• 9
@kupczyk still better than my ex xD

@dundy123 byłem w niedzielę i powiem Ci, że koło południa sporo osób się pojawiło na szlaku, zwłaszcza przy Przełęczy Św. Mikołaja, ale co się dziwić jak to było 6 grudnia xD
  • Odpowiedz
Trwa wycinka nawet w parkach krajobrazowych. Niszczenie, tratowanie i rozjeżdżanie lasów, a redaktor "pali głupa" o gospodarce leśnej:
https://twitter.com/lkwarzecha/status/1335361257545854977
Nie robi tego, jak sądzę, ze złej woli - po prostu, normalnemu człowiekowi wydaje się niemożliwe, by postępować jak pismeni. Ciekawe, czy ktoś z dziennikarzy porzuci komfort pracy zdalnej i przejdzie się do najbliższego lasu? :(
#polska #4konserwy #pis #las #przyroda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cieliczka: Mam nadzieję, że nie używasz niczego z drewna, skoro jesteś przeciwny jemu pozyskaniu? Meble masz z plastiku? Może z wikliny? Nie używasz papieru? Czym się podcierasz? Nie używasz zeszytów/kartek, nic nie drukujesz na drukarce? Nie używasz przedmiotów codziennego użytku z drewna? Skoro jesteś przeciwny takiej wycince, to powinieneś nie używać drewna, w innym razie sam przyczyniasz się do tego.

Niestety, nie możemy sobie pozwolić, by wszystkie lasy były naturalne.
  • Odpowiedz
@dwuitownik: wiesz ile kosztuje 1 kg dzika w skupie? 1.5zł. Kilo jelenia to 4zł. Kilo sarny 9zł. Koła łowieckie, które poszły o krok dalej i prowadzą sprzedaż bezpośrednią średnio dodają do cen skupowych od 2 do 4 złotych, czyli taki kilogram dzika kosztuje 5 zł, jeleń 8, sarna 13... To co odwalają LP z tym 'promowaniem' dziczyzny to kolejny wałek.
  • Odpowiedz