Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@KebabZostrymSosem: PAN FEIO TO ANIOŁEK, MUCHY BY NIE SKRZYWDZIŁ
- 14
Wzięcie Wahana za 250k EUR do Legii, to jak zakup paczki sztucznych pączków z Biedronki za symboliczną złotówkę. Pół darmo, a od biedy zjesz.
#mecz #ekstraklasa #legia
#mecz #ekstraklasa #legia
- 2
konto usunięte via Wykop
- 1
@pozpozi: Nie, ale może namówią Astiza, bo ktoś tu pisał, że na sparingu 2 bramki strzelił. To może teraz pograłby trochę w ataku. Dodatkowo za Kobylaka za Mielec i za tego parodystę Tobiasza niech broni Malarz z tym naszym Portugalo-Polakiem, będzie taniej;)
- 5
Panowie eksperci, co sądzicie na temat Wahana Biczachczjana w Legii?
Kilka moich refleksji
PLUSY
- możnaby pomyśleć że będzie tanio, bo Wahanowi się kończy się kontrakt, ale w rzeczywistości będzie bardzo tanio, bo Pogoń do tego jest na skraju bankructwa. JayZ z Mozyrką mają nosa do promocji. Szkoda że jak Akwarele za dużą bańke kupowali to nie mieli
- Ormianin ma bardzo wysoko sufit, myśle że wyżej niż Wszołek i Chodyna. Tą lewą nogę ma bardzo
Kilka moich refleksji
PLUSY
- możnaby pomyśleć że będzie tanio, bo Wahanowi się kończy się kontrakt, ale w rzeczywistości będzie bardzo tanio, bo Pogoń do tego jest na skraju bankructwa. JayZ z Mozyrką mają nosa do promocji. Szkoda że jak Akwarele za dużą bańke kupowali to nie mieli
- Ormianin ma bardzo wysoko sufit, myśle że wyżej niż Wszołek i Chodyna. Tą lewą nogę ma bardzo
źródło: jdb3etawmwib1
Pobierz@thorgoth w kontekście kryzysu Pogoni rozpatrywałem w głowie Wahana w Jagiellonii. Jednak płacowo nie dorównamy Legii, a szkoda. In Masło we trust. Oby sprowadził nam kogoś na prawe skrzydełko, bo Villar na dłuższą metę nie jest game-changerem, a Hansen też nie do końca czuje prawą stronę.
- 2
@melekhov akurat w tym sezonie ciężko być gorszym od Śląska i Lechii, więc na spadek mimo wszystko mała szansa. Za to pozbycie się z listy płac kilku tłustych zawodników, uzupełnienie składu młodymi i liczenie na to, że może któryś rozegra rundę konia i się go zagoni ma chyba większy sens niż liczenie na wynik sportowy.
konto usunięte via Wykop
- 1
@Zi3L0nk4: Pomyśl jaką drogę do C.C. miała Wisła. Zakładając, że dokładnie tak samo miałaby Pogoń, to można postawić nawet koło 55 % pewności, że zagraliby w C.C. Jakby zagrali to mieliby duże szanse podreperować budżet, ale także pkt w niej. Sami są winni grając asekuracyjnie z zespołem o znanej nazwie, ale ligę niżej będącą, w samej końcówce spotkania. Zamiast myśleć o medalu za PP trzeba było kontry robić, a nie
- 1
#legia Legia 🤝 Vahan, jutro testy medyczne
cc: x - wlodar85
cc: x - wlodar85
- 2
@pozpozi: tu się zgodzę, tylko Wahan ma gorszą stabilność formy od Erneścika
- 2
@rzaden_problem: oby, ale na ten moment nie jest to transfer, który by nam pomógł w zdobycia mistrza, tylko kolejny z kategorii "fajne uzupełnienie kadry". Szkoda, że ostatnio coraz więcej tych "fajnych"
źródło: GhMnEQCWYAEhWKR
Pobierz@KebabZostrymSosem: Rejestrować Astiza na rundę wiosenną, Legia i tak już mu płaci a gorszy od Guala nie będzie
konto usunięte via Wykop
- 1
@KebabZostrymSosem: Może ten Astiz jak go Janek Urban znalazł to był napastnik, ale Janek który lubił coś tam wymyśleć nawet autorska zmiana Łukasik za Furmana, Furman za Łukasika opatentował, sprzedał kit, że on u niego na obronie będzie grał, bo braki i wypaliło;)
- 5
źródło: jdb3etawmwib1
Pobierz- 2
źródło: jdb3etawmwib1
Pobierz#zonadlapolaka Barwy #legia to taka siara, że TVP ocenzurowała xD
@Sylwiusz89 mnie wokalista Imperium zawsze kojarzył się z Palikotem.
konto usunięte via Wykop
- 1
@plackojad: Wiem co to za miejsce. Andrzej Fonfara Gym. Ja myślałem, że któryś z nich miał gdzieś w pokoju taką flagę. Nie wyłapałbym, ale dzięki za odpowiedź. Tu od Najmana to samo miejsce na tzw. odwiedzinach u Andrzeja Fonfary https://www.youtube.com/watch?v=EAxCihbttRE

- 2
@marcelus: Zastanawiające jak dobrego agenta ma.
Z innych tego rodzaju niewypałów w Legii uważam, że Burch został przedwcześnie skreślony. Nie wierzę, że piłkarz czołowego klubu ligi szwajcarskiej, reprezentant kraju U21 jest aż takim ogórem. Dlaczego nie dostał dłuższej szansy jak Kapuadi z Płocka? Chętnie bym Burcha zobaczył jeszcze gdzieś… w Ekstraklasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z innych tego rodzaju niewypałów w Legii uważam, że Burch został przedwcześnie skreślony. Nie wierzę, że piłkarz czołowego klubu ligi szwajcarskiej, reprezentant kraju U21 jest aż takim ogórem. Dlaczego nie dostał dłuższej szansy jak Kapuadi z Płocka? Chętnie bym Burcha zobaczył jeszcze gdzieś… w Ekstraklasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrFryteczka: @MarekKellemen za frajera, ale (tak na 90%) z procentem od kolejnego transferu, czyli i tak za frajera
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@latarnikpolityczny: z racji na głód poważnej piłki wyjątkowo mogę się zgodzić na DWA MECZE TYGODNIA, BA MIESIĄCA
deal?
deal?
- 9
@KebabZostrymSosem: Po imieniu i nazwisku brzmi na jakiegoś odległego brata kuzyna siostry Michaela Jacksona
- 2
@Lolenson1888: na pewno brzmi bogato, więc daję zgodę na transfer
Luquinhas nie dokończył dzisiejszego treningu. Brazylijczyk opuścił boisko trzymając się za mięsień dwugłowy. Niebawem klub powinien poinformować, jak poważny jest uraz 28-latka
#legia #mecz #ekstraklasa #pilkanozna
#legia #mecz #ekstraklasa #pilkanozna
źródło: temp_file3809472070958514548
Pobierz- 2
źródło: GepCj-nWUAEhX5d
Pobierz



















I nikomu się nie dziwie.
Legia potrzebuje dziewiątki na wczoraj. Kallman może się z Legii wypromować do fajniejszego klubu, gdyby przeszedł to już w marcu mógłby grać fajne mecze w Europie.
A Cracovia z Kallmanem ma szanse na puchary które w sumie bedą warte więcej niż milion euro. Plus nie są Pogonią która musi sprzedawać żeby jej ciepłej wody nie
źródło: jdb3etawmwib1
Pobierz