Witam
Mam pytanie czysto prawnicze. W Polsce istnieje coś takiego jak obraza uczuć religijnych Polaków. Czy mógłbym w takim razie pozwać swoją miejscową parafie z tego tytułu ? Na codzień wierze w Szatana i często się czuje obrażony kiedy oni tam na niego szczują odprawiając msze.
#kosciol #prawo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majtkomat-kategoria-kawior: kk nic nie ma wspolnego z Jezusem. Imperium rzymskie wymordowalo apostolow i torturowalo najwiecej uczniów Jezusa, a potem w tym miejscu postawili wielkiego fallusa Nimroda z Egiptu i stoi tam po dzis dxien, a figury Saturna nazwali Piotrem i oglosili abolicje dla chrystian - tyle maja wspólnego z Jezusem co prl z Żołnierzami Wykletymi
  • Odpowiedz
@sqlserver: KK to konserwatywna korporacja, która w tym kraju jest tak powiązana z władzą(a właściwie nie dotyczy to tylko Polski), że mają w nosie takie kwestie. Ważne jest, aby były wpływy, posiadłości i obywatele przypadkiem nie byli bardziej świadomi i wyedukowani z dekady na dekadę.
  • Odpowiedz