a dzisiaj onuce chwalą Bosaka
https://ria.ru/20230920/polsha-1897545647.html

Szef frakcji Konfederacji w polskim Sejmie Krzysztof Bosak poinformował na portalu społecznościowym X, że obciążył Ukrainę kosztami całej pomocy, jakiej kraj ten udzielił Kijowowi.„Ukraina skarży się na Polskę do WTO i dzisiaj wystawiamy Ukrainie rachunek!” - on napisał.

Na załączonym do postu nagraniu polityk stoi obok Ambasady Ukrainy w Warszawie z czekiem wskazującym kwotę 101 miliardów złotych.

#bekazkonfederacji #konfederacja #polityka #polska
@mango2018: ten agencik jest jeszcze większym komunistą i milośnikiem PRLu niż niejeden stary komuch nawet oni nie piszą że za PRL był ogromny rozwój i wolność słowa xD Już nie mówiąc o umniejszaniu historycznej roli polski i wzmacniania roli Rosji fałszowanie historii na korzyść Rosji kosztem wszystkim wokół. Sprytny manipulator ale tacy idą do Konfunii drzwiami i oknami do Brauna, do Brauna
Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - pokażę że nie jestem całkiem zagorzałym przeciwnikiem konfederacji
Pobierz aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...
źródło: zzzzzzzz3
Znacie to, jak konfiarze mówią, że nie liczy się to co jakiś członek konfy powiedział, tylko liczy się program wyborczy? Tak właśnie było tutaj https://wykop.pl/wpis/72824321/czyli-co-typowy-kuc-karmiony-korwinizmami-i-wierza#257335737 , przy czym akurat likwidacja pitu i zusu była w programie konfy, więc napisałem to konfiarzowi @ibilion . Oczywiście nic już nie odpisał.

Ale, uwaga, dzień później wszedł inny konfiarz do tamtego threadu, @jarjarbinks , i napisał, że jestem głupi sugerując się programem, bo wg niego liczą
Pobierz SmugglerFan - Znacie to, jak konfiarze mówią, że nie liczy się to co jakiś członek ko...
źródło: 10272016-clown
@SmugglerFan: największe kłamstwo ever - jest wręcz przeciwnie. To pokazuje jakim jest człowiekiem. Do programu możesz wrzucić co chcesz. Partia polityczna to nie aplikacja komputerowa która wykonuje program a grupa ludzi która działa jak ludzie. I emocje, które wyrażają i słowa które wypowiadają właśnie najlepiej pokazują kim są i co będą robić u władzy.
Polacy stanowią ~7% obywateli UE a wystawiają ~65% wiz dla ludzi z krajów III świata xD

A 95+% migrantów to mężczyźni, dzięki czemu ilość kradzieży, pobić i gwałtów w Polsce bije wszelkie rekordy.

Nie mówiąc już o skali zarażeń HIV, kiłą i innymi.

Pamiętajcie o tym obrazku przy urnie wyborczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#imigranci #wizy #afera #bekazpisu #heheszki #humorobrazkowy #memy #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #czarnyhumor
Pobierz PakaBaka - Polacy stanowią ~7% obywateli UE a wystawiają ~65% wiz dla ludzi z krajów ...
źródło: IMG-20230920-WA0000
Na wtorkowej konferencji prasowej Zbigniew Ziobro odniósł się do afery wizowej. Stwierdził w jej trakcie, że masowe wydawanie polskich wiz miało miejsce za rządów Platformy Obywatelskiej. Jednocześnie pochwalił polskie służby za to, że "w zalążku udało się tę sprawę zgasić".


onet ujawnił że wydano 700tys+ wiz za kasę za rządów pisu

rzeczywiście brawa dla służb, dla ziobry też brawa bo większego kretyna polska prokuratura przez 30 lat nie miała

#polityka #bekazlewactwa #
#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #bekazprawakow

Pytanie do ludzi głosujących na konfederację, bo podobają się im ich propozycje zmian gospodarczych, ale nie do końca zgadzają się z ich światopoglądem.

Po co na nich głosować, skoro ta partia nigdy nie będzie miała decyzyjnego głosu w sejmie na tyle by przepchać ekonomiczne ustawy o których tak głośno mówią, natomiast w sprawach społecznych i obyczajowych w koalicji z PiS z którymi dzielą wiele poglądów będą mogli sporo
Widzę ze #neuropa trolle się zesrały, bo #konfederacja będzie rosła w sondażach przez #ukraine #koronawirus #imigranci. Muszą co najmniej zrobić 5 znalezisk dziennie w sprawach nic nieznaczących wyszukują jakieś pierdoły. A ten cały Koraluk to chyba z miesiąc z piwnicy nie wyszedł
#bekazlewactwa #polityka
Pobierz emlo999 - Widzę ze #neuropa trolle się zesrały, bo #konfederacja będzie rosła w sonda...
źródło: comment_zcRe9vYrhZj5LFFC4j4JHthHZqONEDC1
@czasnawybory666: Po wyborach są tylko trzy możliwości
a) blok PO+PL2050+Lewica będzie miała większość i będzie koalicja
b) blok PiS+Konfederacja+bezpartyjni będzie miała większość i będzie koalicja
c) nowe wybory.

Jakiekolwiek ruchy pomiędzy blokiem A i blokiem B są niemożliwe.
Póki co blok B prowadzi niewiele, ale jednak.