@johnmorra: jakość jest naprawdę na wysokim poziomie, bardzo przemyślane produkty. Tutaj masz cztery predefiniowane pojemności, kilka rodzajów kawy, świetnie zaprojektowany prysznic, jest też tacka, żeby podstawić mniejsze naczynie, w zestawie ręczny spieniacz do mleka, permanentny filtr dobrej jakości, dwa plastikowe kubki z podwójnymi ściankami (szkoda, że nie szkło). Pojemnik na wodę się wyciąga w całości. Po zamknięciu dripa w trakcie ekstrakcji przerywa zalewanie kawy, żeby się nie przelało. Ekspres z
  • Odpowiedz
  • 38
W pracy na rano najgorsze jest to wstawanie i dojazd do pracy jak jest jeszcze ciemno. Ale przynajmniej człowiek wcześniej kończy a i jakoś czas szybciej płynie, mimo że i tak trzeba te 8 godzin przetrwać.

Ktoś jeszcze uważa że godziny pracy 7-15 to najlepszy przedział czasowy?

#dziendobry #pracbaza #kawatime
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LuCzadoreQ: To wystarczy Ci nawet podstawowy delonghi z marketu. Teraz chodzą po 1800 i taniej. Krupsów nie polecam bo je naprawiam i są super, gdy się pilnuje serwisów, a trudno o szybki i dobry serwis.

I taka rada - nie kupuj ekspresów za tysiące, bo w środku mają to samo co te tanie modele, jedynie sterowanie automatyczne. Zwłaszcza jak to dwie kawy dziennie.
  • Odpowiedz
@LuCzadoreQ: I ten zupełnie wystarczy do twoich celów. Zwykle staram się dobierać ekspresy pod użytkownika, a jak sam widzisz, zadałeś bardzo otwarte pytanie, to i propozycje raczej przesadzone =]
Większość użytkowników najpierw kupuje ekspres, by potem nauczyć się dwóch może trzech opcji z nich, a reszta możliwości nie ruszana.
Ostatnio naprawiałem ekspres który miał na liczniku ponad 10k kaw, a cykli pary ledwo 500.
  • Odpowiedz