Wpis z mikrobloga

Was też #!$%@?ą ludzie którzy sami ustawiają się w jedna długą kolejkę gdy są otwarte dwie kasy w mcdonaldzie lub kfc i potem mają pretensje, że ktoś korzysta z drugiej kasy? To się stało jakaś chorobą, w niektórych lokalach już widziałem tabliczki, że do każdej kasy jest osobna kolejka, ale bydło i tak się ustawia do jednej.
Tak samo sytuacja, że jest jedna długa kolejka do kasy w sklepie, otwierana jest druga kasa, i ludzie idą zamiast z końca kolejki żeby utworzyły się dwie równe, to ktoś kto jest 3/10 się tam pcha, bo on jest trzeci w kolejce, to on powinien być szybciej obsłużony.

  • 16
@Doment: @wysuszony: @vxrd: Tu nie chodzi o to, co jest najsprawiedliwsze, tylko jak nie ma wyraźnie napisane, że jest jedna kolejka, to niech ludzie nie mają pretensji jak się sami ustawiają do jednej i że ktoś nie chce się bawić w to co oni i korzysta z wolnej
@moporzysta:

Widzisz masz rozumowanie takiego typa co uważa że jeśli ktoś czegoś nie zabroni to wolno, a potem robią szwindle i inne badziewia bo przecież nie zabroniono. A po wszystkim się dziwią że państwo we wszystko się wpierdziela. Jak dla mnie zwykły cwaniak jesteś i kombinator.
@moporzysta: To jest bardzo logiczne. Nic mnie bardziej nie wkur**a na np. (w McD bywam rzadko) na Orlenie jak stoi sobie kolejka ~4 osob do jednej kasy, nagle otwiera sie druga kasa i ostatni koles biegnie jakby mial wygrac zycie zamiast puscic nastepnego w kolejce. Nawet jak 2 kasy sa otwarte to logicznie by bylo zrobic jedna kolejke.
Taki system z powodzeniem dziala od wielu lat w USA i jest mega
@Mruvek: @Doment: @bigger: Czyli mam rozumieć, że jak są gdzieś ustalone pewne standardy, to macie #!$%@?, i robicie po swojemu? Jest napisane, że jedna kolejka, to jest jedna kolejka. Najbardziej denerwujący są ludzie którzy chcą by inni żyli tak jak oni chcą. Napisane jak byk na tabliczce przy kasach, ze do każdej jest osobna kolejka, to oni sobie tworzą jedną i mają pretensje do innych.