No tak, bo to jak wtedy reagował świat nie ma nic a nic do kontekstu, konfederacja wiedziała przed wszystkimi ludźmi jak się potoczy katarek a teraz pieprzą coś o byciu przeciw.

Typie, te nadmiarowe zgony są dlatego bo dosłownie nie zrobiliście NIC w kwestii reformy służby zdrowia, to TEŻ WASZA WINA!!!

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa
Pobierz czasnawybory666 - No tak, bo to jak wtedy reagował świat nie ma nic a nic do kontekst...
źródło: Zrzut ekranu 2023-09-12 o 21.15.37
#przegryw #konfederacja #4konserwy #takaprawda #neuropa Prawda jest taka, że ten najnowszy film Holland miał pogrążyć PiS na korzyść KO, a tak na prawdę tym filmem sobie wbili gwoźdż do trumny dajac Pisowi niemal 100% 3 kadencję. Opozycja w tym kraju nie istnieje, oni nie chcą wygrać wyborów. Szczanie na własny kraj nigdy nie da zamierzonego efektu, a każdy kto pochwala ten film jest antypolakiem, bo po samym trailerze tego chłamu można zobaczyć
Stopy procentowe w dół, kredyt tańszy o 250zł, a 2800 rata da sie odczuć. Nie wiem czemu leasingi za samochody stoją w miejscu, ale jak spadnie o kilka zł miesięcznie to wybór prosty. Głosuję na jedyną słuszną partie. Patrząc na te wszystkie tarcze, zapomogi i całą reszte to serio, chyba tylko konfederacja została bo jako jedyni nie byli za przymusowym szczepieniem na covida, który dzisiaj sie okazuje #!$%@? wartym wirusem a nie
Sławomir Mentzen znów kłamie i próbuje nabrać swoich wyborców-bobasków. Oczywiście Konfederacja nie krytykowała od początku działań rządu. Zaczęła dopiero gdy zobaczyła, że jest coś takiego jak covidowy szur. Potem jak już krytykowała to wszystko, bez wyjątku, by łapać szura we wnyki. Co za śmierdzący oszust.

Sławomir Mentzen pozytywnie ocenia szybkie zamknięcie sklepów, granic czy klubów przez Szumowskiego: https://youtu.be/MPJGvijyj-Y?si=#!$%@?

#4konserwy #konfederacja #bekazkonfederacji #wybory #neuropa #polityka
Pobierz Neobychno - Sławomir Mentzen znów kłamie i próbuje nabrać swoich wyborców-bobasków. O...
źródło: Screenshot 2023-09-12 at 17-58-42 Home _ X
Jako wyborca konfederacji muszę przyznać, że Bosak to cwany lis, nadal mówi, że nie wie czy jego żona zostanie posłem, bo dostała drugie miejsce na liście po Korwinie.
Trik polega na tym, że Korwin pójdzie do parlamentu Unii Europejskiej za kilka miesięcy i żona Bosaka wskoczy na jego miejsce, więc de facto dostała posadę posła, mimo że poza wyborami prezydenckimi wcale się w Konfederacji nie udzielała xD

#konfederacja #polityka #bekazkonfederacji #polityka
nadal mówi, że nie wie czy jego żona zostanie posłem, bo dostała drugie miejsce na liście po Korwinie.


@cordianss: Rozwieję te wątpliwości. Nie zostanie. Już prędzej Wilk. Co do Korwina to wielokrotnie deklarował, że ważniejszy jest dla niego polski parlament, więc także pudło.
Dobra.
Muszę zwrócić honor i przeprosić #konfederacja
Obejrzałem całą debatę i faktycznie Bosak był najlepszy z całej tej bandy.
Dobra była też ta babka z PL2050 ale jednak to Bosak widać, że był przygotowany i po prostu chłop odrobił lekcję z prezencji i co jak co, ale to że ma gadanę, to trzeba mu przyznać

Więc od najlepszego
Bosak->Hołownia->Samorządowcy,->Lewaczka-->PiS/PO
PiS Po razem, bo moim zdaniem zarówno Fogiel jak i ten typ z
Kogo obchodzi jakies zboze i zakaz importu, skoro handel tym produktem wynosi raptem 5 lub 6% calego handlu pomiedzy Ukraina i Polska?
Gra sie tym na emocjach w konkretnym celu, niszczeniu wizerunku i stosunkow pomiedzy dwoma krajami na korzysc rosji.
Prawda natomiast jest taka ze Polska i Ukraina inwestuja u siebie i pomiedzy soba, powstaja kontakty biznesowe i logistyka. O tym nikt nie mowi, fakty i liczby sie nie licza, tylko prymitywne
@karakanjaroslaw: to znaczy? Ja wiem, że poszedłem skrótem myślowym. Ale hej, no zobaczmy jak głosował pis, a jak samoobrona w latach 2001-05. Ja wiem, że wtedy sld było u władzy a nie pis. Chodzi mi o retorykę Leppera któraaaa jest cholernie podobna do Konfederacji w kampanii wyborczej w 2005. Lepper, prosty człowiek mówił "Dajcie nam władzę, bo jeszcze nie rządziliśmy". Mentzen coś tam gada "o wywróceniu stolika". I jak za Korwinem
Różne partyjne trole z urojeniami, zarzucają #konfederacja, że są ruskimi agentami.
Nie będę polemizował z tymi projekcjami chorych umysłów, ale mają rozmach s............ :D
W #po z list #ko, startuje stary agent, który pewnie wykonywał niejedno zadanie z kremla, które było przesyłane do PRL-owskich służb, gdzie dla nich biegał i uwijał się, by tamci mogli mordować swoich wrogów i wyrywać paznokcie...

Poznajcie tego paskudnego agenta, zapamiętajcie tą mordę, która pracowała
Pobierz podatnik_fundator - Różne partyjne trole z urojeniami, zarzucają #konfederacja, że są...
źródło: agent