Wpis z mikrobloga

Mam problem z programem Nitrosense w Acer Nitro 5 (AN517-52-7193). A mianowicie nie działa. Próbowałem już przeinstalowywać, ściągać program ze strony producenta (docelowo mam go na jakiejś gotowej partycji). Czy ktoś zetknął się też z takim problemem i udało mu się go rozwiązać?

#laptopy #laptop #acer #komputery #komputer
  • 9
  • Odpowiedz
@Rajtuz: Dałem radę. Po krótce to wyglądało tak:
0. Usuwasz NitroSense z kompa
1. Ściągasz program ze strony producenta pod swój laptop.
2. Instalujesz z pliku setup czy jakiegoś w tym stylu.
3. Wchodzisz w folder NitroSense Service (program files/acer/...)
4. Odpalasz po kolei wszystkie pliki aplikacji zaczynające się na "PS" np. PSAdminAgent, PSAgent, PSCreateDefaultProfile itd
5. Wracasz do folderu ze ściągniętą instalką programu i wchodzisz w folder z NitroSense 3.1
  • Odpowiedz
@tomekpxp: No w końcu się udało. Twój sposób bezpośrednio nie zadziałał, ale przy uruchomieniu pliku PSCAgent wyskoczył błąd o braku pliku vcruntime140.dll. Doinstalowałem Visual C++ 2015 Redistributable i wszystko śmiga. Wielkie dzięki za pomoc, 5h spędziłem szukając w polskim i angielskim internecie, a rozwiązanie znalazłem na wypoku :)
  • Odpowiedz
@tomekpxp: W moim przypadku odinstalowałem program, zainstalowałem go na nowo i pobrany program przeniosłem do Acer (C) -> program files -> NitroSense Service. I wszystko działa :))
  • Odpowiedz