@JoeGlodomor: Jagiellonia chciała przełożenia meczu PP ze środy na czwartek, bo Legia będzie miała więcej odpoczynku z racji na mecz z Radomiakiem w niedzielę i brak meczu w LKE w wyniku zajęcia lepszego miejsca na koniec fazy ligowej.

Nie dość, że mecz nie został przełożony, tak jak Jagiellonia chciała, to jeszcze przełożono mecz z Radomiakiem z niedzieli na sobotę XD
  • Odpowiedz
Bożenik, Nordas, Pittas? Możecie skreślić każdego z nich w kontekście Legii – G. Feio.
No i dziękuję dobranoc.
Ciekawe kiedy Feio odejdzie.
#legia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #legia

Obecnie na tt kibice ze stolnicy w obliczu ze juz nie mozna p-----------c sie do Zielinskiego cale swoje gorzkie zale kieruja na Szopena. Teraz juz nie zielinski ale szopen jest glownym problemem, a to wszystko na przestrzeni miesiaca XD Dzieki Bogu ze anonimowe internetowe randomy nie maja w pilce na nic wplywu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@latarnikpolityczny: można rzecz że cytując klasyka źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wasz prezes dosłownie ze łzami w oczach po przegranym sezonie odnosił się że na stadionie "kibice" krzyczeli by "w-------l" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@MrBeast juz na marginesie staszewski i ten debil od molestowania kolezanek z pracy to jest zloto. Oni wrzucaja newsa o kazdym nazwisku jakie przeczytaja na płocie, potem jak 1 z 20 ich newsow stanie sie transferem to sami udostepniaja swoj wlasny wpis sprzed tygodnia ze no widzicie to ja pierwszy napisalem ze transfer bedzie xd
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wystartowała FANTASY EKSTRAKLASA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkich chętnych, zapraszam jak co pół roku, do wykopowej ligi - Wykop Ekstraklasy.
Aby dołączyć do ligi, trzeba użyć kodu zaproszenia - ca9b15f2

Dla tych, którzy nie grali, a chcą spróbować - zasady są bardzo
SpiderFYM - Wystartowała FANTASY EKSTRAKLASA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkich chętnych, zapras...

źródło: 678f58eff388d

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Legia Warszawa prowadzi rozmowy w sprawie sprowadzenia piłkarza Tromso IF. Jest nim napastnik Lasse Nordas, którym stołeczny klub interesował się już latem. W poprzednim sezonie, który zakończył się w grudniu, 22-latek zdobył 12 bramek w 30 meczach. Występował także w młodzieżowej reprezentacji Norwegii. Nordas jest lewonożny, ma 194 cm wzrostu

#legia #transfery #pilkanozna #mecz #ekstraklasa
tomwick55 - Legia Warszawa prowadzi rozmowy w sprawie sprowadzenia piłkarza Tromso IF...

źródło: temp_file3437990140369422608

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Sylwiusz89 Pittas i ten gość, do tego Gual - wydaje się to dobry pomysł, jeszcze dziadek Pekhart, czy z ławki, z czego git. Kallamana zabrać lato za darmo. Jak z wypożyczeń wrócą Alferela i Nsame bez formy dalej, to się pozbyć szybko. Tak, wysoki napastnik pasujący w profil napastnika Legii, jak Pekhart czy Nsame wzrostowo, a ona gra na dwóch napastników. W szczególności, że Pittas nie jest wysoki, gdyby przeszedł czy
  • Odpowiedz
ale w czym problem

@tyrytyty:

gdzie problem?

@SzybkiBLN
W tym, że bazgrolenie po cudzej własności to prostactwo najczystszej maści a bazgrolenie po zabytkach, w dodatku poddanych niedawno konserwacji/remontowi za niemałe pieniądze jak w tym wypadku to już w ogóle przejaw braku jakichkolwiek norm społecznych i zdrowego rozsądku.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Przyjaciele Legii, co kiedyś coś dla nas pograli / potrenowali i od ręki dają kontakt do jakiś kozaków > kinematyczne statystyki Jay-Z i kung-fu Mozyrko

Między bogiem a prawdą to właśnie w ten sposób działało Żewłak Travel - Michał rozpytywał kolegów po drinku, gdzie, co i jak, a potem przychodziły takie Nikolicie, Orlando Sa, Prijo i jeszcze wiele innych wymieniać można
  • Odpowiedz