g.....x - Noc Szkoleń - w 19 miastach mnóstwo szkoleń po zachodzie Słońca - https://n...

źródło: comment_MupT3cMZWK5kyZJphl3AANzejJCLi4Fi.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Policja szuka informacji o tym audi... spojler taki, że ciężko go zapomnieć...

To audi A4 z charakterystycznym spoilerem na klapie bagażnika oraz spoilerami umieszczonymi wzdłuż progów pojazdu. Wszystkie osoby rozpoznające auto widoczne na zdjęciu, będące świadkami zdarzenia lub mające informacje pozwalające na ustalenie sprawców kradzieży proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Rakowie pod numerem telefonu 41-349-36-95 lub 997 czy 112.
Więcej informacji:
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/powiat-kielecki/a/kto-rozpozna-ten-samochod-prawdopodobnie-odjechala-nim-para-podejrzewana-o-kradziez-bizuterii,11917227/

#kielce #policja
g.....h - Policja szuka informacji o tym audi... spojler taki, że ciężko go zapomnieć...

źródło: comment_eDbjE3pHYZhAEQeSvb2MliHdMj37vjI7.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@lewactwo CIĄGLE CZEKAM NA TO USTAWĘ O OBOWIĄZKU POSIADANIA POZWOLENIA NA ROBIENIE MEMÓW BO TO JUZ LEKKA PRZESADA ŹLE UŻYTEGO MEMUCHA DO REKLAMY KEBSA ZDZIERŻE ALE MEMUCHA UŻYTEGO W CELACH POLITYCZNYCH NIE WYTRZYMIE DAWAJ HALINA KOLEJNEGO SCHBOWEGO
  • Odpowiedz
Mirki co ja czytam o poranku, ze PIS (lubiany bądź nie) jedna ustawą zrobi to czego nie mogło zrobić referendum w Kielcach i prezydent wszech-kadencji od 2002 roku nie będzie mógł już kandydować w wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kielce myślę że to dobra wiadomość (ʘʘ)

http://www.wykop.pl/link/3658853/trzesienie-ziemi-w-samorzadach-pis-zdecydowalo-sie-wprowadzic-dwukadencyjnosc/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@svatco: @tacky: Może liczą na taki obrót, że przy najbliższych wyborach wymiecie sporo stołków i w domyśle zostaną obsadzone PiSem a po wyborach zmianę się zniesie i będzie n----------------o.jpg
  • Odpowiedz
@ludzik: Tak i mi się wydaje. Jeżeli pis wprowadza jakieś zmiany to pod swoje potrzeby doraźne albo pod publiczkę. Raczej rzadko się im zdarza zrobić coś dla dobrą ludzkości. Inaczej to samo zrobiliby w sejmiei senacie, żeby pozbyć się tych nierobów i ignorantów.
  • Odpowiedz
Witam, potrzebuję ważnej informacji. Gdzie dziś czyli w niedzielę w #kielce przyjmuje prywatny dobry #stomatolog? Przyplątało się zapalenie kości od zęba, spuchnięta polowa twarzy. Nie chciałbym iść do dyżurującej bo to jest poważniejsza sprawa.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby ktoś szukał transportu samochodem to ma parę opcji (od ostatnich wpisów - pytać autorów).

Gdyby ktoś jechał transportem publicznym i chce zostać odebrany to śmiał pisać o której to przyjdziemy. Czy to w piątek czy sobota. My już będziemy po 16 w piątek w Katowicach.

#bytom -> @ArcziMiszcz -> http://www.wykop.pl/wpis/22797219
#wroclaw -> @Browin (1 miejsce)
gorush - Gdyby ktoś szukał transportu samochodem to ma parę opcji (od ostatnich wpisó...

źródło: comment_8z1BSy62oX0kMdx0WpyiYOYPHP4Rq74T.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strusmig: Hej, ogólnie dziś się naprawiło jeśli chodzi o otwieranie z pilota, najpierw otworzyłem drzwi z kluczyka i przy okazji nacisnąłem przycisk do otwierania drzwi i otworzyły się wszystkie szyby, a potem pomyślałem że co mi szkodzi zaprogramować, więc zaprogramowałem innym troche sposobem, że po naciśnięciu trzy razy przycisku z zamknięciem, trzymałem cały czas ten od otwarcia (a nie puszczałem od razu jak wcześniej) i się zaryglowały drzwi.
  • Odpowiedz