#kemping #camping #podroze #namiot Mirki znacie jakieś miejscówki z widokiem gdzie można wjechać autem i podziwiać widoki? Planuje objazdówkę z noclegiem w aucie i fajnie byłoby się budzić przy ładnej panoramie. Miałem gdzieś pole namiotowe w pierwszej lini BRZEGOWEJ nad Bałtykiem ale nie mogę teraz znaleźć. Może ktoś pomoże.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

salvador5000
via Android- 0

ZjadamChmury
- 1
@salvador5000: może camping Alexa, ale tam te lux miejsca z widokiem na morze są zarezerwowane pewno od zeszłego roku.

spokoczajnik
via Android- 1
@salvador5000 http://camperparkbeach.pl/
- 0
@ECMAlover: no i wszystko jasne. 30l to taki zloty srodek wydaje mi sie
@Kosopietek mam taki i na prysznic w stylu namoczyć się, namydlić, spłukać bez niepotrzebnego lania wody to na 1 os. Jest wystarczający. Mi zostawało całkiem sporo wody ale dziewczynom z długimi włosami był w sam raz. A jak ktoś się kąpał to na kuchence grzała się kolejna porcja ciepłej wody.
- 156
ej mirasy, co jest fajnego w jechaniu na pole namiotowe? cena wychodzi jak za pokój, musisz taszczyć swoje rzeczy, więc inwestycja w sprzęt albo kolejne pieniądze za wynajem, prąd za dopłatą, ciepła woda platna na minuty, z natury nie skorzystasz, bo i tak napchane samochodów jak na parkingu przy blokowisku z prl... Gdzie są zalety?
źródło zdjęć:Topaz. Pole namiotowe i caravaningowe. https://maps.app.goo.gl/qTVmrny8XtwpoEuT6
#wakacje #morze #kiciochpyta #
źródło zdjęć:Topaz. Pole namiotowe i caravaningowe. https://maps.app.goo.gl/qTVmrny8XtwpoEuT6
#wakacje #morze #kiciochpyta #
źródło: comment_1615705839eFu9ssmQoyq1z8e0vuoQrz.jpg
Pobierz- 170
@Felonious_Gru: nie ma.
- 325
@Felonious_Gru: pomyliłeś pole namiotowe z polem kempingowym. Ale jedno i drugie to syf. Każdy hotel jest znacznie wygodniejszy i wcale nie droższy.
0
Kamper z głośnikami pod prysznicem - prezentujemy Adrię Matrix Supreme

Dobrej jakości muzyka pod prysznicem? W dodatku w kamperze? Taka właśnie jest Adria Matrix Supreme, którą mieliśmy okazję oglądać w Krakowie. Zobaczcie jak się prezentuje to cudo ze Słowenii :)
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 0
- 1
@Jason_Stafford: @blunch: mam jeszcze klej na goraco do dyspozycji
- 0
@Jason_Stafford: no zamowilem latki ale zanim to przyjdzie to bedzie wtorek chcialem juz zrobic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@salvador5000: w zeszłym roku, za 2 osoby +namiot 3+ auto płaciłem 9 dych za dobę w Sopocie :/ osobiście polecam nocleg na dziko.
@salvador5000: Dlatego nie jeżdże pod namiot tam gdzie jest ryzyko że będzie tydzień padać. ;]
Myślę ostatnio nad przeprowadzką do przyczepy kempingowej, tak za pół roku powiedzmy. Pomysł wydaje mi się sensowny na razie, ale nie zgłębiałem jeszcze bardziej tematu. Mogę pracować zdalnie, więc zależałoby mi na stałym dostępie do prądu do laptopa przede wszystkim i gazu. Tak myślę, żeby ciepłe miesiące spędzałbym w Polsce, a resztę gdzieś na południu Europy. Czy to ma sens, czy taki plan może wypalić (abstrahując zupełnie od pandemii na razie), czy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 6
@JamnikWallenrod: to bardzo ciekawy kierunek. coraz wiecej osob ma podobne rozwazania do Twoich. Przy obecnych zimach bez problemu mozesz mieszkac w przyczepie caly rok. Swoja droga nie tylko przyczepa, ale tez w vanie przebudowujac go za jakies 20-30k - wszystko zalezy od tego jakie masz oczekiwania. Zreszta rzuc okiem na kanal Foxes in Eden, Podrozovanie czy Kapitan Przyczepa na YT
47
Rowery kempingowe

Rewelacja dla bezdomnych.
z- 17
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Siema Mirasy, jadę na krótki wypad i potrzebuję kupić śpiwór. Temperatura spania to jakieś minimum 14 stopni.
Pytanie co kupić.
Niby to jednorazowy wyjazd, ale może za rok przyda się ponownie bo chodzi mi po głowie jakiś wyjazd pod namiot w sezonie letnim...
Myślę, żeby wybrać coś z poniższych, co myślicie?
https://allegro.pl/oferta/markowy-spiwor-koldra-campus-hobo-200-laczony-gran-9134022941
https://allegro.pl/oferta/cieply-spiwor-turystyczny-typu-koldra-4camp-9254447660
Pytanie co kupić.
Niby to jednorazowy wyjazd, ale może za rok przyda się ponownie bo chodzi mi po głowie jakiś wyjazd pod namiot w sezonie letnim...
Myślę, żeby wybrać coś z poniższych, co myślicie?
https://allegro.pl/oferta/markowy-spiwor-koldra-campus-hobo-200-laczony-gran-9134022941
https://allegro.pl/oferta/cieply-spiwor-turystyczny-typu-koldra-4camp-9254447660
#podroze #kemping #diy #kamper #zrobtosam #chwalesie #podrozujzwykopem
Wrzucam jeszcze raz, bo nie moge juz edytowac pierwszego posta a chce co nie co napisac o samym kamperze.
Nawiazujac do wpisu sprzed kilku lat o konwersji dostawczaka, na kampera:
https://www.wykop.pl/wpis/18022565/zrobtosam-chwalesie-kamper-hej-mirki-koncze-po-mal/
zamieszczam troche zdjec z ostatniego "fejsliftu".
Jeszcze kilka slow o dostawczaku. Renault Master 2007, MWB 1-krotnie “podwyzszony”. Zdecydowaliśmy się na
Wrzucam jeszcze raz, bo nie moge juz edytowac pierwszego posta a chce co nie co napisac o samym kamperze.
Nawiazujac do wpisu sprzed kilku lat o konwersji dostawczaka, na kampera:
https://www.wykop.pl/wpis/18022565/zrobtosam-chwalesie-kamper-hej-mirki-koncze-po-mal/
zamieszczam troche zdjec z ostatniego "fejsliftu".
Jeszcze kilka slow o dostawczaku. Renault Master 2007, MWB 1-krotnie “podwyzszony”. Zdecydowaliśmy się na
źródło: comment_1597146541I3FDhwLoJh3DykVrleKPVe.jpg
Pobierz- 7
@kaaban: Zgadza sie, piekno diesla polega na tym, ze na jednym tankowaniu mozemy zrobic prawie 1000km. Z drugiej strony, lapalismy sie czesto na tym, ze robilismy na raz po 600-700km (w uk tylko ja jestem ubezpieczony, wiec jestem jedynem kierowca) i bylismy na drugi dzien jak zombi. Od pewnego czasu pracujemy czesciowo zdalnie i podrozujemy duzo wolniej. Robimy 150-200km dziennie i zatrzymujemy sie na obiad, drzemke jakies zwiedzanie itd. Docelowo
- 4
@marcin-van-staar: Tu jeszcze postep prac, krok po kroku:
https://drive.google.com/drive/folders/0ByGK_lomb45_d01SR1FGbHNlRG8
https://drive.google.com/drive/folders/0ByGK_lomb45_d01SR1FGbHNlRG8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Chciałbym się z różową wybrać tak na 3-4 dni pod namiot nad jakieś jeziorko. W grę wchodzą kraje takie jak Polska, Słowacja, Węgry. Jak jest z legalnym biwakowaniem i kąpaniem się w dzikich jeziorach?
Szukam wgl jakiegoś ciekawego miejsca na taki weekendowy wypad. Śmieciarzami nie jesteśmy więc spokojnie, posprzątamy ;)
Jak ktoś ma jakieś fajne swoje miejscówki i chciały się podzielić to chętnie przyjmę na PW.
P.S.
Szukam wgl jakiegoś ciekawego miejsca na taki weekendowy wypad. Śmieciarzami nie jesteśmy więc spokojnie, posprzątamy ;)
Jak ktoś ma jakieś fajne swoje miejscówki i chciały się podzielić to chętnie przyjmę na PW.
P.S.
W Polsce zbadaj w serwisie BDL wyznaczone strefy do legalnego bushcraftowania (wystarczy zgłoszenie mailowe, można w jednym miejscu 2 noce pod rząd max 4 osoby) pod katem jezior. Np strefa przy Elblagu ma 2 jeziora.
konto usunięte via Android
- 1
@ziuaxa pisać możesz, ale skutek raczej do przewidzenia. Oni się boją że zrobicie imprezę na sto osób i duże ognisko. mBDL jest robiony dla konkretnej branży i leśnych zapaleńców, nie ma się co dziwić że masz problem z obsługą. W tej apce można sprawdzić czy teren jest prywatny czy państwowy. Jak prywatny to mogą fakać bobla, wypada jednak zapytać o zgodę właściciela (możesz to sprawdzić na geoportalu jeszcze).
Z doświadczenia jednak
Z doświadczenia jednak
- 0
Mirki polecicie jakąś dobrą miejscówkę na namioty nad jeziorem? Do 2-3h od Wrocławia, zależy mi na czystej wodzie, zadbanym terenie (może być płatne). Boszkowo odpada.
#plazaboners #jezioro #relaks #namiot #kapieliska #kemping #wroclaw
#plazaboners #jezioro #relaks #namiot #kapieliska #kemping #wroclaw
- 1
@Rzetelny_89: wybierz jedno ;-)
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Którą wybrać?
Pierwsza jest na akumulatorki 18650 (myślę, że wymienne i mogę mieć w zapasie kilka) ale świeci w zależności od trybu 5-10h, druga jest na baterie R20 (na aukcji podają, że na 6 szt, na YT widziałem że 3 szt) i świeci nie wiem ile, w jednym miejscu podają, że 20h a w innym 200h, ogólnie światło podobne, wymiary i uchwyty też. Ogólnie szukam czegoś, żeby sobie poświecić np. przy ognisku gdy
Pierwsza jest na akumulatorki 18650 (myślę, że wymienne i mogę mieć w zapasie kilka) ale świeci w zależności od trybu 5-10h, druga jest na baterie R20 (na aukcji podają, że na 6 szt, na YT widziałem że 3 szt) i świeci nie wiem ile, w jednym miejscu podają, że 20h a w innym 200h, ogólnie światło podobne, wymiary i uchwyty też. Ogólnie szukam czegoś, żeby sobie poświecić np. przy ognisku gdy
źródło: comment_1596624406EWybBX7VsvbCp2tK5X6mgn.jpg
Pobierz- 0
Mirunie.
Wrypałem się osobówką+przyczepa>=3,5 DMC na 92 gdzie jest viaTOLL. Nie rejestrowałem zestawu bo miał być wakacyjny kemping poza drogami viaTOLL.
Jechałem jakieś 10km tą drogą.
Jaka szansa, że przyjdzie mandat i jak duży?
#logistyka trochę #bekaztransa #kemping #podroze
Wrypałem się osobówką+przyczepa>=3,5 DMC na 92 gdzie jest viaTOLL. Nie rejestrowałem zestawu bo miał być wakacyjny kemping poza drogami viaTOLL.
Jechałem jakieś 10km tą drogą.
Jaka szansa, że przyjdzie mandat i jak duży?
#logistyka trochę #bekaztransa #kemping #podroze
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@DerMitteleuropaer: przyczepa też ma numer rejestracyjny, a w cepiku ma dmc. Nie wiem jak to dokładnie działa. Próbujesz jakoś mnie zagiąć, jakbym ja to wymyslal( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cantom: Przeczyce - jak podjedziesz z drugiej strony to są zejścia do wody dla rybaków i można sobie jedno takie zejście zająć na biwak. Polecam.
źródło: comment_1595695621jOtSkhUEEn46FT8XBFii2X.jpg
Pobierz@cantom: sprawdź sobie jeszcze pobliskie Rozlewisko Mała Panew - jest tam dość uroczo, jest i rzeczka. ;-) Samochodem nie dojedziesz jednak bezpośrednio, trzeba przejść z kilometr czy dwa. Miejsce dość uczęszczane, przynajmniej po szlakach.
źródło: comment_1595699569Z9gIPAGLD7RyHXGInrsYJe.jpg
Pobierz



















