Wpis z mikrobloga

Na specjalne zamówienie kilku naszych fanów: kolejny komiks o kieleckich drzewach.

Uwaga: ze względu na specyfikę gatunku, w komiksie podanych jest 15 "mieszkań+", tymczasem tak naprawdę władze Kielc nie budują ani jednego takiego mieszkania. Liczba wyciętych drzew natomiast jest w przybliżeniu prawdziwa.

Dopóki rządzi PiS i jego koalicjanci, tacy jak prezydent Kielc Wojciech Lubawski, nie ma nadziei na uratowanie drzew, a masowe wycinki będą trwały, bo ci politycy są zaślepieni swoimi wizjami i nie docierają do nich realia. W. Lubawski potrafi równocześnie godzić się na wycinanie pomnika przyrody i opowiadać o "zielonych Kielcach", czy kłamać o tym, że za każde wycięte drzewo sadzonych jest 10 nowych. Tylko odsuwając ich od władzy możemy uratować drzewa!

https://www.facebook.com/razemswietokrzyskie/photos/a.727416107362739.1073741828.727408490696834/1055392454565101/?type=3&theater

#kielce #razem #partiarazem #drzewa #korwin #neuropa #pis #kaczynski #4konserwy
lewactwo - Na specjalne zamówienie kilku naszych fanów: kolejny komiks o kieleckich d...

źródło: comment_EkNRnSvd36s2DlVBPy5LL3Ju0zAunNNw.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 8
@lewactwo CIĄGLE CZEKAM NA TO USTAWĘ O OBOWIĄZKU POSIADANIA POZWOLENIA NA ROBIENIE MEMÓW BO TO JUZ LEKKA PRZESADA ŹLE UŻYTEGO MEMUCHA DO REKLAMY KEBSA ZDZIERŻE ALE MEMUCHA UŻYTEGO W CELACH POLITYCZNYCH NIE WYTRZYMIE DAWAJ HALINA KOLEJNEGO SCHBOWEGO
  • Odpowiedz
@spluczka: Dopiero się łopozycja z ciamanjdanem namawia. Co ciekawe, wcale nie sadzą na prywatnych, tylko na publicznych. To chyba rozpaczliwa akcja utrzymania elektoratu, który jeszcze nie uciekł do PISu. ;)
  • Odpowiedz
@ajuto00: Ja nie jestem pisowskim trollem, po prostu bardzo mi się to słowo podoba. Tak samo jak wymyśliłam Prawację i Lewistan, ale niestety nie chcą się przyjąć. Ale za to przyjęło się wymyślone x lat temu "ekosreko". Dobre rzeczy trzeba promować. :)
  • Odpowiedz
@ajuto00: Ja nie dzielę jakoś wyraźnie, ale jest różnica między rocznikami gimnazjalnymi i powiedzmy 40+. Starsi używają interpunkcji i na ogół nie robią dużo błędów ortograficznych, używają też nieco innego języka w porozumiewaniu się w sieci. Następny skok to 60+, tam znów pojawia się problem z ortografią. Pochodna tego, że w tych rocznikach mało kto ma więcej niż podstawówkę skończoną. Nieliczni po maturze technicznej.
  • Odpowiedz