W #kfc przestali w końcu wołać po imieniu. Można bezpiecznie schować się za numerem.
Pita bardzo dobra, tylko czy muszę wyglądać po jej zjedzeniu jakbym ją wcześniej musiał osobiście zamordować?
Broda nie pomaga ;)
Pita bardzo dobra, tylko czy muszę wyglądać po jej zjedzeniu jakbym ją wcześniej musiał osobiście zamordować?
Broda nie pomaga ;)

























jest pełna wersja utworu, czy to na potrzeby reklamy?
#muzyka #kfc #reklama
Komentarz usunięty przez autora Wpisu