Mirki, drukując etykietę nadawczą zawsze przycina mi delikatnie lewą i górna stronę wydruku. Jak w oknie dialotowym drukowania w Operze lub windowsowym oknie dialogowym dodać marginesy by wydruk był trochę bardziej na środku, wtedy może nie będzie przycinać?
#drukarki #druk #komputery #komputer #pc #it
#drukarki #druk #komputery #komputer #pc #it

























Jeśli będę miał 2 systemy na 2 dyskach, jeden do ważnych rzeczy, drugi do torrentów. W razie złapania wirusa na drugim - pierwszy będzie bezpieczny?
#komputer #torrent #piratujo #pytaniedoeksperta #kiciochpyta