• 3
#kielce polecam pania rhei na bodzentyńskiej, bilard na normalnej wielkości stole za 8 cbl.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oto burak roku!

Sytuacją zbulwersowany był jeden z właścicieli pojazdu na którym znalazła się naklejka. - Widzą przecież, ze nie ma miejsc na parkingu to zamiast dać ludziom w spokoju posłuchać koncertu chodzą robią zdjęcia i naklejki zostawiają. Teraz posypią się mandaty. Drogo mnie ten koncert kosztował jednak.


Fajnie, że SM WRESZCIE się wzięła do roboty. Szkoda jednak, że bawią się w naklejki zamiast po prostu odholować te graty na drugi koniec miasta
lewactwo - Oto burak roku!

 Sytuacją zbulwersowany był jeden z właścicieli pojazdu ...

źródło: comment_CMZgKjYzhZt1XsyHjG9q4tvJhInNodIt.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polecam_poczytac_heideggera: to nie tok myślenia tylko fakt, który miał miejsce na zachodzie. Posłuże się przykładem z Wiednia gdyż byłem na wykładzie u profesora (nazwiska nie pamiętam). Przy ograniczeniu miejsc postojowych i trudnościach ze znalezieniem miejsca po prostu traci się za dużo czasu na szukanie, przestaje się czasowo to opłacać, ludzie się przesiadają (przesiedli w sumie bo to fakt dokonany) na komunikacje zbiorową.

Dla nas jest to dziwne dlatego, że jak
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Jack0wy najlepszy z najgorszych na NFZ w najkrótszym terminie, czyli może być lekarz który nic nie s-------i i najkrótsza wizyta za rok coś w tym dziwnego xd
  • Odpowiedz
1111426 - 24 - 32 - 8 - 10 = 1111352

W weekend pogoda taka, że żal nie skorzystać.

Pierwszy dystans - sobota, do miasta, na Sienkiewicza, do parku - na stawie pływała plastikowa, jadowicie żółta kaczka, potem Wietrznią do domu, bilans kotów - 10
Drugi dystans - niedzielne trójmiasto, tj. Suków, Borków, Daleszyce, i Kranowem do domu, bilans kotów - 14
g.....0 - 1111426 - 24 - 32 - 8 - 10 = 1111352

W weekend pogoda taka, że żal nie sko...

źródło: comment_KLQl6wjdKXZHa23lue4ZPw0SKp2ALvNA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Miry. Od tygodnia szukam noclegu w Górach Świętokrzyskich na majówkę (29.04-03.05 - najlepiej jak najbliżej Parku Narodowego i szlaków) i kurcze mam problem, bo wszystko niemal zajęte :P Szukam 2 pokojów 2-osobowych z łazienkami i dostępem do jakiegoś aneksu kuchennego/lodówki. Może być kwatera, może agroturystyka. Jeśli macie info o jakichś wolnych miejscach to piszcie na priv pliz :) Dzięki!
#kielce #goryswietokrzyskie #swietokrzyskie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach