@sqlserver: czytam takie coś i tylko pogłębia się moje wrażenie, że na tym portalu siedzą sami idioci siedzący w piwnicy, którzy o życiu wiedzą tyle co im matka z ojcem naopowiadali.
  • Odpowiedz
@Prezesowaty: najlepsze że niektórzy uznają biblie za księgę której zawartość jest od boga.
Szkoda tylko że w księdze nie ma żadnej informacji która wyprzedzałaby naszą wiedzę w czasach pisania księgi.
Gdyby w księdze była informacja z składem atmosfery Marsa lub wzór budowy komputera itd. to wtedy byłaby inna sprawa.
Można byłoby uznać za niezwykłą księgę, byłby to niepodważalny dowód na siłę wyższą, ale fakty są jednak inne.
  • Odpowiedz
Zamiast "Bóg" podstaw sobie siły natury, los, uniwersum.


@Pen1: Panteistyczne p--------o.

Sodoma itd. symbolizują prawdopodobnie nieunikniony upadek społeczeństwa żyjącego w bezprawiu, bandytyzmie,
  • Odpowiedz
@Pen1: jestem takim samym ekspertem, jak każdy, kto umie wpisać w Google "katechizm grzech pierworodny" i znaleźć, że :
387 Człowiek - kuszony przez diabła - pozwolił, by zamarło w jego sercu zaufanie do Stwórcy, i nadużywając swojej wolności, okazał nieposłuszeństwo przykazaniu Bożemu. Na tym polegał pierwszy grzech człowieka. W następstwie tego faktu każdy grzech będzie nieposłuszeństwem wobec Boga i brakiem zaufania do Jego dobroci.

398 Popełniając ten grzech, człowiek
  • Odpowiedz
@Prezesowaty: Musisz zrozumieć, że jeśli bozia zesle na Ciebie trąd, a potem śmierć, to znaczy, że Cię kocha. Jeśli Ty zabijesz starą babę, żeby szybciej poszła do nieba i spotkała się z Jezusem, Jahwem i Duchem świętym - to popelniasz grzech.
Jesli bozia pozwoli na to, żeby ludzie ukrzyzowali jego syna, to znaczy, że go kocha. Jeśli Ty pozwolisz, żeby ktoś ukrzyzowal Twoje dziecko - niestety, jesteś złym człowiekiem.
Tak
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wieść o świętym wizerunku szybko rozeszła się po wsi i jej okolicy, więc przy obrazie zaczęli gromadzić się wierni przejęci cudownością wydarzenia. Obraz postanowiono przenieść do kościoła w Brzeźnie, jednak wizerunek świętej dziewicy widocznie upodobał sobie gaik, w którym go znaleziono. Więc w nocy po cichutku, kiedy nikt nie patrzył, przeszedł sobie na swoje pierwotne miejsce. Dla urozmaicenia drogi święty obraz pokonał jeszcze niewielkie jeziorko.

Kontynuuj czytanie na https://turystykaniecodzienna.ct8.pl/sanktuarium-maryjne-w-ostrowasie/
Zapraszam również na
Wilczur79 - Wieść o świętym wizerunku szybko rozeszła się po wsi i jej okolicy, więc ...

źródło: comment_163466682634dgKw3SOvifsNdKnsWbdW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach