahce
⚽⚽ 🆚 Kasimpasa
❌ 🆚 Galatasaray
⚽ 🆚 Alanyaspor
⚽ 🆚 Corum (Puchar Turcji)
⚽🅰️ 🆚 Fenerbahce
⚽⚽ 🆚 Kasimpasa
❌ 🆚 Galatasaray
źródło: 475412427_2777112779158086_323011025710843987_n
Pobierz@4pietrowydrapaczchmur: jeszcze miesiac temu chcieli go w-----ć i grał w rezerwach w turcji, ogłoszono go nawet jednym z najwiekszych niewypalow transferowych w historii klubu wiec wiesz
@4pietrowydrapaczchmur w Turcji praktycznie nie grał, teraz ma jakieś cudowne ozdrowienie, ale na razie trudno ocenić czy jakby został to by coś dał drużynie.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
- 3
źródło: GinIAEfXEAEGqwz
Pobierz@MrBeast: IMO, wnioskowanie na podstawie tabelki może być częściowo zafałszowane faktem, że Marciniak aktualnie sędziuje Legii głównie hiciory, np. w tym sezonie mecze z Lechem, Jagą i Śląskiem (na tym etapie sezonu jeszcze jechali na fejmie wicemistrza, a więc hicior ( ͡° ͜ʖ ͡°)). No, ale przyznam, że nie spodziewałem się aż tak niskiej średniej.
@Ludzik90: 🤣🤣🤫
#mecz #legia #ekstraklasa
Taki anons towarzyski wystawiła legia na platformy internetowej do kontaktów z agentami piłkarskimi.
Napastnik – kwota transferu: 500 tys. euro (pensja: 700 tys. euro/rok)
Napastnik – wypożyczenie (pensja 100 tys. euro/Msc)
Taki anons towarzyski wystawiła legia na platformy internetowej do kontaktów z agentami piłkarskimi.
Napastnik – kwota transferu: 500 tys. euro (pensja: 700 tys. euro/rok)
Napastnik – wypożyczenie (pensja 100 tys. euro/Msc)
@MarekKellemen: Podobno na Vinted też
- 3
@Piotrek7231: Vinted Slovakia
#mecz #legia #ekstraklasa
jako internetowy eksprert od nieudolności w zarządzaniu tegoż klubu piłkarskiego od początku wiedziałem że ten transfer byłby zbyt logiczny
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/bulgarzy-znokautowali-legie-warszawiacy-przegrali-walke-o-nowego-napastnika/261518
jako internetowy eksprert od nieudolności w zarządzaniu tegoż klubu piłkarskiego od początku wiedziałem że ten transfer byłby zbyt logiczny
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/bulgarzy-znokautowali-legie-warszawiacy-przegrali-walke-o-nowego-napastnika/261518






















Przecież to standard. Pierwszy mecz po przerwie zimowej jest w p---e.