#kavakava #herbata #wykopteaclub #kawa #kawatime
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1
Kawa bezkofeinowa: jak powstaje i czy jest zdrowa?

Kawa bezkofeinowa to właściwie kawa odkofeinowana. Nie jest wolna od kofeiny, jednak zawartość tej substancji w kawie bezkofeinowej jest 10-20 razy niższa niż w kawie naturalnej mielonej - jest pozbawiona kofeiny w co najmniej 97%.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mmmm szlachetna kava kava zaraz znieczuli mój przełyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kavakava #herbata #wykopteaclub #kawa #kawatime
#kavakava #herbata #wykopteaclub #kawa #kawatime
źródło: comment_ovvmF0wne94Qn1EkWCNufHDC5RKNnVQC.jpg
Pobierz@Luczexx: przy 4 łyżkach to godzinę co najmniej, zagrażając jabłkiem ;)
@saper_vodiczka: kava to niewdzięczna kwestia ;) ja tak naprawdę wciąż próbuje rozgryźć temat - raz trzepie mnie 20g, innym razem po 35g minimalne efekty
Komentarz usunięty przez autora
- 6
cze wszystkim!
Powiem Wam, że niezaplanowany/niespodziewany dzień wolny od pracy to coś pięknego! ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ
3 kawa PITA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem Wam, że niezaplanowany/niespodziewany dzień wolny od pracy to coś pięknego! ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ
3 kawa PITA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_5BhceJUT809b2WA9hnM6u6VHwDeeffvX.gif
PobierzWlewam w sobie trzecią kawusie #kawatime
- 0
@mateusz-zahorski nie słodzę
@wija: całe szczęście... Xd
- 163
@suqmadiq2ama ja, ale u mnie juz 10:25. Kapuczyna wypita i ruszam w miasto. Pozdro
- 1
- 0
@Trzpiot: właśnie robię
- 0
Kto na kawe za 10 minut pod tym wpisem? Tylko robimy zdjęcia i się wołamy.
#pytanie #kawa #kawatime #kapuczinaznattana
#pytanie #kawa #kawatime #kapuczinaznattana
- 7
12:08 to idealna pora na #kawa #latte #kawatime
"Kim Wilde - Chequered Love" vibe (ʘ‿ʘ)
Ostatnie dni to powrót do normalności. Emocje już nieco opadły i nawet zaczęły wracać różne "wątpia" do mojej głowy. Co to są wątpia? Takie drobne chochliki, które stawiają ci niewygodne pytania i znikają, a ty pozostajesz z wątpliwościami. Niby nic, ale to jak z tą kroplą, która drąży skałę.
"Kim Wilde - Chequered Love" vibe (ʘ‿ʘ)
Ostatnie dni to powrót do normalności. Emocje już nieco opadły i nawet zaczęły wracać różne "wątpia" do mojej głowy. Co to są wątpia? Takie drobne chochliki, które stawiają ci niewygodne pytania i znikają, a ty pozostajesz z wątpliwościami. Niby nic, ale to jak z tą kroplą, która drąży skałę.
źródło: comment_L2KRtUNZdShSdiLFggwzGlgVPpSkYT7g.jpg
Pobierz@kapuczina_corki_somsiada: Odebrana, jeno limit baryłek arszeniku został przekroczony :P
- 3
- 629
Kubek kawy w ręce i taki widok za oknem to wszystko co mi potrzebne by odpocząć po pracy (。◕‿‿◕。)
#jesien #earthporn #azylboners #kawatime
#jesien #earthporn #azylboners #kawatime
źródło: comment_kT8XgjWsNSxesBudL2j2hM4sD7oQH1ZM.jpg
Pobierz@Konigstiger44: jesieniarz!!
@kapuczina_corki_somsiada: ja dzisiaj takową kawę spożywam. Zdjęcie autorskie po edycji tła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_hf2kjxJCiOGSmL5GmVz4iQbo1YL2v2bk.jpg
Pobierz@My-serotonin: A to ten co dobre rapsy zapodaje MC Cafe.
MYŚLENIE BIZNESOWE
Zastanawiałem się kiedy uznam, że jestem godzien nazywania się już nie mikro-biznesmenem, tylko po prostu biznesmenem. Czy jeśli zatrudnię X pracowników? Czy może jeśli suma wpłat na moje konta będzie x-cyfrowa? W biznesie zależnie od koniunktury czasem może być tyle a tyle pracowników, albo w ogóle, czasem mogą być tłustsze lata, czasem chudsze, a czasem ledwo na 0. Ale coś co nie ulega fluktuacją rynkowym, a jest w 100% zależne
Zastanawiałem się kiedy uznam, że jestem godzien nazywania się już nie mikro-biznesmenem, tylko po prostu biznesmenem. Czy jeśli zatrudnię X pracowników? Czy może jeśli suma wpłat na moje konta będzie x-cyfrowa? W biznesie zależnie od koniunktury czasem może być tyle a tyle pracowników, albo w ogóle, czasem mogą być tłustsze lata, czasem chudsze, a czasem ledwo na 0. Ale coś co nie ulega fluktuacją rynkowym, a jest w 100% zależne
źródło: comment_79UNJpHqnoEvJsoxWy0Zi3f8XeABiQvZ.jpg
Pobierz@adam-antoszewski: ja p------e oddawaj minutę z życia
- 2
@adam-antoszewski: Wiem, że pasta ale jak już się bawimy to pomyśl ile czasu straciłeś żeby się napić głupiej kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kawa #kawatime
Jaka kawa ziarnista do ekspresu?
Ostatnio mialem ta i byla super, no ale moze cos innego?
https://www.konesso.pl/product-pol-1715-Kawa-ziarnista-Brasiliana-100-Arabica-1kg-uniw.html?gclid=Cj0KCQjw9fntBRCGARIsAGjFq5H2hhrshrBtm_ZO2squfwf4HGiGK-_tjZM-ZB6SHAeCP3DcBwBKBHoaAiHJEALw_wcB
Jaka kawa ziarnista do ekspresu?
Ostatnio mialem ta i byla super, no ale moze cos innego?
https://www.konesso.pl/product-pol-1715-Kawa-ziarnista-Brasiliana-100-Arabica-1kg-uniw.html?gclid=Cj0KCQjw9fntBRCGARIsAGjFq5H2hhrshrBtm_ZO2squfwf4HGiGK-_tjZM-ZB6SHAeCP3DcBwBKBHoaAiHJEALw_wcB
@MercedesBenizPolska: Odezwij sie do @COFFEEPLANT, powinni miec cos dla mireczka w dobrej cenie
@MercedesBenizPolska: z takich "popularnych i łatwodostępnych" 100% arabic to lavazze pienaromy i tierry są spoko
- 21
- 4
- 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
#kawatime z mamunią i fajno jest
@bon-bon potwierdzam




























f-ck-u-mind-dur
źródło: comment_K3slwSzlmcwHsMS4RmVDecAU7tgzZtl5.jpg
Pobierz