Właśnie zrealizowałem drobne postanowienie, które sobie wyznaczyłem dokładnie tydzień temu, czyli zrobić 12 tysięcy kroków każdego dnia przez cały tydzień. Niby nic, a cieszy, bo zwykle robię 6000 kroków. ()

Polecam każdemu zainstalować taką apkę typu krokomierz, bo motywuje do chodzenia i nabijania kroków pod byle pretekstem.

#chwalesie #kroki
chlodna_kalkulacja - Właśnie zrealizowałem drobne postanowienie, które sobie wyznaczy...

źródło: temp_file7912735060211499624

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie wieczorową porą.

Wyzwania na marzec z poślizgiem już dodane.

Pamiętajcie, że pod koniec miesiąca kończymy sezon zimowy wyzwań.

Dajcie
madtrexx - Witajcie wieczorową porą. 

Wyzwania na marzec z poślizgiem już dodane. 

...

źródło: R

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie!
Rok 2023 za nami! Wszelkie tabele są w końcu kompletne za ostatni rok. Brawo dla zwycięzców a także dla wszystkich uczestniczących!

Wyzwania na 2024 są gotowe. Garmin wydłużył w panelu daty wyzwań, niestety zblokował to na 30.12 i nie mogę pociągnąć ich do 31.12.24. Trzeba ostatniego dnia roku być przygotowanym na swój wynik ;) pracując cały rok.
Może uda mi się zrobić zimowe wyzwania. Może ;)

W
madtrexx - Witajcie!
Rok 2023 za nami! Wszelkie tabele są w końcu kompletne za ostatn...

źródło: shutterstock_619624334-2000x1334

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heyo Wykopowe Świry.
Listopadowe wyzwania dodane. Dłuższe grupowe dalej zablokowane do utworzenia. Na bieżąco sprawdzam czy będą możliwe.

2023 powoli się kończy. Jeśli chcecie kogoś dogonić w tabelach to jest na to czas. Pogoda jeszcze spoko, więc ognia!
Poza tym jest to na razie ostatnie roczne wyzwanie. Roczne dalej też nie działają. To jako dodatkowa motywacja pod rok 2023.

Może
madtrexx - Heyo Wykopowe Świry.
Listopadowe wyzwania dodane. Dłuższe grupowe dalej za...

źródło: 384785672_984794612948219_1381068772173117549_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@motoko szczerze? Wcale się nie przełożyło. A przynajmniej nie czuje żadnej zmiany. Tzn żyje w przeświadczeniu że gdybym tego nie robił to miałbym dużo gorsze zdrowie ale ogólnie daleko mi do atlety. To tylko kroki. Niemniej przy moim trybie życia lepszy taki ruch niż żaden. Wagę trzymam w granicach kilograma ale to od wielu lat, tętno spoczynkowe mam 50 ale to też raczej zasługa młodości i trenowania sztuk walki niż spacerów..
  • Odpowiedz
@scorp02: pamietam jak kupiłem mi banda 2 albo 3 i chodziłem po domu żeby tylko kroki dobić ( ͡º ͜ʖ͡º)

@enteropeptydaza brawo ! Można więcej i teraz są dobre warunki żeby oprócz treningów robić długie spacer (òóˇ)
  • Odpowiedz
Wiosna za nami. Tak jak za nami wiosenne zmagania na grupie Wykopowe Świry 2.0 na Garmin Connect. Tabelki z wynikami wyzwań X@wiosna'23 każdy może obejrzeć na platformie Garmin.

Zaczynamy lato z przytupem. Wyzwania na czerwiec (tak spóźnione ;) ) , lipiec i całe lato już dodane. Można już sprawdzać, co tam konkurencja robi w rankingach ;)

Ode mnie dla wszystkich uczestników gorące pozdrowienia, życzenia spełnienia swoich celów i ogień do przodu ( ͡~ ͜ʖ
madtrexx - Wiosna za nami. Tak jak za nami wiosenne zmagania na grupie Wykopowe Świry...

źródło: unnamed

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na koniec krótka ankieta.

Czy mam dalej przeznaczać czas na prowadzenie grupy, czy niepotrzebne Wam moje wyzwania grupowe. Pozdrawiam. M.

#wykopoweswiry #garmin #connectgarmin #biegajzwykopem #bieganie #spacerowanie #kroki #sztafeta #kolarstwo

Czy przydatne są wyzwania grupowe? I czy dalej je prowadzić?

  • TAK 54.5% (24)
  • NIE 20.5% (9)
  • Wolę żreć i tyć. 25.0% (11)

Oddanych głosów: 44

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsze TOP5 Wykopowych Świrów Kroczowników przodowników! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brawa! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
madtrexx - Pierwsze TOP5 Wykopowych Świrów Kroczowników przodowników!  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

B...

źródło: krokizima

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie Wykopowe Świry. Astronomiczna zima już za nami. Czas dać do pieca wiosną i czekać lata. Wyzwania wiosenne już online. W następnych postach poznacie top5 w każdej kategorii. Pozdrawiam. I do przodu!

Cały czas grupa jest otwarta na nowych członków posiadających konto Wykop oraz sprzęt Garmin.

https://connect.garmin.com/modern/group/3187815

#wykopoweswiry #garmin #connectgarmin #biegajzwykopem #bieganie #kolarstwo #plywanie #spacerowanie #
madtrexx - Witajcie Wykopowe Świry. Astronomiczna zima już za nami. Czas dać do pieca...

źródło: asis

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach