• 1
@miki4ever ciężko będzie na pewno, a osiągnięcie tego to będzie wielki sukces. Nie mniej jednak jeśli klub na poważnie mówi o walce o wszystkie krajowe trofea to po prostu trzeba to zrobić. Jeśli Legia marzy o mistrzu, to nie może tracić punktów w lidze. A jeśli będzie tracić w nadchodzących meczach to nawet o podium będzie trudno.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem tego ruchu. Zapłacili za faceta prawie rekordowe pieniądze w historii klubu, potem mało grał, z różnych powodów (kontuzje, trudna aklimatyzacja - pierwszy raz w życiu był poza Francją, w Havre siedział 15 lat).
Do tego sam naciskał żeby w Legii grać.
I co? I wypożyczamy go do serowarów serka haloumi za darmo, jeszcze będziemy mu w tym czasie pensje płacić. Typa który ma rocznikowo 28 lat.

To jest tak wielopoziomowa
thorgoth - Nie rozumiem tego ruchu. Zapłacili za faceta prawie rekordowe pieniądze w ...

źródło: drh4lf2y4mi81

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thorgoth: Ja bym zwrócił uwagę na inna rzecz - już któryś z kolei transfer Legii, dobry, a nawet bardzo dobry na papierze, ma kłopot z aklimatyzacją w ESA. Charatin, Burch, Nsame, Alfarela. To też kamyczek do ogródka Jay-Z
  • Odpowiedz
@Lolenson1888:

Charatin - transfer z czapy, bo może na papierze coś tam potrafił, ale kompletnie nie pasował do koncepcji gry.
Burch - kontuzja przede wszystkim, może coś z niego jeszcze będzie.
Nsame - tak jak Charatin i Pan @miki4ever powiedział.
Afarela - tego transferu kompletnie nie rozumiem. Chciał go Feio, od początku było wiadome, że to zawodnik środka, a nie skrzydła, a jednak robiono wszystko, by nie stworzyć mu
  • Odpowiedz
Skąd to przekonanie, że Lech jest jakąś niezwykłą kuźnią talentów? Że wyrasta ponad ligę, wypuszczając dziesiątki talentów?

Jak się nad tym przysiądzie na spokojnie to nie wygląda to już tak różowo. W ciągu ostatniej dekady (od sezonu 14/15 włącznie) Lech sprzedał 12 Polaków za kwotę wyższą niż 1 mln euro. W tym czasie Legia sprzedała 11 takich piłkarzy, Jagiellonia 9, Pogoń 6. Jest różnica, ale czy jakaś ogromna? Czy można mówić o przepaście?
marcelus - Skąd to przekonanie, że Lech jest jakąś niezwykłą kuźnią talentów? Że wyra...

źródło: transfery

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus no niestety wiele osób myli pojęcia. Akademia ma zarabiać na siebie, a nie być kuźnia talentów. Talenty to jednostki, siłę akademii powinno się liczyć poprzez to ilu dobrych piłkarzy udało się im wychować. Nie muszą to być talenty na miarę lig top 5. W Polsce brakuje piłkarzy średnich, dlatego sprowadzamy tabuny średnich Portugalczyków czy Słowaków, bo nie wychowujemy średniaków.
  • Odpowiedz
Bardzo ciekawy wywiad Koźminskiego z Andy Barą (agent Daniego Olmo, były obrońca Legii, Delty Warszawa czy Świtu Nowy Dwór). Andy sentymentalnie wspomina Polskę i nawet wyraził chęć współpracy z Legią, ale nikt z klubu do niego nie dzwonił. Nawet opowiedział anegdotkę o tym, że pomysł na zostanie agentem przyszedł mu do głowy, będąc w Legii. Bardzo ciekawe rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.goal.pl/ekstraklasa/bara-agent-olmo-legia-mozliwa-wspolpraca/

#mecz #ekstraklasa
lepaq - Bardzo ciekawy wywiad Koźminskiego z Andy Barą (agent Daniego Olmo, były obro...

źródło: Zrzut ekranu 2025-01-20 o 19.11.25

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lepaq: My i współpraca z byłymi piłkarzami, którzy mają kontakty, np. Ljuboja, Andy? Panie, po co to komu - Kiełbowicz z Włodarczykiem nie takich kozaków już ogarnęli i to z całego świata*

*pod warunkiem, że cały świat ogranicza się do oferty Canal +
  • Odpowiedz
#mecz #legia

Według Koźmińskiego Farelka odchodzi do Grecji, jeszcze nie ma dokładnych informacji, czy to transfer / wypożyczenie.

Wspaniała to była przygoda w Legii, aż nie wiem, co napisać XD

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry. Wahan też dobry, krytycy JayZ tutaj nie mają racji. Jak dzięki niemu ma przyjść Napastnik (z wielkiej litery) to super transfer. Idealny profil pod 433. Feio top. pozdrawiam

#legia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: przecież ten kiep prowadzi narrację tak, żeby stworzyć własną rzeczywistość, do dzisiaj nie wyjaśnił swoich powiązań z "zakładem fryzjerskim" tak jak wzbrania się przyznać, że ze swoim funflem wielkanocnym plackiem brał kasę od rządu w zamian za propagandę.
  • Odpowiedz
#legia Sporting Lizbona zwrócił się do Legii Warszawa o skrócenie wypożyczenia Rubena Vinagre jako pierwszy transfer zimowy klubu. Polacy nie zgodzili się, zachowują prawo do wykupu Portugalczyka, prawdopodobnie z niej skorzystają. Sporting Lizbona zaoferował odkupienie za 3,5 mln euro, ale oferta została kategorycznie odrzucona. Przypomnijmy, 25-latek jest w znakomitej formie i zwraca uwagę na rynku transferowym, Sporting powinien się przyzwyczaić

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Wahan Biczachczjan zawodnikiem Legii! #legia
40-krotny reprezentant Armenii Wahan Biczachczjan podpisał z Legią Warszawa kontrakt obowiązujący do 31 grudnia 2027 roku.
SzybkiBLN - #mecz Wahan Biczachczjan zawodnikiem Legii! #legia
40-krotny reprezentant...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach