#legia #mecz

– Rozumiem, że Nsame jest zawodnikiem Legii? – Tak. Ma umowę do 2026 roku. Chcemy, by w Szwajcarii, w której przeżył najlepsze momenty w karierze, odbudował się i odzyskał skuteczność. Sankt Gallen ma wpisaną w kontrakcie opcję i określoną kwotę wykupu piłkarza.


Wypełniacz casu przed meczem - wywiad z Marcinem Herrą https://sport.tvp.pl/84802513/marcin-herra-to-nieprawda-ze-w-legii-nikomu-na-niczym-nie-zalezy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Frijheid2: przyjedzie się spotkać z dziennikarzami i gadżety dzieciakom porozdawać na trybunie rodzinnej.

Bardzo fajna akcją marketingowa. Mogliby jeszcze Ljuboje zaprosić
  • Odpowiedz
DZIE SĄ TRANSFERY
MIODUSKI DZIE SĄ TRANSFERY
DZIE SĄ TRANSFEEEEEEEEEEERY
MIODUSKI DZIE SĄ TRANSFEEERYYYY

#mecz
#legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrBeast: IMO, wnioskowanie na podstawie tabelki może być częściowo zafałszowane faktem, że Marciniak aktualnie sędziuje Legii głównie hiciory, np. w tym sezonie mecze z Lechem, Jagą i Śląskiem (na tym etapie sezonu jeszcze jechali na fejmie wicemistrza, a więc hicior ( ͡° ͜ʖ ͡°)). No, ale przyznam, że nie spodziewałem się aż tak niskiej średniej.
  • Odpowiedz
#mecz #legia #ekstraklasa
Taki anons towarzyski wystawiła legia na platformy internetowej do kontaktów z agentami piłkarskimi.

Napastnik – kwota transferu: 500 tys. euro (pensja: 700 tys. euro/rok)
Napastnik – wypożyczenie (pensja 100 tys. euro/Msc)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach