Wpis z mikrobloga

Dziś #kfc mocno mnie zadziwiło. Ogólnie to jedno z najbadziej szybkich fastfoodów na dowóz.Żadna pizzeria czy burgerownia w #szczecin nie dowiezie szybciej jedzenia niż kfc. Nie ważne w jaki dzień się zamawia czy porę.

Jednak dziś w szybkości przeszli sami siebie. Od zamówienia online, do dostawy pod same drzwi minęło 17 minut.

Szacuneczek mocno, dodatkowo dziś promocja i w zamówieniu online możecie zjeść Zongera+Twistera+Duże frytki za 20 zł
CreativePL - Dziś #kfc mocno mnie zadziwiło. Ogólnie to jedno z najbadziej szybkich f...

źródło: comment_7GY1NIk5xzWTjTrRtszij9IWd7ahCBsm.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL:

...pizzeria czy burgerownia...

No burgerownia to jeszcze niby, ale akurat pizzę się trochę robi, a KFC leci ciągiem pewnie i do skompletowania zamówienia brakuje jednej rzadszej kanapki, którą kanapkowy robi dość szybko. ;D
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: Bórger jest chyba drugą prawdziwą burgerownią w szczecinie odnośnie czasu powstania a tak szczerze, to nigdy nie słyszałem opinii "oo musisz tam iść!"

Za to Wół i Krowa ostatnio byli podobno w LOGO (magazyn) jako jedna z lepszych burgerowni w Polsce. )Przynajmniej tak mieli napisane na drzwiach ;))
  • Odpowiedz
@CreativePL: u mnie jest pizzeria, która zawsze szybko dowozi żarcie, ale wczoraj też przeszli sami siebie kiedy to pizza do mnie trafiła w 23 minuty od potwierdzenia zamówienia na pyszne.pl
  • Odpowiedz