Po co wy odmawiacie jakies koraliki. Dla mnie za mlodu te rozance i inne koscielne wydarzenia byly meczarnia bo trzeba bylo te smieszne podpisy na bierzmowanie zbierać. Najgorsze byly te 2 godzinne msze przed wielkanoca w te dni. Meczarnia to byla, tyle czasu stracone
#mirkomodlitwa #wiara #kosciol
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#chwalesie
Dzisiaj byłem z tajną misją w Rybnicy Leśnej i przy okazji odwiedziłem miejscowy kościółek! Cudowna sprawa, idealne miejsce na chwilę refleksji i spoczynku dla strudzonego pielgrzyma ʕʔ
#podroze #slask #wroclaw #walbrzych #sudety #grzybhop #kosciol #medytacja #tajnamisja
DziecizChoroszczy - #chwalesie
Dzisiaj byłem z tajną misją w Rybnicy Leśnej i przy ok...

źródło: comment_1634051396kXSXjgUaKeZqJW55tNjlm6.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach