Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@WujekGraczyk nie wszyscy są tacy wymagający. Nie przesadzaj...
@kapuczina_corki_somsiada zaglądam do studni, niestety nie jest bez dna, czas opuścić wiadro, jeszcze może trochę wyciągnę, tak na jedną filizaneczke...
źródło: comment_QZKHdpu4mcHBkCd6wIO9B3FKdJBa5Pkm.jpg
Pobierz3
Co na pobudzenie zamiast kawy?

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez aromatycznego espresso lub aksamitnego cappuccino. Zrobimy wszystko, by tylko pobudzić się do pracy. A gdyby tak znaleźć alternatywę dla kawy? Mamy kilka ciekawych propozycji...
z- 13
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@MalyGrubyKotekzPuszystymOgonkiem: hejcia, uwielbiam twój nick
- 2
@homesick_alien: ohh, staph you
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Marcinuuu: katya clover
- 0
@maminternetnapegasusie: I to jest odpowiedź, na którą czekałem :)
@kapuczina_corki_somsiada: wiedziałem że czegoś mi brakuje! Oczywiście że kawusi
@kapuczina_corki_somsiada właśnie zaparzyłam małą czarną :3
2
Praca marzeń dla miłośnika kawy

Reservations.com ogłosił konkurs na stanowisko testera Irish Coffee w Nowym Jorku! Praca będzie polegać na degustacji kawy i przekąsek w kawiarniach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
@kapuczina_corki_somsiada: Jak 4h to chyba nie pierwsza dziś.
@kapuczina_corki_somsiada: Jeszcze się zobaczy, czy nie pierwsza? :P
Widziałem w biedronce kawy mielone Davidoffa: rich aroma i fine aroma i chciałem zapytać jak one stoją jakościowo? Czy są lepsze np. od takiego Jacobsa i innych marketowych? Obecnie kupuję kawy w sklepie Czas na Herbatę, ale mają u mnie bardzo mały wybór jeżeli chodzi o takie "klasyczne", bo reszta kaw tam to są same jakieś smakowe typu "bananowo karmelowe" itd. Kawę parzę w prasce francuskiej jakby to miało znaczenie.
A jeżeli
A jeżeli
@dekonfitura: za to zawiera dwa razy więcej kofeiny!
- 3
- 0
jaki ekspress do kawy +/- 2 tys. zł do użytku domowego? ktoś coś poleci? najlepiej tak aby miał do wyboru rodzaj kawy, np. flat white i oczywiście budowany młynek i spieniacz.
#kawa #kawatime #ekspresdokawy
#kawa #kawatime #ekspresdokawy
- 2
@mcsQ posiadam od dwóch lat Philips HD8829/09 (młynek Saeco), jesteśmy bardzo zadowoleni. W 100% polecam.
- 2
@mcsQ: Polecam Melitta passione ot jak kolega @jempierozki: Wczoraj na otwarciu gabinetu mojej żony zrobiłem mu niezły test. Przez kilka godzin zrobił 100-150 kaw w większości mlecznych. Jakbym miał się na siłę do czegoś czepiać to mógłby szybciej robić :D. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
konto usunięte via Android
- 1
Zazdroszczę tym co wypija mocna kawe i nie śpia xD ja mogę taką mocna kawe wypic ze aż się trzese A i tak śpię normalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #kawa #kawatime #kofeina #sen #bezsennosc
#gorzkiezale #kawa #kawatime #kofeina #sen #bezsennosc
konto usunięte via Android
- 0
- 0
@2hdh ale kawy jeszcze nie xD
konto usunięte via Zakop
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Android
- 0
Czemu jak jestem zagłodzony to już mala dawka kofeiny 80-100 mg potrafi spowodować lęki, trzesawke, silne pobudzenie oraz osłabienie A jak jestem najedzony to ta dawka w ogole nie dziala?
#kawa #kawatime #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #zdrowie #medycyna #farmacja
#kawa #kawatime #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #zdrowie #medycyna #farmacja
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@fesaczi tu nie chodzi o postu zoladek tylko o spożycie kofeiny kiedy jest sie zagłodzonym
@mfek00: to super hiper max faktor dezajn power
@WujekGraczyk jak będę kiedyś w domu u rodziców to Ci pokażę jak to ma wyglądać
konto usunięte via Android
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@PyraPrzeznaczenia: czemu okropnie jest?
- 0
- 5
@tellet: Ciśnieniowy
Kurczak
- 0
Mirki i Mirabelki możecie polecić jakiś "tani" ekspres do kawy?
Taki bez młynka i cudów na kiju - żeby tylko parzył te trzy podstawowe kawy - dużą, espresso i tą z pianką no i żeby miał spieniacz do mleka - obojętne jaki.
Myślałem, że kupię coś na Mikołaja mamuśce w Black-frajer albo "sajber mondej" - ale WSZYSTKO PODROŻAŁO zamiast stanieć (╯°□°)╯︵ ┻
Taki bez młynka i cudów na kiju - żeby tylko parzył te trzy podstawowe kawy - dużą, espresso i tą z pianką no i żeby miał spieniacz do mleka - obojętne jaki.
Myślałem, że kupię coś na Mikołaja mamuśce w Black-frajer albo "sajber mondej" - ale WSZYSTKO PODROŻAŁO zamiast stanieć (╯°□°)╯︵ ┻
- 1
tą z pianką
@Wasz_Pan: cappuccino? z takich tańszych kolbówek to delonghi wydają się całkiem sensowne
https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/delonghi-dl-dedica-ec685m.bhtml
https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/delonghi-ec-146-b.bhtml
@kapuczina_corki_somsiada: Wypijmy dziś w ciszy i zadumie, myśląc o przyjacielu Lisie :<
- 4
@kapuczina_corki_somsiada: @WujekGraczyk: Niech mu kawa smaczną będzie



















#medycyna #kawa #kawatime
źródło: comment_axUlf1DiK4NUe0ZQ9sMOOqP3nZy3Oi9p.jpg
Pobierz