Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FX_Zus: odstawiłam jak zaszłam w ciążę, nie piję do tej pory (już 1.5 roku). Nawet pomimo częstych nieprzespanych nocy przy dziecku organizm nauczył się na nowo funkcjonować bez stymulantów. Teraz na senność pomaga mi wypicie 0.5l wody i jest ok, ewentualnie krótka drzemka. Paradoksalnie mam więcej energii, bo nie dotyka mnie 'zjazd' ;) A z innych plusów - jestem dużo spokojniejsza i lepiej śpię.
Nie daj się wrobić w żadne
Nie daj się wrobić w żadne
8
Kawa Dolce Gusto - nabity w butelkę.
Kawa Dolce Gusto a w środku kapsułki.... kawa rozpuszczalna? Przecież tego parzyć się nie da w ekspresie firmowanym przez Nescafe marką Dolce Gusto. 100 stopni i ogromne ciśnienie wytrąca kofeinę i antyoksydanty z już zaparzonego uprzednio liofilizatu. Nabity w butelkę odzywa się do Nescafe.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@pdpacek: dobre!
@pdpacek: ja mam tak dziadowego laptopa że wystarczy włączyć kilka programów i #bluescreen więc #kawatime kiedy tylko mam ochotę nic nie robić. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Cześć kawosze, od dawna niosę się już zamiarem zakupu ekspresu ciśnieniowego i chociaż wiem, że zapewne takich pytań jest dużo to liczę, że pomoże mi coś znaleźć.
Wymagania:
- przede wszystkim, żeby robił smaczną kawę
- cena poniżej 2000 zł
- stanowisko na dwie filiżanki
Wymagania:
- przede wszystkim, żeby robił smaczną kawę
- cena poniżej 2000 zł
- stanowisko na dwie filiżanki
- 1
- 0
@Jarython: tak warto dopłacić, ale do Nivony 646, która ma przystawkę i też się zamyka w tej samej kwocie. Jeżeli kupisz 626, to będzie trzeba spieniać w oddzielnym kubku i wlewać
- 7
- 4
@pogop: a myj to, nawet ocet nie pomoże
- 1
@ImperiumCienia: zmywarka da se radę XD
- 1
Tak 6-8 pojedynczych nie powinieneś poczuć, podziel na pół dla podwójnych. Zależy też ile robusty w mieszance, bo wtedy zawartość kofeiny rooośnie. Ja swego czasu wypijałem gdzieś 20-30 pojedynczych jak stałem za barem, aż czasami nieźle mnie trzepało (。◕‿‿◕。)
@sta: każdy ma inny organizm, inny typ pracy, inaczej się odżywia, itd. Naukowcy w gazetach piszą, że do 5 dziennie.
Dla mnie (5) jest to za duża dawka. Trzymam się dwóch dziennie.
Dla mnie (5) jest to za duża dawka. Trzymam się dwóch dziennie.
Dobre aromatyzowane kawy.
Polecam z pomarańczą
https://pl-pl.facebook.com/pasja.lodz
#lodz #kawatime #teofilow
Polecam z pomarańczą
https://pl-pl.facebook.com/pasja.lodz
#lodz #kawatime #teofilow
@soft1house: O, jakaś porządna herbaciarnia/kawiarnia i to przystanek ode mnie? Chyba sprawdzę ofertę jak będę po wypłacie. ;)
- 0

tak bardzo mi dobrze, do tego mam jeszcze syphon :)
zakupy na kolejne miesiace to aeropres i chemex
#kawa #kawatimenapohybelhejterom #kawatime
zakupy na kolejne miesiace to aeropres i chemex
#kawa #kawatimenapohybelhejterom #kawatime
źródło: comment_bTPcPUzoq6SkdWDHcr75eeDumXHwDNUP.jpg
PobierzKawka jest, za oknem śnieg sypie (a widok mam ładny na park :3) można dalej grzebać na stronie.
Miłego dnia mirunie!
#kawatime #dziendobry #oswiadczeniezdupy (Kraków nie taguje bo mnie zjedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Miłego dnia mirunie!
#kawatime #dziendobry #oswiadczeniezdupy (Kraków nie taguje bo mnie zjedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ok, kawa weszła.
#kawatime
#kawatime
źródło: comment_5F1prBaXHeJUcy9F12NKACe4JO3NUTKP.jpg
Pobierz- 14
#dziendobry Mircy i Mirabelki! Pijcie ze mno kawę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kawatime #zwierzaczki #zwierzeta #koty #smiesznykotek #smiesznypiesek
#kawatime #zwierzaczki #zwierzeta #koty #smiesznykotek #smiesznypiesek
źródło: comment_7Eztv0qD6fKVQON7VqB2HaautfCgrkoU.jpg
PobierzŻyczę miłego dnia.
#kawatime
#kawatime
źródło: comment_O1UAPZvdM6JYpTQcsBOLGETm2V1ljru7.jpg
Pobierz@Little_Juice: ja bym wypiła, a potem miałabym urlop na kardiologii xD
- 1
Ziew. Dzień dobry, mireczky. W ten zimny dzień nie czeka mnie nic lepszego niż ciepła pościel i niosący się z kuchni aromat kawy. ʕ•ᴥ•ʔ #dziendobry #kawatime




























#przemysleniazdupy #oswiadczenie #kawatime #pracbaza