Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 8
11:44 to idealna pora na #kawa #latte #kawatime
takie tam z Placu Teatralnego, Wwa*
hello:
@pani_doktor_od_arszeniku
takie tam z Placu Teatralnego, Wwa*
hello:
@pani_doktor_od_arszeniku
źródło: comment_39pc6gjJgMDtHkHCEeQysIVbeVWDu3Oe.jpg
Pobierz- 3
@kapuczina_corki_somsiada: witam i kłaniam się po pas, jaką kawusię sobie życzycie?
- 3
@mfek00: u mnie już w kubasie latte płynie :)
Mirki #kawatime jako początkujący pijacz kawy zastanawiam się w co lepiej pójść #aeropress czy #kawiarka? Pije kawy raczej tylko dla #bulletproofcoffee i raczej są w smaku słodkie.
#pytaniedoeksperta
#pytaniedoeksperta
- 1
@kiedysjuzmialemtukonto: smakowo sie nie wypowiadam, ale aeropress jest ZNACZNIE wygodniejszy w obsłudze i mycie zajmuje 15 sekund (wystarczy opłukać pod kranem). Kawiarka po zrobieniu kawy jest gorąca, trzeba ją rozkręcić, umyć.
Aeropressu używam od dwóch lat, kawiarka poszła w odstawkę po kilku tygodniach.
Aeropressu używam od dwóch lat, kawiarka poszła w odstawkę po kilku tygodniach.
@kiedysjuzmialemtukonto: Aeropress ma więcej możliwości modyfikacji parametrów - temperatury, ciśnienia, czasu zaparzania, stopnia filtrowania. W kawiarce nie masz wpływu praktycznie na żaden z tych parametrów, za to jest prostsza w obsłudze, kosztem łatwości czyszczenia ;p
#dziendobry #finlandia #kawatime #pracbaza #pracaspawaczamnieprzeistacza #fotografiamobilna
Ostatni dzień w tym wypizdowie
Ostatni dzień w tym wypizdowie
źródło: comment_WPZT9htHJ4GVqTWlOG4dzlOSnWrJP4bk.jpg
Pobierz@suqmadiq2ama: sraj gdzie popadnie
- 0
@kujol: A co bede w domu tvn oglądał czy patostrimy z debilami?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@kapuczina_corki_somsiada: a co to się stało, że druga kawa dzisiaj?
- 1
- 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
- 3
- 2
@fan_comy: Wiem, już nad tym myślałem i jak sie w piątek zwolnie to licze na patriotów z kwiatami na lotnisku, świętym chlebkiem i zrzutką na moje rachunki ku chwale ojczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@anaboliczny_niewolnik: Przepili
- 4
- 3
- 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wojna: u mnie właśnie parzy się woda na kawę, piona
- 2
16:02 to idealna pora na #kawa #latte #kawatime
czuję się dobrze, człowiek(。◕‿‿◕。)
Moja Mazdalena zrobiła ze
czuję się dobrze, człowiek(。◕‿‿◕。)
Moja Mazdalena zrobiła ze
źródło: comment_2qV2PN55w9DSUPENDtjHGhB6Xc1rTu5a.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@SnowFox: Wściekle czarne, gorzkie i bez kardamonu. Bezsenna noc Lisuuu!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Dwa pytania do kawowych świrów:
1. Mam płytę indukcyjną i potrzeba mi kawiarki dla jednej osoby (100 ml?). Szukałem i nie dałem rady znaleźć nic w normalnych pieniądzach. Kiedyś kupiłem taką małą od Chińczyka i za cholerę nie chciało działać na płycie. Albo materiał nie ten, albo średnica za mała. Polecicie jakieś dobre rozwiązanie? Teraz mam chyba na 200 ml i jest to dla mnie za dużo, bo (jak wyczytałem w internetach)
1. Mam płytę indukcyjną i potrzeba mi kawiarki dla jednej osoby (100 ml?). Szukałem i nie dałem rady znaleźć nic w normalnych pieniądzach. Kiedyś kupiłem taką małą od Chińczyka i za cholerę nie chciało działać na płycie. Albo materiał nie ten, albo średnica za mała. Polecicie jakieś dobre rozwiązanie? Teraz mam chyba na 200 ml i jest to dla mnie za dużo, bo (jak wyczytałem w internetach)
@lays: male kawiarki moga nie dzialac na indukcji, moze jakies stalowe bialetti pojemnosc min. 3 tz dadza rade, ale 2 na pewno nie. Mozesz kupic tez taka stalowa nakladke aby mozna bylo uzywac na indukcji mniejszych naczyn
Xeoleo dobry mlynek, jak nie chcesz wydawac kasy na mym54 to nic lepszego nie znajdziesz
Xeoleo dobry mlynek, jak nie chcesz wydawac kasy na mym54 to nic lepszego nie znajdziesz
Witam wszystkich kawoszy. Nosi mnie z zamiarem kupna ekspresu do kawy. Budżet to jakieś 1600-1800 ziko. Kwestia jest taka nigdy nie miałem ekspresu i nie wiem na co zwracać uwagę. Raczej wolałbym ekspres nie kapsułkowy. Macie jakieś wskazówki na co zwracać uwagę, na jakich markach się skupić, czego unikać przy wyborze, jak jest z awaryjnością i ile w razie Wu bierze serwis za naprawę?
#ekspresdokawy #kawa #kawatime
#ekspresdokawy #kawa #kawatime
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@arkadi2020 przede wszystkim, bierz ekspres ze stalowym młynkiem. Ceramiczny jest wpychany jako cichszy, ale to jedyna jego wyższość.
Poza tym, nie jest Ci potrzebna funkcja wlaczania ekspresu przez bluetooth czy milion ustawień kawy. Bedziesz korzystać z góra dwóch.
Poza tym, nie jest Ci potrzebna funkcja wlaczania ekspresu przez bluetooth czy milion ustawień kawy. Bedziesz korzystać z góra dwóch.


















"Under Blackpool Lights" (。
źródło: comment_qZpikpZNbYs7cDrGGl1RhMVcNMNmaeLk.jpg
Pobierz