Lewica chce odpalić 33 % opodatkowania dla bogaczy, zarabiających 5k brutto miesięcznie (60k brutto rocznie), a polaczki pójdą i zagłosują, bo cała uwaga mediów skupiona wobec jakiejś anonimowej baby na 20 miejscu na listach #konfederacja (już usunięta), która wypaliła tekst o psim mięsie xDD

Tak pokolenie PRLu wytresowała III RP i tak głosują. Może i będą bardziej dymani, ale za to usłyszą, że Polska może być FAJNA, równa, otwarta, nowoczesna, blablabla.
Pobierz Kopyto96 - Lewica chce odpalić 33 % opodatkowania dla bogaczy, zarabiających 5k brutt...
źródło: podatki
@Kopyto96: Już pomijając opinie na temat pomysłu Razem, czy jest ok czy nie jest, to jednak przydała by się jednak jakieś zajęcia z ekonomii albo raczej czytania ze zrozumieniem.

Lewica chce odpalić 33 % opodatkowania dla bogaczy, zarabiających 5k brutto miesięcznie (60k brutto rocznie)


33% to jest podatek dla nadwyżki powyzej 60 tys.

czyli zarabiasz 100 tys rocznie, to podatek to nie jest 33 tys

tylko
0-12k - 0%, 0zł
12k
Prosze panstwo, a tutaj jedynka na liscie konfederacji, sprzeciwia sie rozwojowi technologicznemu Polski, ale jest przeciez za Polska racja stanu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nagral nawet film o masztach 5g, ale usunal.
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/konfederacja-5g-rafal-forys-teorie-spiskowe
A sam korzysta z uslugi 5G na swoim telefonie XDDD

#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #neuropa #bekazprawakow
Pobierz BayzedMan - Prosze panstwo, a tutaj jedynka na liscie konfederacji, sprzeciwia sie ro...
źródło: 367393516_292194516777730_1123712440327016798_n
Kto mi przypomni, kto jest liderem najbardziej pro-ukrainskiej frakcji w konfederacji? Są tak zapatrzeni w Ukraińców, że nawet nazwa partii odnosi się do dawnego Państwa obejmującego tereny Polski i Ukrainy gdzie językiem urzędowym był polski, rusiński oraz drzewiejnszy angielski czyli łacina? Widać, że chcą nowoczesnego kosmopolitycznego państwa, chce na nich oddać głos. #konfederacja #ukraina #braun #polityka
Pobierz theOstry - Kto mi przypomni, kto jest liderem najbardziej pro-ukrainskiej frakcji w k...
źródło: 1280px-Crown_of_the_Polish_Kingdom_in_1635
Według mnie po wyborach nastąpi odpalenie Brauna. On nie jest już angażowany w kampanię wcale, a potem okazuje się, że bohaterowie internetowych memów, to najczęściej szury z jego list wyborczych. Udział Korony w #konfederacja miał sens, żeby pozbierać trochę elektoratu i zrobić skok. Ale w momencie, kiedy partia chce przejść na więcej niż 12 %, to jedno z drugim się już nie godzi, bo pojawia się szklany sufit.

#polityka #4konserwy #neuropa #
@theOstry: Oczywiście, że jest logika. Braun dostał tylko 6 jedynek i to w wątpliwej jakości okręgach, poza tym ma mało dwójek. Do sejmu dostanie się niewielka reprezentacja. Natomiast rozłamy w kampanii wyborczej to samobójstwo. Jakiś elektorat Braun ma i poparcie by spadło. A tak przez 4 lata można to odrobić z nawiązką.
@controll: Tylko jak mamy im nie sponsorować rewolucji jak mamy zamknąć własne kopalnie węgla? Z czego ten prąd mamy produkować? Teoretycznie możemy z gów#% ale tu też trzeba zainwestować sporo hajsu, a nas rząd nie jest do tego skory...
@mango2018: Bardzo możliwe, że większość jest już przyzwyczajona do gadania głupot przez Korwina, jego pierdoły nie robią już na nikim wrażenia. Za to pojawiło się nowe nazwisko, które TVN czy TVP bardzo chętnie obsmarują w wieczornym wydaniu.

Ja zamierzam głosować na konfederację, ale ta akcja z psami naprawdę mnie #!$%@?ła.
Które ramię Konfederacji zajmuje się teraz sprawami masztów 5g? Potrzebuje interwencji poselskiej, to chyba Braun, tak? Pomimo protestów lokalnych przedsiębiorców patriotów, lewactwo postawiło nam maszt. Od kilku dni nie mogę spać, tylko poddawany jestem przekazom podprogowym. Widzę w nich Żeleńskiego nawołującego do wsparcia Ukrainy, oraz kobiety śmiejące się z mojego przyrodzenia (10,4cm). Obdarzeni czarnoskórzy panowie wręczają mi kobiece ciuszki i robią ze mnie cuckolda, i tak co noc i kończy się zawsze
Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - tak jak obiecałem biorę się za weryfikowanie kłamstw
@schweizer: bycie liderem siły politycznej w Polsce to niekoniecznie dobra cecha, ponieważ wybór dokonywany jest przez statystycznie niedojrzałych politycznie i społecznie obywateli. To tak jakby być największą kupą na trawniku, albo największym wykolejonym składem. Nie dla każdego jest to jakiś wskaźnik pożytku.