Tak sobie myślę moją pustą czaszką, co ktos taki ma w głowie wypierdzielająć w lesie puszkę czy cokolwiek co przyniósł pod ręką zamiast zgnieść i zabrać ze sobą. (Pomijam upośledzenie jakim jest wywalanie chałdy śmieci worami) Czy to taki problem zabrać coś co i tak się se sobą wzięło?
#bekazpodludzibekazpodludzi #las
Debil_Lesny - Tak sobie myślę moją pustą czaszką, co ktos taki ma w głowie wypierdzie...

źródło: comment_SClZlFT8zVHpbAT3lMKYU36Ht0Ne9HCm.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Zaybatzu ale to jest smutny i wku***ający widok u nas w Lublinie przy lesie postawili tabliczkę żeby s------l nie wywalał smieci (było na głównej jakiś czas temu) i jakoś poskutkowało bo osobiście nie widzę nowycy syfów oprócz puszek I pyk fajrant do plecaka
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra jęczycie że nie ma podgrzybów itp ale przecież są inne jadalne gatunki spotykane o tej porze które większość ludzi mija. Np: gąska niekształtna czy wodnicha późna. Znacie jeszcze jakieś gatunki które występują dosyć późną jesienią i da i są jadalne?
#grzyby #las #grzybobranie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach