#gorzkiezale #komary
Wypełzły w końcu ścierwa, siedziałem spokojnie przy komputerze to mnie pokąsał sfędząco przez skarpetki w obie pięty, znalazłem gnoja pełny optymizmu to mi jeszcze całą ścianę krwią zafajdał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś jakiś dobry patent na moskitierę (na małe okno w bloku) tak żeby można było ją ściągać/zasuwać.
Kiedyś miałem zwykła siatkę przyklejoną na stałe, sprawdzała się znakomicie przed owadami, tyle, że czasem była potrzeba wychylenia się przez okno czy coś, no i nie było to możliwe.
Teraz myślę nad moskitierą ramkową - wkładaną, ale nie wiem czy będzie pasować. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dom #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tez zauwazyliscie ze #komary w polsce zachowuja sie ostatnio jakos troche inaczej? sa pancerne i trudno je z-----c, zdaja sie miec szybszy czas reakcji i bardziej ciagnie je do swiatla
przynajmniej ja to zauwazylem w tym roku, nigdy wczesniej tak sie nie zachowywaly
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janekhe: W tym roku jak na razie jest ich mało. Przypuszczam, że jak teraz po tym potopie z dzisiaj i ostaniach paru dniach przyjdzie nagłe ocieplenie to jakoś za dwa tygodnie od tego momentu pojawią się ich całe roje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy wie ktoś dlaczego Ultrathon który kupowałem od kilku lat na wiosne i zawsze kosztował 30-40 zł, teraz jest wszędzie niedostępny, poza Allegro gdzie kosztuje 180-200 zł? A może ktoś kojarzy czy jest gdzieś dostępny w normalnej cenie?

#kleszcze #komary moze też #survival bo pewnie dużo ludzi w tych klimatach go używało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
onomatopeja_ - Czy wie ktoś dlaczego Ultrathon który kupowałem od kilku lat na wiosne...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-08 211152

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam
Szukam Moskitiery takiej do spania na hamaku itp.
Tzn. Ja będę spał w spucholandzie na fotelu i winko letnie popijając gnuśnieć w upałach wieczornej bryzy z lekka tylko pochrapując.
Pomożecie? Nie wiem co wybrać ale widziałem w sklepie kolba mają różne
#bushcraft #komary
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co polecacie na komary? Środki doraźne (spraye, kropelki itp) i bardziej profilaktyczne jak jakieś opryski na działce, rośliny, może budki dla ptaków które je w---------ą?


#komary #k---------------m #komarytochuje #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach