@Tuschino: @Mirrak ja czytając neuropków myślę, że dużo, dużo więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gromoty, Wierzgony i wielu innych też ma problem z lekami. Ten drugi nawet pisał, że uciekł z psychiatryka, bo mu pomóc nie potrafili. XD
  • Odpowiedz
@Luminarz_Osobisty: zapomniałeś wspomnieć że
- Gancarza poparli też radni KO, przeciw była tylko lewica
- PiS nie wchodzi do koalicji i nie uzyska żadnych benefitów za to głosowanie. Cnote stracili, rubelka nie dostaną
- dworczyk jak zwykle kłamie w sprawie CPK i atomu, przychodzi mu to naturalnie jak oddychanie

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1:

Poszukajcie sobie też ile miliardów euro płacimy jako UE każdego roku do kieszeni bliskowschodnich koncernów (a jeszcze nie dawno rosjanom) za ropę która importujemy. Koncerny arabskie ociekają pieniędzmi którymi nas powoli wykupują, rosjanie tymi pieniędzmi sfinansowali wojsko którym najechali Ukrainę a i nam grożą wojną.

Nie „lubicie” osób o innej orientacji? To są Polacy tacy jak ty, jestemy jednym krajem.


Powinno się to wszystkim powtarzać aż zrozumieją. Dzięki za
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: To, że opłacało się wejść do Unii nie oznacza, że nie można krytykować tego, czym się staje. Coraz większe przenoszenie kompetencji na szczebel unijny (już przymierzają się do likwidacji krajowego weta w niektórych sprawach), rozrost brukselskiej biurokracji, jawne szkodzenie rodzimemu przemysłowi i rolnictwu poprzez nadmierne regulacje i zakazy.
Zakaz produkcji samochodów spalinowych, centralne planowanie rolnictwa poprzez dopłaty (bo bez dopłat się nie opłaca). Zażynanie przemysłu drogą energią, przez co
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IdillaMZ: które dokładnie sprawy chcesz załatwić? ETS2 i podatek za ogrzewanie domu? Być może wolisz załatwić kroki milowe i podatek od samochodu, a może w końcu wprowadzenie SCT żeby w ogóle autem nie jeździć. No chyba że masz na myśli finalną sprawę czy ostateczne rozwiązanie kwestii imigranckiej i masowe sprowadzanie wszelkiej maści nizin społecznych z krajów 3 świata
  • Odpowiedz
  • 2
@RoyKeane: zagospodarowanie przewidywanego ruchu lotniczego który w aglomeracji Warszawskiej według Urząd Lotnictwa Cywilnego ma wynieść 40mln pasażerów, wobec w pełni wykorzystanego obecnie limitu lotów na Okęciu i w Modlinie.

To nie będzie żaden moloch tylko 13 lotnisko w Europie pod kątem liczby pasażerów. Tutaj masz link do wywiadu sprzed dwóch dni gdzie wszystko jest dokładnie wyjaśnione. Jeżeli nie słyszałeś argumentów ekonomicznych za cpk, to chyba nie chciałeś słyszeć, dosyć głośno
  • Odpowiedz
  • 2
Czemu po prostu nie rozbudować Modlina czy Okęcia? Maciej Wilk to nie jest żaden autorytet, to opłacany troll. .


@RoyKeane: Modlin jest fatalnie skomunikowany z Warszawą a co dopiero resztą Polski, a na Okęciu sama budowa nowego pasa startowego i uzyskanie zgody środowiskowej potrwa potencjalnie więcej niż budowa CPK na obecnym etapie rozwoju projektu.

Samo Okęcie znajduje się 7km od centrum Warszawy i obowiązuje zakaz lotów w godzinach 23:30 -
  • Odpowiedz