Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@latarnikpolityczny: z racji na głód poważnej piłki wyjątkowo mogę się zgodzić na DWA MECZE TYGODNIA, BA MIESIĄCA
deal?
deal?
- 9
@KebabZostrymSosem: Po imieniu i nazwisku brzmi na jakiegoś odległego brata kuzyna siostry Michaela Jacksona
- 2
@Lolenson1888: na pewno brzmi bogato, więc daję zgodę na transfer
Luquinhas nie dokończył dzisiejszego treningu. Brazylijczyk opuścił boisko trzymając się za mięsień dwugłowy. Niebawem klub powinien poinformować, jak poważny jest uraz 28-latka
#legia #mecz #ekstraklasa #pilkanozna
#legia #mecz #ekstraklasa #pilkanozna
źródło: temp_file3809472070958514548
Pobierz- 2
źródło: GepCj-nWUAEhX5d
Pobierz#mecz #legia
Marco Burch i Jurgen Celhaka będą kontynuować przygotowania w Legia Training Center ze względu na trwające obecnie rozmowy transferowe.
tego to się nie spodziewałem - ciekawe kto się nabierze na albańskiego Kopczyńskiego
Kadra na zgrupowanie https://legia.com/pilka-nozna/kadra-na-zgrupowanie-w-hiszpanii/37029
Marco Burch i Jurgen Celhaka będą kontynuować przygotowania w Legia Training Center ze względu na trwające obecnie rozmowy transferowe.
tego to się nie spodziewałem - ciekawe kto się nabierze na albańskiego Kopczyńskiego
Kadra na zgrupowanie https://legia.com/pilka-nozna/kadra-na-zgrupowanie-w-hiszpanii/37029
@KebabZostrymSosem:
@Merdarion_PL nie potrzeba wam takiego walczaka może?
ciekawe kto się nabierze na albańskiego Kopczyńskiego
@Merdarion_PL nie potrzeba wam takiego walczaka może?
@thority weźmiemy co dają.
- 1
HAhaha legia rzuciła plotke ze starała sie sciągnać Świderskiego. Chyba tylko koledzy ziela i mioduskiego są w stanie to uwierzyć, oni maja problem dac 800k euro na napastinka a co dopiero Świder
#ekstraklasa #legia
#ekstraklasa #legia
- 9
źródło: 1000026615
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@lepaq: Wieczysta też nie chciałaby kogoś kto nie biega. W Polsce liga polega na wybieganiu. Wielu to podkreślało. Np. spadek brazylijskiej Pogoni, tam oprócz Amarala gwiazdy, było 3-4 grajków z niezłym CV tylko ta ekipa nie biegała, nie broniła, grała joga bonito i było jak było. Stąd Radom wie, że ten typ sprawi, że zagrają spotkanie na styku z Mielcem np., a on jak nie będzie miał grane na pustaka-nie
- 0
#piastgliwice #legia #lechpoznan #rakow
Pyrka nie znalazł się kadrze piłkarzy Piasta na obóz. Pewnie szykuje się do jakiegoś transferu.
Pyrka nie znalazł się kadrze piłkarzy Piasta na obóz. Pewnie szykuje się do jakiegoś transferu.
@wileczeq Na pewno nie do nas.
- 3
- 1
@miki4ever: oglądałeś go w Pogoni? To jest zupełnie inny piłkarz niż Gual. Nie cofa się, nie drybluje, nawet mniej broni.
Ale to jest profilowa dziewiątka. Wzorcowa. Coś w stylu Gytkjaera, Nikolicia, Inzaghiego (zachowując proporcje). To jest facet który czuje linie spalonego i który jeszcze zanim wrzucisz w pole karne to on już zacznie nabiegać na bliski słupek.
W pewnym sensie to jest nawet gorszy piłkarz niż Gual, bo ma nieco
Ale to jest profilowa dziewiątka. Wzorcowa. Coś w stylu Gytkjaera, Nikolicia, Inzaghiego (zachowując proporcje). To jest facet który czuje linie spalonego i który jeszcze zanim wrzucisz w pole karne to on już zacznie nabiegać na bliski słupek.
W pewnym sensie to jest nawet gorszy piłkarz niż Gual, bo ma nieco
@thorgoth nope, oglądam tylko Legię.
- 6
Pojawiły się kluby zainteresowane Jeanem-Pierrem Nsame. Legia Warszawa wkrótce ma się pozbyć transferowego niewypału. Odbyły się wstępne rozmowy dotyczące jego ewentualnej gry w Radomiaku Radom
#transfery #pilkanozna #mecz #ekstraklasa #legia
#transfery #pilkanozna #mecz #ekstraklasa #legia
źródło: temp_file4714805543091297965
Pobierz- 5
Zaraz wznawiamy treningi, a co z transferami? #legia
- 10
źródło: 1000003002
Pobierz#legia wszystkiego najlepszego pany :>
- 3
@danielemilka
goń się śmieciu
goń się śmieciu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu




















#mecz
źródło: celhak
PobierzZ innych tego rodzaju niewypałów w Legii uważam, że Burch został przedwcześnie skreślony. Nie wierzę, że piłkarz czołowego klubu ligi szwajcarskiej, reprezentant kraju U21 jest aż takim ogórem. Dlaczego nie dostał dłuższej szansy jak Kapuadi z Płocka? Chętnie bym Burcha zobaczył jeszcze gdzieś… w Ekstraklasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)