@marcelus: Zastanawiające jak dobrego agenta ma.
Z innych tego rodzaju niewypałów w Legii uważam, że Burch został przedwcześnie skreślony. Nie wierzę, że piłkarz czołowego klubu ligi szwajcarskiej, reprezentant kraju U21 jest aż takim ogórem. Dlaczego nie dostał dłuższej szansy jak Kapuadi z Płocka? Chętnie bym Burcha zobaczył jeszcze gdzieś… w Ekstraklasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#mecz #legia no i zajebiście. Wszołek potwierdził, że może dobrze grać na prawej obronie, a i sam Pyrka mnie średnio przekonuje, szczególnie do naszego ofensywnego stylu gry. Na skrzydle o wiele bardziej potrzebujemy wzmocnień
KebabZostrymSosem - #mecz #legia no i zajebiście. Wszołek potwierdził, że może dobrze...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAhaha legia rzuciła plotke ze starała sie sciągnać Świderskiego. Chyba tylko koledzy ziela i mioduskiego są w stanie to uwierzyć, oni maja problem dac 800k euro na napastinka a co dopiero Świder

#ekstraklasa #legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lepaq: Wieczysta też nie chciałaby kogoś kto nie biega. W Polsce liga polega na wybieganiu. Wielu to podkreślało. Np. spadek brazylijskiej Pogoni, tam oprócz Amarala gwiazdy, było 3-4 grajków z niezłym CV tylko ta ekipa nie biegała, nie broniła, grała joga bonito i było jak było. Stąd Radom wie, że ten typ sprawi, że zagrają spotkanie na styku z Mielcem np., a on jak nie będzie miał grane na pustaka-nie
  • Odpowiedz
W obliczu tego co dzieje się w Pogoni, nie mogę zrozumieć dlaczego Koulourisa nie ma jeszcze na testach wydolnościowych przy Łazienkowskiej.

Jedynym wytłumaczeniem byłoby, gdyby Mozyrki i inne artysty dopinali transfer kogoś dużo lepszego. Ale coś mi mówi że tak nie jest
#mecz #legia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@miki4ever: oglądałeś go w Pogoni? To jest zupełnie inny piłkarz niż Gual. Nie cofa się, nie drybluje, nawet mniej broni.

Ale to jest profilowa dziewiątka. Wzorcowa. Coś w stylu Gytkjaera, Nikolicia, Inzaghiego (zachowując proporcje). To jest facet który czuje linie spalonego i który jeszcze zanim wrzucisz w pole karne to on już zacznie nabiegać na bliski słupek.
W pewnym sensie to jest nawet gorszy piłkarz niż Gual, bo ma nieco
  • Odpowiedz
Dobra, dawać już tego nowego dyrektora sportowego.
Czekam od tygodnia z ręką w gaciach na wzmocnienia składu i rodzina oraz współpracownicy zaczynają już coś podejrzewać.

#legia
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moze ktos podeslac przerobke "Legia to uje" z Brzozowskim jak wjezdza wozem w studio? Troche w stylu disco polo. Wersja na YT niestety inna.
#legia #memy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach