#lata90 #gimbynieznajo #muzyka #b-----------a
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
869
HEY & Rysiek Riedel - Moja i Twoja nadzieja

1993 Spontaniczny udział Ryśka Riedla w kawałku grupy Hey.
z- 153
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #

dziadzior
- 4


perfidnyplan
- 1
@dziadzior: BAJLANDO BAJLANDO
konto usunięte
- 1
@dziadzior: eesi lesja locoo bajlandoo bajlandoo ehh

- 1
@Marcino900: W połowie lat 90. (około 1994-5) także przed Wieczorynką z kotkiem w logo. Później głównie w pasmach porannych (Mama i ja, Domowe przedszkole, Tik Tak, Ala i As, Ciuchcia)

- 0
@pivo14: Ja jestem ze starszego pokolenia ;]
źródło: comment_JZF17k1xnbtssDCPxmZAV3YjCRnCeB2n.jpg
Pobierz#dziendobry #nocnazmiana #dziennazmiana #muzyka #lata90 #hity Zaraz po nieprzespanej nocy czas na śniadanie.

- 21
- 5
- 4
@AndyMoor: Świetnym autem się rozbijał
źródło: comment_MMazluKfIkpMCsfT5ghDnwAMrj6QwPmQ.jpg
Pobierz@jajecznapasta: Rychu Peja Oldskuluffka
@jajecznapasta: magik
- 15
- 2
@itsfaki: lepsze keczupowe. U nas w sklepiku szkolnym były po 50 gr.

![p.....4 - No co ten Pazura xD [od 1:05 do końca]
#pazura #lata90 #gimbynieznajo](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_yhTGqEeFGq2zdhWlfGXkDigNfAu6Sowv,w400.jpg)
@Amas: pamiętam sytuację, jak pierwszy raz usłyszałem tę nutę na vivie i potem próbowałem wytłumaczyć kuzynce, o jaki kawałek mi chodzi (a miałem kilka lat). Więc zacząłem opowiadać, że w teledysku były takie niebieskie mrówki, a piosenka szła "rabedi dabeda rabedi dabeda". I co? Miała na kasecie!
@Amas: Pierwsze moje piractwo, przegrywałem w starym magnetofonie z oryginalnej kasety na swoją :)
@KoxMoulder: falco to tylko amadeus

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


@sheslostcontrol: wszystkie lata w muzyce ssały i zarazem nie ssały ._.
- 1


























