Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem od lat zwolennikiem KO, nie ukrywam tego, ale jestem też tym rządem tak rozczarowany, jak żadnym innym w życiu.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy

Nic nie robią. A nawet jak robią, to albo pozornie, albo źle.

❌ Nie ma kwoty wolnej od podatku 60 tys., na czym mi najbardziej zależało.
❌ Żaden pisowiec nie siedzi, na czym w drugiej kolejności mi najbardziej zależało.
❌ Składka zdrowotna cały czas od dochodu.
❌ Nie potrafią przypilnować większości w kluczowych głosowaniach (aborcja), a teraz już oficjalnie nie będzie liberalizacji.
❌ Nie zlikwidowano Funduszu Kościelnego.
❌ Nagrody w Sejmie większe niż za PiS. Za co?
❌ Kułeba na konferencji sobie za dużo pozwala, a Sikorski cicho siedzi. Zeleński narzeka na Polaków i żadnej odpowiedzi.
❌ Podatek Belki jest i będzie.
❌ No i ostatnia sprawa - z powołaniem sędziego. Nie wierzę w przypadek. A nawet jeśli premier nie czytał tego dokumentu, to tym bardziej wstyd.
❌ Nie wiem czy pisałem, ale żaden pisowiec nie siedzi.
✔️ Jedyny plus, to że PiS nie rządzi.

Też jesteście zawiedzeni? Pytam tylko zwolenników PO.

#platformaobywatelska #koalicjaobywatelska #ko #neuropa mimo wszystko #bekazpisu

Jesteście zawiedzeni rządem?

  • Tak 51.9% (56)
  • Nie, dam im jeszcze szansę 48.1% (52)

Oddanych głosów: 108

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie potrafią przypilnować większości w kluczowych głosowaniach (aborcja)


@chud: Ale co to znaczy przypilnować większości, jeśli większości do liberlizacji aborcji nigdy nie było? PSl nikomu skrobanek nie obiecywał
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@gorzki99: ja wiem, nieprecyzyjnie napisałem. Chodzi o to, że ja głosowałem na PO. I wiem, że za aborcją nie głosowało TD, ale chodzi o fakt koordynacji wszystkiego przez premiera.
  • Odpowiedz
wiem, specjalnie tak napisałem. Tak naprawdę, to tak, na tym najbardziej.


@chud: No i raczej nie jestes jedynym. Tylk ojak sam widzisz. Poki adrianek jest lokatorem palacu prezydenckiego to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@chud nie dość że KO nie rządzi to na dodatek Duda wszystko wetuje, albo wysyła do trybunału. Nie ma czego oceniać na ten moment, trzeba poczekać na wybory prezydenckie i wtedy zobaczyć jak im pójdzie
  • Odpowiedz
  • 1
@chud: wiem, że to wy pisowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja poczekam aż ich rządy będą zbliżały się ku końcowi. Wtedy będę oceniał. Póki co rządzą od stycznia? Bo oczywiście pisowcy robili fikołki żeby jak najbardziej opóźnić początek ich rządów. 8 miesięcy to zdecydowanie zbyt mało, żeby ocenić ich rządy, ale wiem jedno, że rządzi koalicja a nie PO - więc rządzi PO, Lewica, Trzecia Droga
  • Odpowiedz
@chud: czekam z oceną jeszcze minimum rok. Domyślam się, jak trudno pracować w chlewie, a przecież weszli jak do chlewa. Totalnie wypisany dlugopos dlugopisa też nie pomaga, jak ten łoś wetuje wszystko.
  • Odpowiedz