Czy jest tu ktoś z #kielce kto ma Xiaomi Roidmi? Zastanawiam się nad zakupem, ale czytając skrajne opinie chciałbym sprawdzić czy i jak działa w moim aucie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, Mirkówne z #kielce mój #rozowypasek szuka pracy i trochę słabo jej to idzie. Jest po budownictwie na pśk (specjalnosc kostrukcje stalowe) i szuka pracy w biurze projektowym jako asystent projektanta. Moze mógłby ktoś z Was coś pomóc. Widzę jak chodzi przygnębiona, a ja chcialbym jej jakoś pomóc..:/ #praca
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Copperhead: 1. Zakladasz konto
2. Masz znajomych i tam pojawiaja sie ogloszenia o prace
3. Mozesz tez podbijac do rekruterow i zapytac jakie maja oferty.

Ja tylko szukam tak pracy bo widze po ich profilu z kim mam do czynienia.
  • Odpowiedz
No i klasyka gatunku w #kielce. Dzwon na wiadukcie na krakowskiej, dojazd od strony Kaczmarka stoi prawie od salonu Fiata i co? Wszyscy jak jeden prawym pasem. Lewy pusty do samego końca, korek się przedłuża. Czy nikt w tym smutnym jak p---a mieście nie wie do czego służy drugi pas?
Oczywiście od dwóch szeryfów którzy postanowili mnie nie wpuścić "posłuchałem" jeszcze coś na swój temat przez zamknięta szybę...
#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jajak: ja nie z kielc, ale zrobi Ci to każdy mechanik, bo zdjąć kierownicę w golf4/5/passat/audi8L/audi8P/audiB6/C5/skoda jest bardzo łatwo:) niczym te auta się nie różnią więc na pewno każdy mechanika przynajmniej w jednym z tych modeli to już robił...
  • Odpowiedz
Bardzo fajny planszówkowy lokal macie w Kielcach. Byliśmy ze znajomymi przejazdem i nie mając co robić, zajrzeliśmy do QUEST'a. Lokal nieduży, ale gier całkiem dużo i ciekawy, steampunkowy wystrój.

#kielce #gryplanszowe #grybezpradu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Uwaliłem dziś komuś egzamin na prawo jazdy na rondzie, a jeszcze specjalnie wyjeżdżając na rondo dałem kierunek w lewo że mam zamiar jechać w lewy zjazd a mimo to gdy byłem tuż przed eLką to ona rusza na pełnej, jakby egzaminator jej nie zahamował to bym się stuknął #oswiadczenie #kielce
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach