Wpis z mikrobloga

#agapoleca #pizzataniej czyli gdzie zjemy taniej w weekend :)

#pizzaportal - promocje lokalne: pizzaportal.pl/rabaty-promocje/
- 10% rabatu ważne do odwołania
- 10zł rabatu za doładowanie Orange za min. 10 zł (kod przychodzi najczęściej na drugi dzień) - ważne do 30.06.2015
* sposób na mobile - mi tam często wypieprza się płatność w mobile dlatego też zamawiam na mobile.pizzaportal.pl, wbijam rabat, podaje dane dostawy itd. i odświeżam odpaloną wcześniej na innej zakładce zwykłą stonkę pizzyportal na której już jestem zalogowana - tym samym rabat się przenosi automatycznie ze strony mobile i można płacić dowolnym sposobem a nie tylko kartą no i nie wypieprza się tu płatność :)

#pyszne #pysznepl - zamów na pyszne.pl
- 15zł - kod: FOTKA (mwz: 35zł)
- 15zł - kod: SSPB (mwz: 35zł) - tylko dla nowych klientów
- 12zł - kod: WITAM (mwz: 30zł) - tylko w aplikacji mobile tylko dla nowych klientów
- generator kodów na -10zł dla nowych

#kfc #kfcdostawa - zamów na kfcdostawa.pl
- macie coś ciekawego do KFC w dostawie?

#burgerking
- kupony do Burger King stacjonarne ważne do 30.06.2015

#mcdonalds
- kupony do McDonald's stacjonarne ważne do 24.06.2015

W komentarzach prośba o kody których powyżej jeszcze nie ma

P.S.pod tagiem #agapoleca wrzucam różne promo i #kodyrabatowe z których najczęściej korzystamy ze znajomymi i da się wyciągnąć realną gotówkę ;-) z różnej branży - jak już korzystamy i deal jest sprawdzony to czemu by nie podzielić się z Mirkami

#agapoleca #pizzaportal #pyszne #pysznepl #kfc #kfcdostawa #jedzenie #pizza #kodyrabatowe
  • 14
@promocyjnaaga: wczoraj probowalem tego -10% w PP i nie dzialal. Wchodzi na poczatku itp, a potem wyskakuje, ze kod zostal wykorzystany juz maksymalna ilosc razy (a nie zamawialem z niego, na nowym, czystym koncie tez nie chcial dzialac)
@promocyjnaaga: Jak wam to działa? Karta inogonito w chrome, adres podaję ten sam, inny telefon, inny mail, inne imie i nazw. Kupon SSPB jak i FOTKA nie wchodzi, bo wykrywa, ze nie jestem nowym klientem.