Za walkę z lockdownem, pomoc przedsiębiorcom i kontrolowanie rządu czy sanepidu byli nazywani siewcami śmierci. Potem jak zaczęły wychodzić wały i absurdy, to oczywiście trzeba było przemilczeć sprawę. Dziś politycy opozycji na ich garbie próbują w mediach krytykować PiS za politykę covidową, którą sami poparli

Za sprzeciw wobec narażania polskiego interesu dla Ukrainy nazywani ruskimi onucami, ponieważ nie podobały im się koszty, które ponosi państwo oraz emerytury czy 800 plus dla Ukraińców,
Pobierz Kopyto96 - Za walkę z lockdownem, pomoc przedsiębiorcom i kontrolowanie rządu czy san...
źródło: konfederacja-logo
Dobra

O 7 rano idę pod lokal wyborczy i głosuję na tuska/kogoś z list KO do sejmu i do senatu, do tego 4 razy tak w referendum.

Konfederacja to absolutne raczysko, pajac za lidera, no dosłownie typ który nie rozróżnia afery za kaczyńskiego od afery za tuska, program który się rozpada w zderzeniu z budżetem, na listach szury, memy, byli pisowcy, wipler jako prawa ręka partii mimo iż typ powinien zniknąć z
Posłanka Gajewska zatrzymana przez policję? NAJWIEKSZA AFERA W NOWOŻYTNEJ HISTORII POLSKI!!!111

Poseł Wipler pobity przez policję i przetrzymywany przez noc w areszcie? HEHEH PAŁOWANIE WIPLERA HEHEH WIPLER DEBIL

I tak się to kręci na tym partyjnym portalu Platformy Obywatelskiej.

#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #ciekawostki
Pobierz Kapitalista777 - Posłanka Gajewska zatrzymana przez policję? NAJWIEKSZA AFERA W NOWOŻ...
źródło: 1138e529-9b19-4c7e-8d65-f75c4404ee68
Jak tam - Konfederacja znowu miała rację, jak z pandemią i imigrantami? Widzę, że neuropki bardzo wspierają PiS ciągle skupiając się na atakach na konfe.


@opewnieJerzy: tyle, że Konfa sama zaczęła się powoli wycofywać z krytyki Ukrainy( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie trochę szkoda, bo w świetle rosnących sondaży zaczęli łagodzić retorykę wobec wielu tematów, Brauna zamknęli w kazamatach i w ogóle tacy wygładzeni się zrobili.
@L3stko: Petru jest jak osiedlowy dresik który pobił z zaskoczenia na ulicy zawodnika MMA i teraz próbuje na tym robić sławę by wbić się na ring MMA. Przykleił się do Mentzena jak rzep do psiego ogona. Żałosne to się robi.
@deziom: cóż jutro moderacja wstanie i kleo dostanie bana. Złożyli moje dwa komentarze z innymi dwoma komentarzami jednego użytkownika i ogłosili farmę troli. Dwóch użytkowników to forma troli - czaicie takie kłamstwo, manipulacje na głównej z płomieniem XD "Portal dla świadomych użytkowników" XD
@deepblue_:

W tego typu sprawach jest prosta zasada: czekasz aż niewygodny temat sam przycichnie albo obracasz wszystko w żart (jeżeli jest to możliwe).

Tłumaczenie się tylko ciebie pogrąża i sprawia, że temat nadal żyje w przestrzeni publicznej. xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Farma trolli i przykład dwóch typów co użyli tych samych obrazków na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Dwóch to co najwyżej jakaś domowa manufaktura trolli. Tak jak z tymi Konfederatami, co swego czasu wklejali te same zrzuty ekranów z głosowań albo jak niektórymi proruskimi działaczami teraz, którzy używają rusycyzmów i tworzą nowe słowa na potrzeby swojej propagandy.

Jak już znajdziesz tę farmę i będziesz miał jakiś konkretny dowód, to daj, znać, chętnie poczytam.
Nie uważacie że to całe uprzedzenie do pornoli przybiera już obraz mema? Dosłownie są setki tysięcy pornoli, filmów, grafik, praktycznie każdy człowiek żyje seksem

w 2023 roku moglibyście już naprawdę skończyć z tymi bredniami o tym że jesteście jakoś inaczej zbudowani bo bozia jest waszym przeznaczeniem, macie jądra które pracują, mózg wam daje sygnał by opróżnić wora, a jak tego nie robicie to sam to robi podczas snu

ludzie się masturbują by