Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Nerlo
via Android- 3
#kielce polecam pania rhei na bodzentyńskiej, bilard na normalnej wielkości stole za 8 cbl.
konto usunięte
- 0
@Nerlo: stary karakal?
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@KolegaPatryk: na ul. Nałkowskiej ale obecnie jest już ocenzurowane :D
źródło: comment_3AQSsW1AKhW2rMm8Sxk4pOGEO8UtDLyG.jpg
Pobierz- 30
Oto burak roku!
Fajnie, że SM WRESZCIE się wzięła do roboty. Szkoda jednak, że bawią się w naklejki zamiast po prostu odholować te graty na drugi koniec miasta
Sytuacją zbulwersowany był jeden z właścicieli pojazdu na którym znalazła się naklejka. - Widzą przecież, ze nie ma miejsc na parkingu to zamiast dać ludziom w spokoju posłuchać koncertu chodzą robią zdjęcia i naklejki zostawiają. Teraz posypią się mandaty. Drogo mnie ten koncert kosztował jednak.
Fajnie, że SM WRESZCIE się wzięła do roboty. Szkoda jednak, że bawią się w naklejki zamiast po prostu odholować te graty na drugi koniec miasta
źródło: comment_CMZgKjYzhZt1XsyHjG9q4tvJhInNodIt.jpg
Pobierz- 8
@polecam_poczytac_heideggera: to nie tok myślenia tylko fakt, który miał miejsce na zachodzie. Posłuże się przykładem z Wiednia gdyż byłem na wykładzie u profesora (nazwiska nie pamiętam). Przy ograniczeniu miejsc postojowych i trudnościach ze znalezieniem miejsca po prostu traci się za dużo czasu na szukanie, przestaje się czasowo to opłacać, ludzie się przesiadają (przesiedli w sumie bo to fakt dokonany) na komunikacje zbiorową.
Dla nas jest to dziwne dlatego, że jak
Dla nas jest to dziwne dlatego, że jak
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dziadek93: w sensie, że Superliga coraz trudniejsza? Szkoda Mistrzów Polski, wyciągną wnioski i wrócą za rok jeszcze silniejsi #silnirazem
@PGNiG_Superliga: Tak, zwłaszcza widać to po dorobku Vive w Superlidze.
zna ktoś jakąś trasę z #sandomierz do #kielce rowerem? tak żebym nie musiał jechać krajówką
może być też z #opatow do kielc
#rower
może być też z #opatow do kielc
#rower
- 1
@faramka sprobuje tym GV, zdam relacje jak dotre do kielc (o ile dotre xD)
2
Korona Kielce została sprzedana niemieckiemu inwestorowi

Prezydent Kielc Wojciech Lubawski, podpisał we Wrocławiu umowę sprzedaży 72 procent akcji Korony Kielce Dieterowi Burdenskiemu. 28 procent akcji klubu zostało w rękach miasta.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 3
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/a/prezydent-lubawski-podpisal-umowe-korona-kielce-sprzedana,11941755/
Czyżby koniec sagi? Chociaż z Koroną to nigdy nic nie jest pewne.
#ekstraklasa #koronakielce #kielce
Czyżby koniec sagi? Chociaż z Koroną to nigdy nic nie jest pewne.
#ekstraklasa #koronakielce #kielce
Gdzie najlepiej szukac noclegu jak chce pojechac w gory swietokrzyskie? Jaka miejscowosc? Gdzies w naturze bardziej #swietokrzyskie #kielce #goryswietokrzyskie
- 2
@betonkomorkowy: Nowa Slupia i okolice, jest miedzy Lysogorami a pasmem jeleniowskim, w miare centralny punkt
konto usunięte via Android
- 2
@emerjot Krajno
- 1
#kielce Byliście w jakimś eskejp rumie, możecie jakiś polecić ?
- 2
@Nerlo: Od łatwiejszych, zresztą jak ekipa dobra to i z trudniejszym dacie radę.
http://unlockthedoor.com.pl/?page_id=10
http://unlockthedoor.com.pl/?page_id=10
Byłem na placu wolności. Nawet fajna zabawa, ale trzeba trochę pokombinować. Polecam room z doktorem.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Najlepszy chirurg w #kielce oczywiście na NFZ poleci ktoś coś?
Hej #kielce - u Was się mówi "wychodzić na pole" czy "na dwór"? #jezykpolski
@Praemislia: na dwór oczywiscie
konto usunięte via iOS
- 9
@Praemislia: wchodzimy na dwór
- 6
Miasto scyzoryków i latających kilofów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_EgoEbD8waTDKVX0i6QcK9BEcqH2NafPK.jpg
Pobierz1111426 - 24 - 32 - 8 - 10 = 1111352
W weekend pogoda taka, że żal nie skorzystać.
Pierwszy dystans - sobota, do miasta, na Sienkiewicza, do parku - na stawie pływała plastikowa, jadowicie żółta kaczka, potem Wietrznią do domu, bilans kotów - 10
Drugi dystans - niedzielne trójmiasto, tj. Suków, Borków, Daleszyce, i Kranowem do domu, bilans kotów - 14
W weekend pogoda taka, że żal nie skorzystać.
Pierwszy dystans - sobota, do miasta, na Sienkiewicza, do parku - na stawie pływała plastikowa, jadowicie żółta kaczka, potem Wietrznią do domu, bilans kotów - 10
Drugi dystans - niedzielne trójmiasto, tj. Suków, Borków, Daleszyce, i Kranowem do domu, bilans kotów - 14
źródło: comment_KLQl6wjdKXZHa23lue4ZPw0SKp2ALvNA.jpg
Pobierzpowiem tak, bardzo miły, ciepły, kobiecy i koci wpis
- 1
@galaxie500: jakie tam trójmiasto, to trójkąt bermudzki :D
- 0
@Prokurator_Bluewaffles: ja sobie tam przyszedłem bo ogólnie siedziałem za bramką a na Anglii mamy gdzieś po środku trybuny, która dziś była pusta ;)
5
Podczas ucieczki zgubił telefon, przyszedł zgłosić to na komisariat

Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Kielcach zatrzymali wczoraj sprawcę uszkodzenia dwóch pojazdów. Policjanci szybko ustalili odpowiedzialnego za te zdarzenia, jednak 27-latek do komisariatu przyszedł sam, ponieważ w trakcie ucieczki zgubił telefon, co chciał zgłosić stróżom prawa....
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 2
Hej Miry. Od tygodnia szukam noclegu w Górach Świętokrzyskich na majówkę (29.04-03.05 - najlepiej jak najbliżej Parku Narodowego i szlaków) i kurcze mam problem, bo wszystko niemal zajęte :P Szukam 2 pokojów 2-osobowych z łazienkami i dostępem do jakiegoś aneksu kuchennego/lodówki. Może być kwatera, może agroturystyka. Jeśli macie info o jakichś wolnych miejscach to piszcie na priv pliz :) Dzięki!
#kielce #goryswietokrzyskie #swietokrzyskie
#kielce #goryswietokrzyskie #swietokrzyskie
Wiecie gdzie można sprzedać butelki po piwie w Kielcach lub okolicach? #kielce
1
Pogrom Kielecki - kompilacja 2

Kompilacja filmów związanychz Pogromem Kieleckim
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #



















