Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 9
#kawatime piję kawę jest okropnie
@PyraPrzeznaczenia Jakbyś piła herbatę byłoby lepiej :)
- 1
@Fako herbatę też mam, zrobiłam razem z kawą ale do kawy dolałam zimnego mleka i jest już dobra do picia a herbata jest jeszcze za gorąca. Więc wychodzi na to, że będzie lepiej :p
- 2
@n0c0Mpr3h3nD: Za samą tę niedzielę pojadę po kontrakcie do palermo i na majorke tak że ten ;)
- 0
@dusigrosz69: ostatnio też miałam śmieszkę!
źródło: comment_4S0SdZKXnRVWtZBAwZDfnJttNRxdWaef.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 14
- 2
@Kombinat: Życie najemnika work and travel
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@kapuczina_corki_somsiada: bywa xd
- 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ale-fruwa-kosmonauta: Bawarien.
@kapuczina_corki_somsiada: Nie dotykam...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@kapuczina_corki_somsiada: @pani_doktor_od_arszeniku: Pomilczmy.
- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kawa + sernik oczywiście bez rodzynek ;]
#kawatime
#kawatime
źródło: comment_eJ6o9EZQuOL4YqE3blHBniRn3s5s839T.jpg
Pobierz@sandra925: Jak się nazywa rodzaj takiego sernika? Mój ulubiony
- 1
Komentarz usunięty przez autora
Czas na #kawatime :D
@PoczciwyChlop: twoją starą
- 1
@mateusz-zahorski: u mnie zawsze kawa po śniadaniu
- 1
- 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SnowFox: tak niskie temperatury obsługuje inny użytkownik :)
@WujekGraczyk: A najlepsze jest to, że w tej temperaturze ruch nie zanika! To, że inny użytkownik obsługuje takie temperatury, to cóż...niech ma miłą zabawę :)
















stęskniłem się (。
źródło: comment_J4nkZpHRF0DDWxk5PEQfAOPPikxzBfjm.jpg
Pobierz