#kemping #camping #podroze #namiot Mirki znacie jakieś miejscówki z widokiem gdzie można wjechać autem i podziwiać widoki? Planuje objazdówkę z noclegiem w aucie i fajnie byłoby się budzić przy ładnej panoramie. Miałem gdzieś pole namiotowe w pierwszej lini BRZEGOWEJ nad Bałtykiem ale nie mogę teraz znaleźć. Może ktoś pomoże.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kosopietek mam taki i na prysznic w stylu namoczyć się, namydlić, spłukać bez niepotrzebnego lania wody to na 1 os. Jest wystarczający. Mi zostawało całkiem sporo wody ale dziewczynom z długimi włosami był w sam raz. A jak ktoś się kąpał to na kuchence grzała się kolejna porcja ciepłej wody.
  • Odpowiedz
ej mirasy, co jest fajnego w jechaniu na pole namiotowe? cena wychodzi jak za pokój, musisz taszczyć swoje rzeczy, więc inwestycja w sprzęt albo kolejne pieniądze za wynajem, prąd za dopłatą, ciepła woda platna na minuty, z natury nie skorzystasz, bo i tak napchane samochodów jak na parkingu przy blokowisku z prl... Gdzie są zalety?

źródło zdjęć:Topaz. Pole namiotowe i caravaningowe. https://maps.app.goo.gl/qTVmrny8XtwpoEuT6
#wakacje #morze #kiciochpyta #
Felonious_Gru - ej mirasy, co jest fajnego w jechaniu na pole namiotowe? cena wychodz...

źródło: comment_1615705839eFu9ssmQoyq1z8e0vuoQrz.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś ma do sprzedania lodówkę kompresorową 12/240V, minimum 30L pojemności?

Ewentualnie gdzie szukać takiego sprzętu, na Allegro ceny zaporowe, na OLXie mało używanych egzemplarzy.

Istnieją jakieś strony internetowe z outletem campingowym?

#camping #kemping #turystyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę ostatnio nad przeprowadzką do przyczepy kempingowej, tak za pół roku powiedzmy. Pomysł wydaje mi się sensowny na razie, ale nie zgłębiałem jeszcze bardziej tematu. Mogę pracować zdalnie, więc zależałoby mi na stałym dostępie do prądu do laptopa przede wszystkim i gazu. Tak myślę, żeby ciepłe miesiące spędzałbym w Polsce, a resztę gdzieś na południu Europy. Czy to ma sens, czy taki plan może wypalić (abstrahując zupełnie od pandemii na razie), czy
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JamnikWallenrod: to bardzo ciekawy kierunek. coraz wiecej osob ma podobne rozwazania do Twoich. Przy obecnych zimach bez problemu mozesz mieszkac w przyczepie caly rok. Swoja droga nie tylko przyczepa, ale tez w vanie przebudowujac go za jakies 20-30k - wszystko zalezy od tego jakie masz oczekiwania. Zreszta rzuc okiem na kanal Foxes in Eden, Podrozovanie czy Kapitan Przyczepa na YT
  • Odpowiedz
Siema Mirasy, jadę na krótki wypad i potrzebuję kupić śpiwór. Temperatura spania to jakieś minimum 14 stopni.
Pytanie co kupić.
Niby to jednorazowy wyjazd, ale może za rok przyda się ponownie bo chodzi mi po głowie jakiś wyjazd pod namiot w sezonie letnim...
Myślę, żeby wybrać coś z poniższych, co myślicie?
https://allegro.pl/oferta/markowy-spiwor-koldra-campus-hobo-200-laczony-gran-9134022941
https://allegro.pl/oferta/cieply-spiwor-turystyczny-typu-koldra-4camp-9254447660
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#podroze #kemping #diy #kamper #zrobtosam #chwalesie #podrozujzwykopem

Wrzucam jeszcze raz, bo nie moge juz edytowac pierwszego posta a chce co nie co napisac o samym kamperze.
Nawiazujac do wpisu sprzed kilku lat o konwersji dostawczaka, na kampera:
https://www.wykop.pl/wpis/18022565/zrobtosam-chwalesie-kamper-hej-mirki-koncze-po-mal/
zamieszczam troche zdjec z ostatniego "fejsliftu".
Jeszcze kilka slow o dostawczaku. Renault Master 2007, MWB 1-krotnie “podwyzszony”. Zdecydowaliśmy się na
marcin-van-staar - #podroze #kemping #diy #kamper #zrobtosam #chwalesie #podrozujzwyk...

źródło: comment_1597146541I3FDhwLoJh3DykVrleKPVe.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaaban: Zgadza sie, piekno diesla polega na tym, ze na jednym tankowaniu mozemy zrobic prawie 1000km. Z drugiej strony, lapalismy sie czesto na tym, ze robilismy na raz po 600-700km (w uk tylko ja jestem ubezpieczony, wiec jestem jedynem kierowca) i bylismy na drugi dzien jak zombi. Od pewnego czasu pracujemy czesciowo zdalnie i podrozujemy duzo wolniej. Robimy 150-200km dziennie i zatrzymujemy sie na obiad, drzemke jakies zwiedzanie itd. Docelowo
  • Odpowiedz
Chciałbym się z różową wybrać tak na 3-4 dni pod namiot nad jakieś jeziorko. W grę wchodzą kraje takie jak Polska, Słowacja, Węgry. Jak jest z legalnym biwakowaniem i kąpaniem się w dzikich jeziorach?
Szukam wgl jakiegoś ciekawego miejsca na taki weekendowy wypad. Śmieciarzami nie jesteśmy więc spokojnie, posprzątamy ;)

Jak ktoś ma jakieś fajne swoje miejscówki i chciały się podzielić to chętnie przyjmę na PW.

P.S.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Polsce zbadaj w serwisie BDL wyznaczone strefy do legalnego bushcraftowania (wystarczy zgłoszenie mailowe, można w jednym miejscu 2 noce pod rząd max 4 osoby) pod katem jezior. Np strefa przy Elblagu ma 2 jeziora.
  • Odpowiedz
@ziuaxa pisać możesz, ale skutek raczej do przewidzenia. Oni się boją że zrobicie imprezę na sto osób i duże ognisko. mBDL jest robiony dla konkretnej branży i leśnych zapaleńców, nie ma się co dziwić że masz problem z obsługą. W tej apce można sprawdzić czy teren jest prywatny czy państwowy. Jak prywatny to mogą fakać bobla, wypada jednak zapytać o zgodę właściciela (możesz to sprawdzić na geoportalu jeszcze).

Z doświadczenia jednak
  • Odpowiedz
Którą wybrać?
Pierwsza jest na akumulatorki 18650 (myślę, że wymienne i mogę mieć w zapasie kilka) ale świeci w zależności od trybu 5-10h, druga jest na baterie R20 (na aukcji podają, że na 6 szt, na YT widziałem że 3 szt) i świeci nie wiem ile, w jednym miejscu podają, że 20h a w innym 200h, ogólnie światło podobne, wymiary i uchwyty też. Ogólnie szukam czegoś, żeby sobie poświecić np. przy ognisku gdy
parys88 - Którą wybrać?
Pierwsza jest na akumulatorki 18650 (myślę, że wymienne i mo...

źródło: comment_1596624406EWybBX7VsvbCp2tK5X6mgn.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirunie.
Wrypałem się osobówką+przyczepa>=3,5 DMC na 92 gdzie jest viaTOLL. Nie rejestrowałem zestawu bo miał być wakacyjny kemping poza drogami viaTOLL.
Jechałem jakieś 10km tą drogą.
Jaka szansa, że przyjdzie mandat i jak duży?
#logistyka trochę #bekaztransa #kemping #podroze
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Hej Mirki i Mirabelki szukam miejsca na dziki biwak na Śląsku najlepiej w okolicy jeziora lub rzeki. Wiem, że na Pogorii 4 dużo ludzi rozbija namioty ale dość głośno tam jest #slask #biwak #namiot #kemping
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach