Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
@JoeGlodomor: Jagiellonia chciała przełożenia meczu PP ze środy na czwartek, bo Legia będzie miała więcej odpoczynku z racji na mecz z Radomiakiem w niedzielę i brak meczu w LKE w wyniku zajęcia lepszego miejsca na koniec fazy ligowej.
Nie dość, że mecz nie został przełożony, tak jak Jagiellonia chciała, to jeszcze przełożono mecz z Radomiakiem z niedzieli na sobotę XD
Nie dość, że mecz nie został przełożony, tak jak Jagiellonia chciała, to jeszcze przełożono mecz z Radomiakiem z niedzieli na sobotę XD
Jagiellonia chciała przełożenia meczu PP ze środy na czwartek
@KebabZostrymSosem: jagiellonia to sobie może chcieć...
- 3
źródło: Screenshot 2025-01-31 161749
PobierzWiesz kto to?
- Owszem 36.2% (17)
- Niestety nie wiem 63.8% (30)
Wystartowała FANTASY EKSTRAKLASA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mecze zaczynają się już dziś.
Wszystkich chętnych, zapraszam jak co pół roku, do wykopowej ligi - Wykop Ekstraklasy.
Aby dołączyć do ligi, trzeba
Mecze zaczynają się już dziś.
Wszystkich chętnych, zapraszam jak co pół roku, do wykopowej ligi - Wykop Ekstraklasy.
Aby dołączyć do ligi, trzeba
źródło: 28dadd91e7d0c14e51a49addbbff7948fdf95fae73974940a941d9635fbe9786
Pobierz- 0
https://www.transfermarkt.pl/rafa-mir/leistungsdaten/spieler/361254/plus/0?saison=ges
Rafa Mir zaoferowany Legii.
Nawet nie takie złe staty, może grać wszędzie w ataku, czyli idealny dla Feio.
#legia
Rafa Mir zaoferowany Legii.
Nawet nie takie złe staty, może grać wszędzie w ataku, czyli idealny dla Feio.
#legia
@KebabZostrymSosem: nsame też miał ciekawą dynamikę, zupełnie niespotykaną u zawodowego piłkarza
- 0
Bożenik, Nordas, Pittas? Możecie skreślić każdego z nich w kontekście Legii – G. Feio.
No i dziękuję dobranoc.
Ciekawe kiedy Feio odejdzie.
#legia
No i dziękuję dobranoc.
Ciekawe kiedy Feio odejdzie.
#legia
@MrBeast: cześć giniemy
#mecz #legia
Obecnie na tt kibice ze stolnicy w obliczu ze juz nie mozna p-----------c sie do Zielinskiego cale swoje gorzkie zale kieruja na Szopena. Teraz juz nie zielinski ale szopen jest glownym problemem, a to wszystko na przestrzeni miesiaca XD Dzieki Bogu ze anonimowe internetowe randomy nie maja w pilce na nic wplywu.
Obecnie na tt kibice ze stolnicy w obliczu ze juz nie mozna p-----------c sie do Zielinskiego cale swoje gorzkie zale kieruja na Szopena. Teraz juz nie zielinski ale szopen jest glownym problemem, a to wszystko na przestrzeni miesiaca XD Dzieki Bogu ze anonimowe internetowe randomy nie maja w pilce na nic wplywu.
@latarnikpolityczny: można rzecz że cytując klasyka źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wasz prezes dosłownie ze łzami w oczach po przegranym sezonie odnosił się że na stadionie "kibice" krzyczeli by "w-------l" ¯\(ツ)/¯
Wasz prezes dosłownie ze łzami w oczach po przegranym sezonie odnosił się że na stadionie "kibice" krzyczeli by "w-------l" ¯\(ツ)/¯
- 0
@MarekKellemen Przeciez napisalem ze kibice legii w s----------u mozgowym nie sa wyjatkowi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: temp_file4207331995326748624
Pobierz17-letni Jakub Adkonis został wypożyczony na rundę wiosenną sezonu 2024/25 z Legii Warszawa do 1-ligowego Ruchu Chorzów
#legia #transfery #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #ruchchorzow
#legia #transfery #mecz #pilkanozna #ekstraklasa #ruchchorzow
źródło: temp_file465005140497507833
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@tomwick55: Dobry ruch. Musi łapać minuty
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MrBeast juz na marginesie staszewski i ten debil od molestowania kolezanek z pracy to jest zloto. Oni wrzucaja newsa o kazdym nazwisku jakie przeczytaja na płocie, potem jak 1 z 20 ich newsow stanie sie transferem to sami udostepniaja swoj wlasny wpis sprzed tygodnia ze no widzicie to ja pierwszy napisalem ze transfer bedzie xd
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 3
@ATAT-2: WITAMY W STLLICY
konto usunięte via Wykop
- 1
gdzie są te łyse chamy urodzone w latach 70/80, kiedy są potrzebni
@eaxata: nie żyją/w zakładzie karnym (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Wystartowała FANTASY EKSTRAKLASA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkich chętnych, zapraszam jak co pół roku, do wykopowej ligi - Wykop Ekstraklasy.
Aby dołączyć do ligi, trzeba użyć kodu zaproszenia - ca9b15f2
Dla tych, którzy nie grali, a chcą spróbować - zasady są bardzo
Wszystkich chętnych, zapraszam jak co pół roku, do wykopowej ligi - Wykop Ekstraklasy.
Aby dołączyć do ligi, trzeba użyć kodu zaproszenia - ca9b15f2
Dla tych, którzy nie grali, a chcą spróbować - zasady są bardzo
źródło: 678f58eff388d
PobierzLegia Warszawa prowadzi rozmowy w sprawie sprowadzenia piłkarza Tromso IF. Jest nim napastnik Lasse Nordas, którym stołeczny klub interesował się już latem. W poprzednim sezonie, który zakończył się w grudniu, 22-latek zdobył 12 bramek w 30 meczach. Występował także w młodzieżowej reprezentacji Norwegii. Nordas jest lewonożny, ma 194 cm wzrostu
#legia #transfery #pilkanozna #mecz #ekstraklasa
#legia #transfery #pilkanozna #mecz #ekstraklasa
źródło: temp_file3437990140369422608
Pobierz@tomwick55: myslalem, ze to brozek w koszulce Cracovii
- 0
@Sylwiusz89 Pittas i ten gość, do tego Gual - wydaje się to dobry pomysł, jeszcze dziadek Pekhart, czy z ławki, z czego git. Kallamana zabrać lato za darmo. Jak z wypożyczeń wrócą Alferela i Nsame bez formy dalej, to się pozbyć szybko. Tak, wysoki napastnik pasujący w profil napastnika Legii, jak Pekhart czy Nsame wzrostowo, a ona gra na dwóch napastników. W szczególności, że Pittas nie jest wysoki, gdyby przeszedł czy
Nsame odchodzi z Legii na wypożyczenie do Szwajcarii, mimo że w Legii jest na wypożyczeniu od zeszłego roku
#legia #transfery #ekstraklasa #pilkanozna #mecz
#legia #transfery #ekstraklasa #pilkanozna #mecz
źródło: temp_file6631658861962018805
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 3
@tomwick55: Powinni go do Wieczystej wytransferować. Jak nie poradziłby sobie w polskiej II lidze to stwierdzam, że pan Jay-Z oglądał piłkarza po %, co jest w jego przypadku możliwe;)
- 5
@RiczardH:
I z takiej hołoty wywodzi się kandydat pisu na prezydenta.
I z takiej hołoty wywodzi się kandydat pisu na prezydenta.
ale w czym problem
@tyrytyty:
gdzie problem?
@SzybkiBLN
W tym, że bazgrolenie po cudzej własności to prostactwo najczystszej maści a bazgrolenie po zabytkach, w dodatku poddanych niedawno konserwacji/remontowi za niemałe pieniądze jak w tym wypadku to już w ogóle przejaw braku jakichkolwiek norm społecznych i zdrowego rozsądku.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MamMalegoSiurka nie, zawsze normalnie działa.
@MamMalegoSiurka: to se poczekasz, ja na personalizację koszulki czekałem 2 tygodnie, tymczasem jak przyszedłem z drugą to zrobili od ręki xd
- 11
źródło: 1000003371
Pobierz- 10
@tyrytyty:
źródło: 1000003373
Pobierz@tyrytyty: Przyjaciele Legii, co kiedyś coś dla nas pograli / potrenowali i od ręki dają kontakt do jakiś kozaków > kinematyczne statystyki Jay-Z i kung-fu Mozyrko
Między bogiem a prawdą to właśnie w ten sposób działało Żewłak Travel - Michał rozpytywał kolegów po drinku, gdzie, co i jak, a potem przychodziły takie Nikolicie, Orlando Sa, Prijo i jeszcze wiele innych wymieniać można
Między bogiem a prawdą to właśnie w ten sposób działało Żewłak Travel - Michał rozpytywał kolegów po drinku, gdzie, co i jak, a potem przychodziły takie Nikolicie, Orlando Sa, Prijo i jeszcze wiele innych wymieniać można
#mecz #legia #ekstraklasa
Nie wierzę że Legia weźmie Ioannisa Pittasa. Ten transfer ma za dużo sensu jak na zdolności dedukcyjne Jaculi i kolegów
Nie wierzę że Legia weźmie Ioannisa Pittasa. Ten transfer ma za dużo sensu jak na zdolności dedukcyjne Jaculi i kolegów
@MarekKellemen: bo Feio go załatwił a nie oni XD
@MarekKellemen: Jaca niech w--------a do niemiec ściany szpachlować
























#legia #ekstraklasa #mecz #pilkanozna #transfery