Wpis z mikrobloga

ej mirasy, co jest fajnego w jechaniu na pole namiotowe? cena wychodzi jak za pokój, musisz taszczyć swoje rzeczy, więc inwestycja w sprzęt albo kolejne pieniądze za wynajem, prąd za dopłatą, ciepła woda platna na minuty, z natury nie skorzystasz, bo i tak napchane samochodów jak na parkingu przy blokowisku z prl... Gdzie są zalety?

źródło zdjęć:Topaz. Pole namiotowe i caravaningowe. https://maps.app.goo.gl/qTVmrny8XtwpoEuT6
#wakacje #morze #kiciochpyta #kemping #camping
Felonious_Gru - ej mirasy, co jest fajnego w jechaniu na pole namiotowe? cena wychodz...

źródło: comment_1615705839eFu9ssmQoyq1z8e0vuoQrz.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
tachać przyczepę kempingową nad jezioro XD


@AngelFromHell: w takim razie ty przynajmniej nią jeździsz. a są tacy, co nawet nie mają haka i płacą za przechowanie przyczepy na polu kampingowym i całe życie w jedno miejsce jeżdżą xD
  • Odpowiedz
ludzie naoglądali się blogów z Ameryki i Into the wild i próbują odwzorować lifestyle xD


@Iskaryota: a to chyba na VHS były te blogi bo to miejsce tak wyglądało jeszcze zanim youtube powstało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

staram się nie być ignorantem i zrozumieć ich punkt widzenia, ale idzie ciężko xD
  • Odpowiedz
Każdy hotel jest znacznie wygodniejszy i wcale nie droższy.


@Maly_Jasio: hotel będzie droższy, ale pokoje/domki wychodzą podobnie, a nawet taniej czasem. teraz ceny są na korzyść tego kempingu bo mam wrażenie, że się nie zmieniły co najmniej od 2008, kiedy byłem tam na wczasach xD
  • Odpowiedz
Nie zapomnij o tonie komarów i saunie jak słońce nawala szczególnie gdy cienia brak xd ogólnie nie wygodnie i tyle , co nie zmienia faktu że kiedyś pod namiotem się bywało xD ostatni raz pod namiotem byłam w 2012 w Ustroniu morskim
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie że spisz w Alpach 875m npm pod golym niebem,


@fajnypierozek: no dobra, to ma sens. a teraz przypominam sobie kamping Topaz (pic rel) i ludzi opowiadających mi, że od 20 lat nigdzie indziej nie jeżdżą bo nie ma lepszego miejsca na wypoczynek
  • Odpowiedz