@tomwick55: Arek Malarz od biedy może być wpisany do protokołu jako 3 bramkarz. Feio niech napastnika szuka, a nie bramkarza. Tobiasz i Kobylak powinni mu wystarczyć przy ograniczonym budżecie i musie w szukaniu napastnika co raczej tani nie będzie
  • Odpowiedz
@thorgoth: u nas problemem jest to, że sobie ubzduraliśmy budowanie bramkarzy od zera na własnym ciele. Uważam, że Legia nie jest dobry miejscem na zabawę bramkarzem młodzieżowcem - po prostu te środowisko nie wybacza błędów. Miszta najlepiej to przedstawia, bo w takim Rio Ave to presja wręcz zerowa, bo i tak wszyscy wiedzą, że będą przegrywać.

Trafił się jeden Majecki, któremu nie drgnie powieka pod presją, a dyrektory już sobie
  • Odpowiedz
#mecz Cezary Miszta wczoraj został wybrany MVP w meczu z Porto, mimo że puścił dwa gole. Polecam obejrzeć skrót, jest kocur i kolejny bramkarz nam fajnie rośnie w kontekście reprezentacji

#legia #polskapilka #pilkanozna
krystse - #mecz Cezary Miszta wczoraj został wybrany MVP w meczu z Porto, mimo że puś...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego temat Czarka został lekką ręką odpuszczony. Pamiętam jakie miał kapitalne wejście do drużyny, gdy bronił w LE z Leicester. Potem padł ofiarą tragiczne sytuacji klubu w dalszej części sezonu.
  • Odpowiedz
@klintoniusz: @Lolenson1888 @krystse To Wam odpowiem co wymyślono, że Kacper Tobiasz będzie nowym Fabiańskim. 4 miliony ojro PSV jakieś da i adios! Miszta nie pasował do profilu typa na dobrą sprzedaż. Tobiasz będzie dalej na siłę wypychany do nowego klubu, ale już za mniej. Może tym razem 2,5-3 miliony ojro, ale faktem jest, że puszczono Misztę praktycznie za darmo. Choć wpadka z tym typem była jeszcze lepsza. WAKULEWICZ-
  • Odpowiedz
Ależ to zleciało, przy okazji mamy całkiem niezły wynik, zwłaszcza jak na pierwszą po przerwie kolejkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ilebyloludzi w 19. kolejce #ekstraklasa?

30542 Lech - Widzew (~29246 / 68%)
24169 Legia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Suma kibiców w sezonie
1. 292457 | Lech Poznań
2. 252947 | Legia Warszawa
3. 178253 | Górnik Zabrze
4. 176240 | Pogoń Szczecin
5. 162937 | Śląsk Wrocław
  • Odpowiedz
@lepaq: tak z pamięci to ze 4 setki i to takie perfidnie zmarnowane + karny XD ale niestety powtarza się to, co było można zobaczyć już na sparingach, czyli gigantyczny problem z wykończeniem nawet najprostszych akcji
  • Odpowiedz
@tomwick55: Powiem, że w temacie Legii oprócz takich złotych strzałów jak Stanko Es, Takisiur i duet Prijo&Niko, był Hubnik, był Mezenga, był Nsame i jest te Aflarela, choć nie wykluczam, że ten ostatni wróci i powalczy o skład
  • Odpowiedz
  • 1
@Asnyk30: to co napisałeś brzmi jakoś strasznie bełkotliwie.
Czyli to że Legia ma większy potencjał, większy budżet i przez 100 lat była lepsza nie ma żadnego wpływu, ale to że przez ostatnie półtora roku Jagiellonia jest o te kilka punktów przed Legia ma wielki wpływ i znaczenie?

Dochodzilbym o co ci chodzi gdybym sądził że masz coś ciekawego do napisania, ale ta spacja przed pytajnikiem podpowiada mi że jedyne co
  • Odpowiedz
Trzeba docenić Koronę.
Dobry plan i dobre wykonanie. Niewiele co prawda potrzeba, by Legię ośmieszyć, ale i tak szacunek.
Jedyny w polskiej piłce Jacek Zieliński z rigczem.
#mecz
#legia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego bramkarze przeciwników sobie sami goli nie strzelają?
Tylko zawsze u nas takie asy?
Fajnie, że Kobylak trzy fajne interwencje ale co z tego?

#legia
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No dobra, za co ten kier dla Morishity? Kontakt nogami był jak już koroniarz leciał lotem szybowcowym. Chodziło o tą dłoń położoną na plecach?

A potem dwa faule na karnego i pomarańczowa dla bramkarza ale syndzia musi godzine dumać i iść do VAR, bo to już na korzyść Legii ¯\(ツ)/¯
Ja nie wiem skąd to przekonanie że sędziowie pomagają Legii.

Biczachczjan dziś słabo. Nie wiem czy on nie powinien od ławki zaczynać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zbiorcza gifo-sklejka z pierwszej połowy meczu Legia vs Korona, a w niej:

* Bramka Dalmau na 0 - 1
* As kier Morishity
* Bramka Kapuadiego na 1 - 1
* Nietrafiony karniak Augustyniaka
uncle_freddie - Zbiorcza gifo-sklejka z pierwszej połowy meczu Legia vs Korona, a w n...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach