Wpis z mikrobloga

Ludzie jeśli ktokolwiek wierzy że baby głosowały na konfederację bo je obchodzi gospodarka to #!$%@? mać xD
Na #konfederacja głosowały typowe #p0lki samotne #madka z bombelkami, które nie mogą przetrawić tego że ktos z innego kraju może mieć więcej (mimo że to nie prawda).
One wierzą w historyjki typu "Ukrainka zrobiła awanturę u lekarza, bo chciała być pierwsza w kolejce tylko dlatego że jest z Ukrainy" lub "Pewna rodzina przyjęła Ukrainkę z rodziną pod dach, pewnego dnia żona wraca do domu i zgadnijcie co...zastała tą Ukrainkę z mężem w łóżku! Tak właśnie oni nam się odwdzięczają!

Grzanie nienawiści do ludzi z #ukraina daje efekty
#grzegorzbraun w sumie odniósł sukces na szczuciu na ludzi z innego kraju.

Akcja #stopukrainizacjipolski w sumie odniosła w sukces, w postaci elektoratu p0lek które same pobierają zasiłki na b0mbelki.

One wolą #!$%@? sobie palec tylko po to by ktoś kogo nienawidzą dostał grypy.

Obrzydliwe jest zbieranie kapitału na nienawiści.
sandal - Ludzie jeśli ktokolwiek wierzy że baby głosowały na konfederację bo je obcho...

źródło: temp_file1841820171784874921

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Obrzydliwe jest zbieranie kapitału na nienawiści.


@sandal: doskonałe podsumowanie polityki PiS/PO na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Też uważam za obrzydliwe skłócanie ze sobą Polaków, nastawianie ich przeciwko sobie, wmawianie jednym ze są lepsi od drugich, a drugim, że głosujący na tamtą stronę są antypolakami.
  • Odpowiedz
@sandal: dodam, że moja różowa chciała w tych wyborach zagłosować na Hannę Gronkiewicz Waltz tylko dlatego, że ja zna i głosowała zawsze na PO. W ostatnich wyborach oddała głos na Trzaskowskiego, bo zawsze głosuje za PO i Trzaskowski się dobrze prezentuje (xD), więc polecam przyjrzeć sie bliżej motywacji wyborczyń PO. Zajęło mi trochę czasu, żeby wytłumaczyć jej, że tylko Konfa od początku przeciwstawiała się i nagłaśniała szkodliwe pomysły UE i finalnie
  • Odpowiedz
@sandal: Nic dziwnego, że kobiety głosują na Konfederację, skoro to najbardziej antymęska partia w Polsce. Zwolennicy obowiązkowych szkoleń wojskowych aż do przywrócenia poboru, przeciwnicy wyrównania wieku emerytalnego, ludzie, którzy wprost mówią, ze popierają przywileje kobiet, a z praw mężczyzn robią sobie żarty.
JPRW - @sandal: Nic dziwnego, że kobiety głosują na Konfederację, skoro to najbardzie...

źródło: 11

Pobierz
  • Odpowiedz
@sandal: Szczucie na Ukraińców to się dopiero zacznie. I to nie ze strony Grzegorza Brana, tylko ze strony zwykłych Polaków, którzy zaczynają mieć dość niesprawiedliwości i nierównego traktowania jaki zafundował im względem Ukraińców rząd POPIS.

Akcja #stopukrainizacjipolski nie jest przeciwko Ukraińcom, tylko przeciwko politykom. Tego też nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Lepiej głosować z przyzwyczajenia niż z nienawiści.

I nie chcę Cię martwić, ale na 100% głosowała na PO, a Tobie powiedziała, że na konfe, bo nie mogła wytrzymać Twojego #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jah00 skoro jest przeciwko politykom a nie Ukraińcom to dlaczego nazwa to "StopUkrainizacjiPolski" a nie " StopRozdawnictwaPolitykow" ?
  • Odpowiedz