Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 3
@Sumariusz kawa dobra jest
@Maaska: też se wypije
- 1
@szyderczy_szczur: na zdrówko!
- 6
- 1
@johnmorra: jakość jest naprawdę na wysokim poziomie, bardzo przemyślane produkty. Tutaj masz cztery predefiniowane pojemności, kilka rodzajów kawy, świetnie zaprojektowany prysznic, jest też tacka, żeby podstawić mniejsze naczynie, w zestawie ręczny spieniacz do mleka, permanentny filtr dobrej jakości, dwa plastikowe kubki z podwójnymi ściankami (szkoda, że nie szkło). Pojemnik na wodę się wyciąga w całości. Po zamknięciu dripa w trakcie ekstrakcji przerywa zalewanie kawy, żeby się nie przelało. Ekspres z
@geuze: zazdrość
konto usunięte via Android
- 6
- 1
@dzieju41 kumpel przywiózł mi z Peru mnie nie stać na takie luksusy;)
@mepps: Ja zapijam sie taka, pyszna
źródło: comment_BgpN97yk6WTfiJZKt8GzMIab6jdQuDon.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
- 2
@WujekGraczyk: piję :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@suqmadiq2ama: Nhgs
źródło: comment_D50g51tLv3btwhB6Kydfz3Y5iBncDN76.jpg
Pobierz- 5
@suqmadiq2ama: Khgs
źródło: comment_EOzFhDgl3T7F00QdxxPjg2w7wQQ1X6JH.jpg
Pobierz@suqmadiq2ama: zrobiło się spokojniej dzisiaj. Jutro ma zacząć wiać wam w mordę trochę.
Pokaz wschód słońca nam tu :)
Pokaz wschód słońca nam tu :)
źródło: comment_6W438J1EH71i9C5zvZoMyEYFo1hVVDpi.jpg
Pobierz- 1
@Moitessier: I tak to jest
źródło: comment_PNk5LodPqUiQFn4qgKaA7nGjjMPPiB4A.jpg
Pobierz@SnowFox: Arszenik dożylnie?
źródło: comment_Sms4fZKYFhgtGuGEYmXxawoxaxENLT3C.jpg
Pobierz@pani_doktor_od_arszeniku: a już panikowałam, bo brakowało arszeniku w cukierniczce, jesteś akuratnie. (。◕‿‿◕。)
@Kurisutofa: toż to panie flat łajt prawie ;)
- 0
@LosBigosLocos: No prawie. ^^
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 726
@suqmadiq2ama: jebla idzie dostać, trzymajcie się na tej Sardynii.
@kapuczina_corki_somsiada: No nareszcie! Od godziny stoję nad ekspresem i czekam.. :)
@kapuczina_corki_somsiada a mi się kawa skończyła... :(
W pracy na rano najgorsze jest to wstawanie i dojazd do pracy jak jest jeszcze ciemno. Ale przynajmniej człowiek wcześniej kończy a i jakoś czas szybciej płynie, mimo że i tak trzeba te 8 godzin przetrwać.
Ktoś jeszcze uważa że godziny pracy 7-15 to najlepszy przedział czasowy?
#dziendobry #pracbaza #kawatime
Ktoś jeszcze uważa że godziny pracy 7-15 to najlepszy przedział czasowy?
#dziendobry #pracbaza #kawatime
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@SnowFox: 40groszy mi brakuje do takiej z automatu ale dzięki.
- 2
@WidowMaker: Mam 40 groszy, ale nie mam jak wysłać ¯\_(ツ)_/¯
Musiałam zgładzić cztery istnienia, żeby wypić kawę. #kawatime
źródło: comment_hMIapeAFQH0z9HZIAQRvMTCkbOo2u6FH.jpg
Pobierz@nicnieslyszalam: a wyglądali na przyjaźnie nastawionych :/
@nicnieslyszalam: ale nie słyszałaś żeby krzyczeli? bada bum tss
Poleci ktoś ekspres ciśnieniowy z młynkiem ? chodzi o taki w okolicach 2000 zł (brutto dla czepialskich). Duży wybór i ciężko wybrać :/ Może być +- 300 zł. :D #ekspresdokawy #kawa #kawatime #ekspres
@LuCzadoreQ: To wystarczy Ci nawet podstawowy delonghi z marketu. Teraz chodzą po 1800 i taniej. Krupsów nie polecam bo je naprawiam i są super, gdy się pilnuje serwisów, a trudno o szybki i dobry serwis.
I taka rada - nie kupuj ekspresów za tysiące, bo w środku mają to samo co te tanie modele, jedynie sterowanie automatyczne. Zwłaszcza jak to dwie kawy dziennie.
I taka rada - nie kupuj ekspresów za tysiące, bo w środku mają to samo co te tanie modele, jedynie sterowanie automatyczne. Zwłaszcza jak to dwie kawy dziennie.
@LuCzadoreQ: I ten zupełnie wystarczy do twoich celów. Zwykle staram się dobierać ekspresy pod użytkownika, a jak sam widzisz, zadałeś bardzo otwarte pytanie, to i propozycje raczej przesadzone =]
Większość użytkowników najpierw kupuje ekspres, by potem nauczyć się dwóch może trzech opcji z nich, a reszta możliwości nie ruszana.
Ostatnio naprawiałem ekspres który miał na liczniku ponad 10k kaw, a cykli pary ledwo 500.
Większość użytkowników najpierw kupuje ekspres, by potem nauczyć się dwóch może trzech opcji z nich, a reszta możliwości nie ruszana.
Ostatnio naprawiałem ekspres który miał na liczniku ponad 10k kaw, a cykli pary ledwo 500.





















źródło: comment_JwTkWs0NwbOEJUO3k7WhGFAJZgduExwx.jpg
Pobierzźródło: comment_e5xSfPn2QUINSt8kK2qRQ3siFM5LDR4V.jpg
Pobierz