Najbardziej gnilne jest to że wyborcy konfederacji to niedojrzałe gówniarze które żyją urojeniami o tym że z konfederacją będą bogaci kiedy dosłownie mają przykład obok siebie w nieczech że kur... NIE BĘDĄ NIGDY, bo bogaci mają wykształcenie, dobry biznes plan, smykałkę do tego itd. czyli jakiś bardzo mały procent, reszta zapieprza na magazynie czy siedzi w korpo

Lewica obecnie ma chyba najbardziej realistyczne podejście do tego w jakim kierunku powinniśmy iść, czyli
#konfederacja #bekazpodludzi #bekazlewactwa

Jakie prostackie (znaczy normalne dla lewaków) prowokacje.

Między zwolennikami i przeciwnikami Konfederacji doszło też do kilku ostrych wymian zdań.

- Pani wyznaje Judaizm, że ma Pani gwiazdę Dawida na ręku?

- G**** cię to obchodzi!

- O, mądre słowa!

- Ja z faszystami nie rozmawiam, przepraszam.

- Czemu mnie pani określa faszystą?


https://www.o2.pl/informacje/wiec-konfederacji-rozbrajajace-slowa-ludzie-sie-nie-hamowali-6936979281840768a
Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - uuu... Mentzen boi się kolejnej debaty z Petru?
Kolejny dzień, kolejna antyukraińska manipulacja na wykopie.
@ted-kaczynsky napisał zmanipulowany wpis niepoparty żadnymi dowodami ani źrodłami, a samodzielnie myslace wykopko łyknęly tą propagande jak pelikan łyka śledzia z kurta. Analizuje ile podatku PIT zapłacili ukraińcy i ile na nich wydaliśmy, problem w tym że nie pokaże całego obrazu ekonomii imigracji, a to co podał to jest zwykła manipulacja.
Według tego co on napisał, to Ukraińcy zapłacili PITu 1044 zł od głowy za
Pobierz BayzedMan - Kolejny dzień, kolejna antyukraińska manipulacja na wykopie. 
@ted-kaczyn...
źródło: ted-kaczynsky
O proszę, jednak Dziambor startuje w wyborach i to w Trzeciej Drodze. Mam nadzieję że się dostanie, nawet mimo tego, że ostatnie miejsce w Gdyni. Najbardziej ogarnięty facet z posłów konfederacji i choć nie jestem tak konserwatywny jak on to będę trzymał za niego kciuki.

#4konserwy #konfederacja #polityka #wybory
Pobierz Kagernak - O proszę, jednak Dziambor startuje w wyborach i to w Trzeciej Drodze. Mam ...
źródło: i99ktkpTURBXy9jOTE1NDdiNWNiMTE3MGE0ODAwOWYxYjZjYWI4OGM4OS5qcGeSlQMAzI7NEcfNCf-VAs0DAADCww