Udostępnili wniosek w bankowości tylko na 2 miesiące, a teraz pracownik na czacie mówi mi, że nowy będzie dopiero od 1 października i jak złożę wcześniej w oddziale jeszcze w trakcie wakacji na 3Q2022 to mi odrzucą xD
Poszły zgłoszenia do #uokik i #knf, ciekawe co oni o tym myślą, szczególnie, że 1-2 października























#nieruchomosci #heheszki #bekaznaganiaczy #patodeweloperka #knf
źródło: comment_1663164103qvfrJp2qKDhjBke4wIpE0j.jpg
Pobierz