Prosze panstwo, a tutaj jedynka na liscie konfederacji, sprzeciwia sie rozwojowi technologicznemu Polski, ale jest przeciez za Polska racja stanu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nagral nawet film o masztach 5g, ale usunal.
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/konfederacja-5g-rafal-forys-teorie-spiskowe
A sam korzysta z uslugi 5G na swoim telefonie XDDD
#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #neuropa #bekazprawakow
Nagral nawet film o masztach 5g, ale usunal.
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/konfederacja-5g-rafal-forys-teorie-spiskowe
A sam korzysta z uslugi 5G na swoim telefonie XDDD
#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #neuropa #bekazprawakow






























Tak pokolenie PRLu wytresowała III RP i tak głosują. Może i będą bardziej dymani, ale za to usłyszą, że Polska może być FAJNA, równa, otwarta, nowoczesna, blablabla.
33% to jest podatek dla nadwyżki powyzej 60 tys.
czyli zarabiasz 100 tys rocznie, to podatek to nie jest 33 tys
tylko
0-12k - 0%, 0zł
12k