@przegrywam_przez_miasto Lekki dla większości pracodawców to kula u nogi. Kasy mało strasznie, a sporo ograniczeń. Walcz o minimum umiarkowany. Naprawdę warto. Odwołanie nic nie kosztuje. Dają często od ręki lekki, bo większości nie chce się odwołać i walczyć o swoje. To test wytrwałości.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto ekstra, wiedz tylko że jedyne miejsce
gdzie musisz "oficjalnie" się tym chwalić to lekarz med. pracy. Pracodawcy nie musisz o tym uświadamiać, chyba, że chcesz benefity, czyli 7h pracy+ min. 45min przerwy+10 dni urlopu i nie tylko. Jeśli nie, to zatajenie tej informacji niczym nie grozi.
  • Odpowiedz