lepiej zobacz kandydatów totalnej opozycji np rysia petru nie wie że Czechy i Bułgaria nie graniczą z Ukraina xD


@ortalionnajman: Tak jak dla wyborców Konfederacji nie liczy się to, że ich wybrańcy to w większości prokremlowskie szury i religijni zamordyści, tak dla mnie bardziej od znajomości położenia Bułgarii liczy się to, że Petru zna się na ekonomii lepiej od Mentzena. Bo najważniejsza jest gospodarka.
@77023: Z twardego elektoratu nikt, ale weź pod uwagę, że są grupy ludzi wahających się i idzie o zahamowanie odpływu wyborców z PiS do Konfy. No i elektorat wiejski, gdzie tiktoki doktora Mentzen niekoniecznie mają duża oglądalność.
Czy po wyborach i wygranej PiS wróci zasadnicza służba wojskowa?

Czy ktokolwiek zadał to pytanie do partii rządzącej? Temat nie istnieje w dyskusji powszechnej a z moich źródeł wiem, że są takie plany. PiS nie chce zaczynać tej dyskusji obecnie, ponieważ wie, że przegra wybory.
Pytam więc publicznie, czy po wygranej PiS wróci zasadnicza służba wojskowa?

#wybory #pis #codziennepytanieosluzbewojskowa #konfederacja #przegryw #ukraina #wojna #polityka
W sumie to nie uważacie że część z was zachowuje się jak zgorzkniałe stare dziady w temacie homoseksualizmu?

Są ciotki i przypały, czy pedofile, ale tym spoko gejom czy transom po prostu robicie problemy czepiając się wszystkiego co się napatoczy

Syndrom starego dziada powinien być w kanonie zaburzeń, bo obrywają spoko ludzie, zupełnie niesłusznie

#bekazkatoli #katolicyzm #polska #lgbt #konfederacja #bekazlewactwa
@czasnawybory666 Generalnie większość społeczeństwa nie ma nic do środowisk homo ale ekstremum, strasznie psuje im opinie. Mogę sam podać swój przykład jako osoba konserwatywna choć liberalna. Dla mnie LGBT kończy się na literce B. Uważam że transy to już przesada.
@czasnawybory666 Przy czym nie zabraniam im żyć. Uważam że kobieta to kobieta a mężczyzna to mężczyzna. Rodzisz się z płcią. I możecie mnie za to spalić ale nie zmienicie mojego zdania. Będę szanował każdą osobę, jednak będę myślał swoje.
To co teraz media i politycy robią jest okropne, obrzydliwe i haniebne, w dzisiejszych czasach 3/4 partii wmawia ludziom że aborcja to jest coś spoko i to jest tylko sprawa kobiety, to jest okropne!

Żyjemy w XXI wieku a mentalnie murzyni nas wyprzedzają, Zacznijmy od tego że aborcja to jest morderstwo, możesz się z tym zgadzać lub nie ale taki jest fakt. Bo jak nazwać inaczej czynność wykonywaną przez kobietę przez którą
a już jest ojcem jednego dziecka.


@wielkifanrapu: Ciesz sie ze zdrowego i zona/partnerka przezyla porod. Niektore kobiety nie maja tyle szczescia bo aborcja jest nielegalna.

dziecko nie dostaje szansy na życie?


Na kilkugodzinne zycie? Bo lekarz stwierdza ze w plodzie (to w brzuchu to plod a nie dziecko) nie wyksztalcilo sie totalnie nic co podtrzymuje zycie. Ale kobieta ma donosic, urodzic i za 2h pochowac. Super sie pewno z tego powodu
@PODLECKIv2 racja, nie zauważyłem tej możliwości. Niemniej przydałby się jakiś odnośnik, źródło doniesień.
Inna wątpliwa kwestia w poruszanym filmiku, jakoby afera hazardowa była poważniejsza, niż wizowa. Michalkiewicz argumentuje to tym, że Donal Tusk dymisjonował wszystkich jak leci. Rzecz w tym, że PiS zaniżył dramatycznie standardy polityczne i chroni swoich posłów do końca (m.in. takie szumowiny jak Mejza). A więc wielość dymisji w tym przypadku niewiele znaczy
Jak to wykopowe lewactwo kiedyś szczekało?
"jachira jedna z najbardziej rigczowych posłów w sejmie hahaha patrzcie jak zaorała Bosaka xD"
Właśnie promuję żydo***o antypolskiego gniota nakręconego przez córkę komucha ku uciesze putina i łukaszenki
Brawo oby tak dalej tylko czy przypadkiem takie działanie nie jest wbrew poglądom waszego rudego guru?
Przecież on teraz też jest anty imigranci xDDDDDDDDD
#bekazlewactwa #konfederacja #polityka
Pobierz Cosipi - Jak to wykopowe lewactwo kiedyś szczekało?
"jachira jedna z najbardziej rigc...
źródło: Screenshot_2023-09-20-16-35-19-785-edit_com.twitter.android
@Cosipi: ten film to mam wrazenie ostateczny test na fajnopolaka.
Propagande o czasach IIWŚ, gdzie nie było wszechobecnych kamer i telefonow. No i ludzie ktorzy to widzieli praktycznie nie żyją. Albo o jakichś wydarzeniach na drugim końcu swiata gdzie też mało kto co widzial.
Ale tutaj mamy sprawe sprzed doslownie 2 lat, z naszej wlasnej granicy. Dokumentowana przez setki ludzi, od telewizji poprzez ludzi z telefonami. Filmy, nagrania, relacje.
Jeśli ktoś
Kilka moich przemyśleń w związku z protokołem 4.76% odpalonym właśnie przez nasz bratni naród ukraiński i masowym meltdownem fanatyków niebiesko żółtej drużyny na wszelkiego rodzaju platformach społecznościowych.

Zacznijmy od poczatku. Pamiętam jak to pół Afryki miało umrzeć z głodu i szeroko pojęty świat zachodu pospieszył na ratunek małym czarnym dzieciom z rozdętymi brzuszkami i biednym ukraińskim chłopom bombardowanym przez ruskich. Popodpisywano umowy tranzytowe wymuszono na kacapach przy pomocy Turcji otwarcie korytarza zbożowego
Pobierz Towarzysz_Moskvin - Kilka moich przemyśleń w związku z protokołem 4.76% odpalonym wła...
źródło: Elmofire