Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@toniemultikontojakco: Jest 4
- 0
@toniemultikontojakco: Bo z---------m za godzine do portu sie rozliczyć z kontraktu i oddać graty
- 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@kapuczina_corki_somsiada: idę w maraton 50h (jeszcze 6h) i dopiero będę miał wizję spanka.
Kawa, szluga, kawa, szluga, kawa, szluga...
Kawa, szluga, kawa, szluga, kawa, szluga...
#anonimowemirkowyznania
Zawsze jak wypije kawe albo yerba mate to bije mi szybciej serce, wzdyma mi brzuch,a potem konczy sie to sraczka.
Czy ktos z was ma podobnie i moze wiedziec co to moze byc? Jakies problemy z jelitami albo z sercem?
#kofeina #kawatime #kawa #yerbamate #yerbamateboners #zdrowie #dieta
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Zawsze jak wypije kawe albo yerba mate to bije mi szybciej serce, wzdyma mi brzuch,a potem konczy sie to sraczka.
Czy ktos z was ma podobnie i moze wiedziec co to moze byc? Jakies problemy z jelitami albo z sercem?
#kofeina #kawatime #kawa #yerbamate #yerbamateboners #zdrowie #dieta
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
@AnonimoweMirkoWyznania: Niektórzy po to właśnie piją, żeby rano strzelić kupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szybsze bicie serca to też efekt dawki kofeiny. Chyba nie pomyliłeś wykopu z gabinetem lekarza, że pytasz tutaj o problemy zdrowotne? Litości. Piszesz przez anonimowe żeby nikt nie wiedział kto jest takim debilem?
- 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyglana na to ze jestes wrazliwy na kofeine i zoladek ja ciezko toleruje. Lubie kawe i duze jej pije, Yerbe mate tez sporadycznie ale nie mam takich dolegliwosci.
9:48 to idealna pora na #kawa #latte #kawatime
Rok temu rozpocząłem tę zabawę, dokładnie rok temu. 334 wpisy. To będzie nr 335. Przyszedł mi dziś bonus od operatora - szalone 1GB/mc. Pogoda jakby lepsza, powietrze nie zabija - będzie spacer. Czuję się lepiej. A Koleżanka poleciała wczoraj do L.A. nagrywać nowy album... (ʘ
Rok temu rozpocząłem tę zabawę, dokładnie rok temu. 334 wpisy. To będzie nr 335. Przyszedł mi dziś bonus od operatora - szalone 1GB/mc. Pogoda jakby lepsza, powietrze nie zabija - będzie spacer. Czuję się lepiej. A Koleżanka poleciała wczoraj do L.A. nagrywać nowy album... (ʘ
źródło: comment_4x8FXf9H0rsllwT8oZ3dq2DcUxCQo9Wm.jpg
Pobierz- 3
@hugoprat @WujekGraczyk oj, zrobimy jakieś spotkanie kawowe, niech tylko zamówię jakieś specjały...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
- 5
- 4
Na blogu pojawił się tekst o nowym zaparzaczu do kawy! #kawa #kawatime #warszawa #sklepyinternetowe #blog
https://coffeeplant.pl/delter-coffee-press-faster-cleaner-and-better/
https://coffeeplant.pl/delter-coffee-press-faster-cleaner-and-better/
- 6
@pigoku: Za każdym kawowym razem...
źródło: comment_hsBxBpeuwOtz96BjUjhmBuvQFGE2HNKT.jpg
Pobierz- 2
@kapuczina_corki_somsiada: WTF :D Jak przyjadą do Polski to na koncercie połowa ludzi będzie od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 3
Proste i syte śniadanko xD kawa z cukrem waniliowym i mlekiem, spoko smakuje :D
#sniadanie #kawa #kawatime #dziendobry
#sniadanie #kawa #kawatime #dziendobry
źródło: comment_8EoxMfjIyQfmpUx0BbnbUiOCzSvLLKVi.jpg
Pobierz- 1
@Kolejna_roz0wa: o widzisz :D ciesze sie ze podeszlo :D polecam jeszcze kawe z mlekiem i miodem xD
@ChelseaDagger to już wypróbowane i w sumie zależy od miodu bo nie wszystkie mi podchodzą :)
Mirasy pomocy!
Mam najprostszy model ekspresu do kawy DeLonghi (EC 146.B). Pojawił się problem. Nie leci woda przez kolbę. Dziwna sprawa, bo ciśnienie jest, wylewa się z każdej strony tylko nie przez kolbę. Sitko w kolbie drożne, wszystko przeczyszczone a problem dalej występuje. Jakby kolba była niedrożna albo siadło uszczelnienie między ekspresem a kolbą bo leci tamtędy, jak ręką dociskam to nawet przez rączkę kolby cieknie ( ͡° ʖ̯ ͡
Mam najprostszy model ekspresu do kawy DeLonghi (EC 146.B). Pojawił się problem. Nie leci woda przez kolbę. Dziwna sprawa, bo ciśnienie jest, wylewa się z każdej strony tylko nie przez kolbę. Sitko w kolbie drożne, wszystko przeczyszczone a problem dalej występuje. Jakby kolba była niedrożna albo siadło uszczelnienie między ekspresem a kolbą bo leci tamtędy, jak ręką dociskam to nawet przez rączkę kolby cieknie ( ͡° ʖ̯ ͡
- 0
@Kulek1981: No właśnie na pusto też nie leci. Czasami na chwile doslownie przez 2 sekundy puszcza przez sitko a później nagle zmienia się dźwięk pompki jakby za duży opór i zaczyna sikać z kolby na około :/
@nadsztygar: To jest najpewniej ulka więc pytanie czy staje się głośniejsza czy cichnie.
W kolbie masz zaworek, on z jakiegoś powodu nie puszcza ci wody.
W kolbie masz zaworek, on z jakiegoś powodu nie puszcza ci wody.
Testowaliśmy nowe urządzenie do parzenia kawy - Delter Coffee Press, które wsparliśmy na Kickstarterze. Jutro tekst trafi na bloga! #kawa #kawatime #sklepyinternetowe #blog #warszawa
źródło: comment_WmcKYTznHtnFzGZCextmAgEHuRdYhUPU.jpg
PobierzInb4 uszczelka bleee ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Mirki, czy robi ktoś kawusię z tego?
Interesuje mnie bardziej Caffe Latte (albo po prostu dobra kawa z ekspresu z mlekiem) niż samo Espresso (rozumiem to jako super mocną kawę) (wybaczcie zielonka w tym całym nazewnictwie). Albo po prostu nie lubię kwaśnej kawy :D
Pytanie, czy w tym zrobię dobrą kawę? Coś ala z ekspresu?
#pytanie #kawa #kawatime #aeropress
Interesuje mnie bardziej Caffe Latte (albo po prostu dobra kawa z ekspresu z mlekiem) niż samo Espresso (rozumiem to jako super mocną kawę) (wybaczcie zielonka w tym całym nazewnictwie). Albo po prostu nie lubię kwaśnej kawy :D
Pytanie, czy w tym zrobię dobrą kawę? Coś ala z ekspresu?
#pytanie #kawa #kawatime #aeropress
źródło: comment_Ilut5OeDDq7n2MlnWmoQP0ZdHE4pxAXM.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@SonyKrokiet: xDDD
@kapuczina_corki_somsiada: spacerek odbyty. na małym kacu, z kaszlem, bólem gardła i z nadzieją, że wpadnę do wody i się utopię, ale i tak warto było. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
takie ładne panie nie powinny samotnie chodzić po ciemnych uliczkach, proszę się poruszać na otwartym terenie, słońce tak dobrze dziś całuje!
takie ładne panie nie powinny samotnie chodzić po ciemnych uliczkach, proszę się poruszać na otwartym terenie, słońce tak dobrze dziś całuje!
źródło: comment_8zpPCdwRKvyYAZj2VesgnHwappYSH7ks.jpg
Pobierz@MK-Ultra ale zazdrość mi dupę ściska kiedy widzę, że ktoś ma dostęp do plaży i morza o każdej porze roku. Wdychaj, wdychaj, na kaca i gardło chyba dobre?
- 0
Mirki jaki ekspres ciśnieniowy automatyczny polecacie ? w każdym sklepie co innego mówią, w sieci też. budżet do 4 tys
#kawa #kawatime #ekspresdokawy #pytaniedoeksperta
#kawa #kawatime #ekspresdokawy #pytaniedoeksperta
@wellback: Np. Jura D6.
Są tak zbudowane, że nie musisz serwisować przez lata. Po prostu robisz kawę i nic cię nie interesuje.
Są tak zbudowane, że nie musisz serwisować przez lata. Po prostu robisz kawę i nic cię nie interesuje.
@wellback: Tak, E6 lub E60 też są niezłe.
Zwykle polecam te bez wyświetlaczy, ale może i dla większej ilości osób, sprawdzą się bardziej jak bez niego.
Zwykle polecam te bez wyświetlaczy, ale może i dla większej ilości osób, sprawdzą się bardziej jak bez niego.
konto usunięte via iOS
- 0
eh kawa kawa
#kawatime
#kawatime
źródło: comment_ENL8a1saRRVE2RqEhvDNUBQU10VOM4Gr.jpg
Pobierz@komukatiw: O tej godzinie ?
- 1
@komukatiw: No elo! Jednego elementu brakuje...
źródło: comment_StIHcyAOY5DZzTwWhGbyKb92rW9hkYUo.jpg
Pobierz























6
źródło: comment_QlN8gI8txdTrKfNzs1cWj1bYgaleNNs1.jpg
Pobierz