@camelopardalis:
Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł
  • Odpowiedz
chciałem różowej kupić ekspres do kawy z młynkiem, taki na ziarnistą kawę :) tylko się na tym kompletnie nie znam, sam kawy nie piję, ale jak będę miał ekspres to może zacznę :) budżet to tak do max 800 zł ale jak będzie tańszy to super :) jeśli w ogóle da sie coś kupić w tych pieniądzach. Chciałbym żeby robił kilka rodzajów kaw, coś tam z mlekiem żeby świrował też #kawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paki82: To w tej cenie automatu nie dostaniesz. Możesz kupić kolbowy, nie są złe, trochę więcej zabawy z ładowaniem kawy i z czasem warto pomyśleć o dodatkowym młynku, by kawę świeżo mieloną pić.
  • Odpowiedz
Omlet z kuskusu :D wiem że wygląda trochę biednie ale nie chciałem przesadzić ze składnikami bo robiłem pierwszy raz więc zrobiłem to w wersji minimalistycznej na wypadek jakby się miało rozwalić, ale o dziwo baza jest bardzo stabilna i można jeść jak pizzę. Nawet chleb może to zastąpić na upartego :D w sensie "bazę kanapkowa".
Bardzo smacznie. Szkoda że nie mam ketchupu ( ͡º ͜ʖ͡º) do tego
C.....r - Omlet z kuskusu :D wiem że wygląda trochę biednie ale nie chciałem przesadz...

źródło: comment_0rQ6DgXO8gZrHq0QNfOEJnT4bGwGVPiM.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki z tagów #kawa #kawatime - macie do polecenia jakieś dobre kawy na taką porę jak teraz?
Preferencje: do ekspresu kolbowego, stopień palenia najlepiej średni, ziarnista. Dawno nie kupowałam nic poza Lavazzą czy Kimbo w Auchan więc średnio się orientuję. Kiedyś testowałam parę kaw z Johan & Nystrom, ale brałam je pod Aeropress, którego już nie mam.
Najlepiej coś z Coffeedesk bo tam będziemy się zaopatrywać także w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9:55 to idealna pora na #kawa #latte #kawatime

Gdyby ktoś się zastanawiał, dlaczego go tak głowa nak... boli to mamy obecnie prawie 1030hPa i rośnie, a wszystko przez Wyż nad Wlk. Brytanią, gdzie wg prognoz dobije do 1050hPa. Pobawcie się ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:program earth
k.....a - 9:55 to idealna pora na #kawa #latte #kawatime

Gdyby ktoś się zastanawia...

źródło: comment_JyeqMjEzWpHDnmbuX8XZ7JYcm84F3D9I.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach