Do tanga trzeba trojga a tu Legia chce, Kallman raczej chce, a Cracovia nie chce.
I nikomu się nie dziwie.
Legia potrzebuje dziewiątki na wczoraj. Kallman może się z Legii wypromować do fajniejszego klubu, gdyby przeszedł to już w marcu mógłby grać fajne mecze w Europie.
A Cracovia z Kallmanem ma szanse na puchary które w sumie bedą warte więcej niż milion euro. Plus nie są Pogonią która musi sprzedawać żeby jej ciepłej wody nie
thorgoth - Do tanga trzeba trojga a tu Legia chce, Kallman raczej chce, a Cracovia ni...

źródło: jdb3etawmwib1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wzięcie Wahana za 250k EUR do Legii, to jak zakup paczki sztucznych pączków z Biedronki za symboliczną złotówkę. Pół darmo, a od biedy zjesz.

#mecz #ekstraklasa #legia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pozpozi: Nie, ale może namówią Astiza, bo ktoś tu pisał, że na sparingu 2 bramki strzelił. To może teraz pograłby trochę w ataku. Dodatkowo za Kobylaka za Mielec i za tego parodystę Tobiasza niech broni Malarz z tym naszym Portugalo-Polakiem, będzie taniej;)
  • Odpowiedz
Panowie eksperci, co sądzicie na temat Wahana Biczachczjana w Legii?
Kilka moich refleksji
PLUSY
- możnaby pomyśleć że będzie tanio, bo Wahanowi się kończy się kontrakt, ale w rzeczywistości będzie bardzo tanio, bo Pogoń do tego jest na skraju bankructwa. JayZ z Mozyrką mają nosa do promocji. Szkoda że jak Akwarele za dużą bańke kupowali to nie mieli
- Ormianin ma bardzo wysoko sufit, myśle że wyżej niż Wszołek i Chodyna. Tą lewą nogę ma bardzo
thorgoth - Panowie eksperci, co sądzicie na temat Wahana Biczachczjana w Legii?
Kilka...

źródło: jdb3etawmwib1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thorgoth w kontekście kryzysu Pogoni rozpatrywałem w głowie Wahana w Jagiellonii. Jednak płacowo nie dorównamy Legii, a szkoda. In Masło we trust. Oby sprowadził nam kogoś na prawe skrzydełko, bo Villar na dłuższą metę nie jest game-changerem, a Hansen też nie do końca czuje prawą stronę.
  • Odpowiedz
@melekhov akurat w tym sezonie ciężko być gorszym od Śląska i Lechii, więc na spadek mimo wszystko mała szansa. Za to pozbycie się z listy płac kilku tłustych zawodników, uzupełnienie składu młodymi i liczenie na to, że może któryś rozegra rundę konia i się go zagoni ma chyba większy sens niż liczenie na wynik sportowy.
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: Pomyśl jaką drogę do C.C. miała Wisła. Zakładając, że dokładnie tak samo miałaby Pogoń, to można postawić nawet koło 55 % pewności, że zagraliby w C.C. Jakby zagrali to mieliby duże szanse podreperować budżet, ale także pkt w niej. Sami są winni grając asekuracyjnie z zespołem o znanej nazwie, ale ligę niżej będącą, w samej końcówce spotkania. Zamiast myśleć o medalu za PP trzeba było kontry robić, a nie
  • Odpowiedz
@KebabZostrymSosem: Może ten Astiz jak go Janek Urban znalazł to był napastnik, ale Janek który lubił coś tam wymyśleć nawet autorska zmiana Łukasik za Furmana, Furman za Łukasika opatentował, sprzedał kit, że on u niego na obronie będzie grał, bo braki i wypaliło;)
  • Odpowiedz
Brzmi jakby wykupili Rubena oficjalnie, bo on gra z 19-tką.
Fajnie, ale to ruch z gatunku spodziewanych i koniecznych, chyba nikt nie sądził że będzie inaczej.

Czekamy na prawdziwe transfery.
#legia #mecz
thorgoth - Brzmi jakby wykupili Rubena oficjalnie, bo on gra z 19-tką.
Fajnie, ale to...

źródło: jdb3etawmwib1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: Zastanawiające jak dobrego agenta ma.
Z innych tego rodzaju niewypałów w Legii uważam, że Burch został przedwcześnie skreślony. Nie wierzę, że piłkarz czołowego klubu ligi szwajcarskiej, reprezentant kraju U21 jest aż takim ogórem. Dlaczego nie dostał dłuższej szansy jak Kapuadi z Płocka? Chętnie bym Burcha zobaczył jeszcze gdzieś… w Ekstraklasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#mecz #legia no i zajebiście. Wszołek potwierdził, że może dobrze grać na prawej obronie, a i sam Pyrka mnie średnio przekonuje, szczególnie do naszego ofensywnego stylu gry. Na skrzydle o wiele bardziej potrzebujemy wzmocnień
KebabZostrymSosem - #mecz #legia no i zajebiście. Wszołek potwierdził, że może dobrze...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach