#anonimowemirkowyznania
Zawsze jak wypije kawe albo yerba mate to bije mi szybciej serce, wzdyma mi brzuch,a potem konczy sie to sraczka.
Czy ktos z was ma podobnie i moze wiedziec co to moze byc? Jakies problemy z jelitami albo z sercem?
#kofeina #kawatime #kawa #yerbamate #yerbamateboners #zdrowie #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Niektórzy po to właśnie piją, żeby rano strzelić kupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szybsze bicie serca to też efekt dawki kofeiny. Chyba nie pomyliłeś wykopu z gabinetem lekarza, że pytasz tutaj o problemy zdrowotne? Litości. Piszesz przez anonimowe żeby nikt nie wiedział kto jest takim debilem?
  • Odpowiedz
9:48 to idealna pora na #kawa #latte #kawatime

Rok temu rozpocząłem tę zabawę, dokładnie rok temu. 334 wpisy. To będzie nr 335. Przyszedł mi dziś bonus od operatora - szalone 1GB/mc. Pogoda jakby lepsza, powietrze nie zabija - będzie spacer. Czuję się lepiej. A Koleżanka poleciała wczoraj do L.A. nagrywać nowy album... (ʘ
k.....a - 9:48 to idealna pora na #kawa #latte #kawatime

Rok temu rozpocząłem tę z...

źródło: comment_4x8FXf9H0rsllwT8oZ3dq2DcUxCQo9Wm.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy pomocy!

Mam najprostszy model ekspresu do kawy DeLonghi (EC 146.B). Pojawił się problem. Nie leci woda przez kolbę. Dziwna sprawa, bo ciśnienie jest, wylewa się z każdej strony tylko nie przez kolbę. Sitko w kolbie drożne, wszystko przeczyszczone a problem dalej występuje. Jakby kolba była niedrożna albo siadło uszczelnienie między ekspresem a kolbą bo leci tamtędy, jak ręką dociskam to nawet przez rączkę kolby cieknie ( ͡° ʖ̯ ͡
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kulek1981: No właśnie na pusto też nie leci. Czasami na chwile doslownie przez 2 sekundy puszcza przez sitko a później nagle zmienia się dźwięk pompki jakby za duży opór i zaczyna sikać z kolby na około :/
  • Odpowiedz
Mirki, czy robi ktoś kawusię z tego?

Interesuje mnie bardziej Caffe Latte (albo po prostu dobra kawa z ekspresu z mlekiem) niż samo Espresso (rozumiem to jako super mocną kawę) (wybaczcie zielonka w tym całym nazewnictwie). Albo po prostu nie lubię kwaśnej kawy :D

Pytanie, czy w tym zrobię dobrą kawę? Coś ala z ekspresu?

#pytanie #kawa #kawatime #aeropress
jmuhha - Mirki, czy robi ktoś kawusię z tego?

Interesuje mnie bardziej Caffe Latte...

źródło: comment_Ilut5OeDDq7n2MlnWmoQP0ZdHE4pxAXM.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@MK-Ultra ale zazdrość mi dupę ściska kiedy widzę, że ktoś ma dostęp do plaży i morza o każdej porze roku. Wdychaj, wdychaj, na kaca i gardło chyba dobre?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wellback: Tak, E6 lub E60 też są niezłe.
Zwykle polecam te bez wyświetlaczy, ale może i dla większej ilości osób, sprawdzą się bardziej jak bez niego.
  • Odpowiedz