Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@kapuczina_corki_somsiada parzy sie... Jeszcze chwilka
- 2
nawet bardzo sennie...( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
- 3
@camelopardalis:
Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł
Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł
- 1
@camelopardalis: xD
@kapuczina_corki_somsiada udało się, właśnie kończę pierwszy kubek
@kapuczina_corki_somsiada to nie jest przypadkiem pani z Pale Waves?
konto usunięte via Android
- 4
@ChelseaDagger: a gotuję z grubej rury Ryż i skrawki mięsa bo cały tydzień to jadłem jak dziecko siedmioletnie... Coś ty... I dziecko więcej je
@ChelseaDagger czarę goryczy
Pozdrawiam Mirka @upflixpl, legitne konkursy robi (。◕‿‿◕。)
Będzie nowy kubek do #kawatime w #pracbaza
#upflix #upflixnetflix #netflix #seriale #filmnawieczor #chwalesie
Będzie nowy kubek do #kawatime w #pracbaza
#upflix #upflixnetflix #netflix #seriale #filmnawieczor #chwalesie
źródło: comment_zCOtmbkBMIcrMY1vrdH91zDqJUTvFgJV.jpg
Pobierz- 1
@hugoprat: no to jest poważna sytuacja
źródło: comment_ZSJKIbe4DUqWuMo8QPt2wpwrjAY0xN5o.gif
Pobierz@kapuczina_corki_somsiada plusem o czasie ale kawcia dopiero teraz
- 0
chciałem różowej kupić ekspres do kawy z młynkiem, taki na ziarnistą kawę :) tylko się na tym kompletnie nie znam, sam kawy nie piję, ale jak będę miał ekspres to może zacznę :) budżet to tak do max 800 zł ale jak będzie tańszy to super :) jeśli w ogóle da sie coś kupić w tych pieniądzach. Chciałbym żeby robił kilka rodzajów kaw, coś tam z mlekiem żeby świrował też #kawa
@paki82: To w tej cenie automatu nie dostaniesz. Możesz kupić kolbowy, nie są złe, trochę więcej zabawy z ładowaniem kawy i z czasem warto pomyśleć o dodatkowym młynku, by kawę świeżo mieloną pić.
@paki82: Np. to https://mediamarkt.pl/agd-male/ekspres-breville-vcf045x-prima-latte-srebrny
W komplecie masz pojemnik do spieniania mleka.
W komplecie masz pojemnik do spieniania mleka.
konto usunięte via Android
- 5
Omlet z kuskusu :D wiem że wygląda trochę biednie ale nie chciałem przesadzić ze składnikami bo robiłem pierwszy raz więc zrobiłem to w wersji minimalistycznej na wypadek jakby się miało rozwalić, ale o dziwo baza jest bardzo stabilna i można jeść jak pizzę. Nawet chleb może to zastąpić na upartego :D w sensie "bazę kanapkowa".
Bardzo smacznie. Szkoda że nie mam ketchupu ( ͡º ͜ʖ͡º) do tego
Bardzo smacznie. Szkoda że nie mam ketchupu ( ͡º ͜ʖ͡º) do tego
źródło: comment_0rQ6DgXO8gZrHq0QNfOEJnT4bGwGVPiM.jpg
Pobierz- 1
- 0
@cookiemonster26:
@szelest_ortalionu:
wsypujesz 1 szklanke (~100g) kuskusu do naczynia (ja uzylem garnka)
zalewasz 1 szklanka wrzatku
zostawiasz pod przykryciem na 5 minut
po 5 minutach rozdrabniasz to widelcem i zostawiasz do ostygniecia (ja przelozylem na
@szelest_ortalionu:
wsypujesz 1 szklanke (~100g) kuskusu do naczynia (ja uzylem garnka)
zalewasz 1 szklanka wrzatku
zostawiasz pod przykryciem na 5 minut
po 5 minutach rozdrabniasz to widelcem i zostawiasz do ostygniecia (ja przelozylem na
- 4
close the gap, gurl
źródło: comment_eSHFeNA6QostiIOWNFVfepuNLqxoitOK.gif
Pobierz@kapuczina_corki_somsiada ledwo się doczolgalem do stanowiska z kawą, jeszcze muszę sięgnąć po paczkę z ziarenkami a jest an górnej półce, a ja rąbalem drewno i ledwo ręce podnoszę... Powolutku...
Kupiłem sobie nowy ekspres do kawy, po mojej starej nivona to przeskok technologiczny. Pyszne kawki #kawatime #kawa #ekspresdokawy
źródło: comment_b8mYgKVzfQnfqHF2Zxw3GszhjVsWTrwX.jpg
Pobierz@asdasdce2w: na kapsulki to n ie ekspres xD
- 4
@kapuczina_corki_somsiada: oo panie wcześnie dzisiaj
@kapuczina_corki_somsiada: ha wiedziałem, dlatego wstałem z rańca i wypiłem na zapas! miłego!
- 2
@kapuczina_corki_somsiada: czy czarna rozpuszczalna to grzech, czy się liczy?
- 1
- 2
@zosiasamosia1: No tak zapomniałem że w piwnicy tylko śmieszy żółty papież albo 2137 ułożone z psich kup na trawie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@suqmadiq2ama: nie no nie ale to grwzynacore typowe.
źródło: comment_DhNZmlypGTjhYvaiIJxBYPUDkqBCTqXx.jpg
PobierzMireczki z tagów #kawa #kawatime - macie do polecenia jakieś dobre kawy na taką porę jak teraz?
Preferencje: do ekspresu kolbowego, stopień palenia najlepiej średni, ziarnista. Dawno nie kupowałam nic poza Lavazzą czy Kimbo w Auchan więc średnio się orientuję. Kiedyś testowałam parę kaw z Johan & Nystrom, ale brałam je pod Aeropress, którego już nie mam.
Najlepiej coś z Coffeedesk bo tam będziemy się zaopatrywać także w
Preferencje: do ekspresu kolbowego, stopień palenia najlepiej średni, ziarnista. Dawno nie kupowałam nic poza Lavazzą czy Kimbo w Auchan więc średnio się orientuję. Kiedyś testowałam parę kaw z Johan & Nystrom, ale brałam je pod Aeropress, którego już nie mam.
Najlepiej coś z Coffeedesk bo tam będziemy się zaopatrywać także w
- 0
@Wysokistanrzeczy: najlepiej do 120, ale powiedzmy że max 150
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@kijanka23: w tej cenie zdecydowanie Gardelli Cignobianco
9:55 to idealna pora na #kawa #latte #kawatime
Gdyby ktoś się zastanawiał, dlaczego go tak głowa nak... boli to mamy obecnie prawie 1030hPa i rośnie, a wszystko przez Wyż nad Wlk. Brytanią, gdzie wg prognoz dobije do 1050hPa. Pobawcie się ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚program earth
Gdyby ktoś się zastanawiał, dlaczego go tak głowa nak... boli to mamy obecnie prawie 1030hPa i rośnie, a wszystko przez Wyż nad Wlk. Brytanią, gdzie wg prognoz dobije do 1050hPa. Pobawcie się ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚program earth
źródło: comment_JyeqMjEzWpHDnmbuX8XZ7JYcm84F3D9I.jpg
Pobierz@kapuczina_corki_somsiada iiiiii...... Jedziemy!
źródło: comment_SrgjThEEUW0u5kIJ9wCR9ZdcQhHvSwtT.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


















#niedziela #nostalgia #czujedobrzeczlowiek #familiada #chwalesie #kawa #kawatime
źródło: comment_MkstoDzdyy39RE8G02v5Rt8Bf4Z8kHtd.jpg
Pobierz